Similar lots by type
-
#845
Een kleine grenenhouten commode met twee grote en twee kleine laden.
Commode en sapin à deux grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 60/100 -
#840
Een houten schaaktafeltje met een muziekdoos.
Petite table au jeu d’échec contenant une boîte à musique.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#834
Een speeltafel met klapblad van mahoniehoutfineer op getorste poten. XIXe eeuw.
Table à jeu à abattant en placage d’acajou sur pieds torsadés. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 200/240 -
#838
Een serie van vier stoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl. Lichtblauwe bekleding. Omstreeks 1900.
Suite de quatre chaises en noyer sculpté de style Louis XVI. Recouvert de tissu bleu clair. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#842
Een paar lederen fauteuils. Bekleding in slechte staat.
Paire de fauteuils en cuir. Couvertures en mauvais état.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#844
Een ronde tafel van gefineerd hout in Biedermeierstijl met kantelend blad.
Table ronde en bois de placage de style Biedermeyer à abattant.No longer availableDim. Ø: 117 cmEstimate: € 120/200 -
#822
Een bijzettafeltje met gechantourneerd blad, versierd met een ingelegd decor van wild en eikenbladeren.
Table d’appoint à tablette chantournée décorée d’animaux sauvages et de feuilles de chêne.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#817
Een lot van vier mahoniehouten stoelen, bekleed met groen fluweel.
Lot de quatre chaises en acajou recouvertes de velours vert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#821
Een ronde tafel van gefineerd hout met een ingelegd decor van St. Joris op het blad.
Table ronde en bois de placage incrustée d’un Saint-Georges.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 100/180 -
#833
Een rond mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad.
Table d’appoint ronde en acajou. Tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#831
Een lot van zes ongekleurde beukenhouten keukenstoelen met rieten zit.
Lot de six chaises en hêtre naturel. Sièges en osier.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#841
Twee bankjes van gedraaid en sober gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Deux petits bancs en chêne tourné et sobrement sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#829
Een kleine en sobere chaise commode van eikenhout.
Chaise commode petite et sobre en chêne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#819
Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.
Suite de huit chaises en acajou recouverts de tissu.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#206
Een groot Engels dubbelzijdig bureau met en gevacheteerd blad en drie laden in de gordel. De twee ladenblokken telkens met drie laden.
Grand bureau plat anglais à double face et à tablette recouverte de vachette, ouvrant à trois tiroirs en ceinture et à deux fois trois tiroirs dans les caissons.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#837
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw. Bekleding te vervangen.
Fauteuil en chêne sculpté. XIXe siècle. Couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#820
Een mahoniehouten deckchair met lederen bekleding. Tijdperk Victoria.
Chaise longue en acajou recouvert de cuir. Epoque Victoria.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#832
Een rond mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad.
Table d’appoint ronde en acajou. Tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 58 cmEstimate: € 80/120 -
#818
Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.
Suite de huit chaises en acajou recouvertes de tissu.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#843
Een lot van drie verschillende mahoniehouten armstoelen in Regencystijl.
Lot de trois différents fauteuils de style Regency.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#828
Een buffetkast met opzet van gepatineerd grenen met twee maal twee paneeldeuren.
Buffet à deux corps en sapin patiné ouvrant à deux fois deux portes à panneaux.No longer availableDim. 208 x 122 cmEstimate: € 200/300 -
#823
Een Engelse klaptafel met gechantourneerd blad.
Table à abattant anglaise à tablette chantournée.No longer availableDim. Ø 78 cmEstimate: € 360/380 -
#836
Een eikenhouten armstoel met een rieten zit.
Fauteuil en chêne à siège cannée.No longer availableEstimate: € 10/15 -
#835
Twee verschillende Engelse armstoelen van mahoniehout.
Deux différents fauteuils en acajou.No longer availableEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#770
Een lot van twaalf boeken met betrekking tot kunst, Azië en de bijbel.
Lot de douze livres traitant les arts, l’Asie et la bible.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#591
Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Eén vaas met een scheur over de lengte van (..)
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Une avec une Fissure sur le ventre. (..)No longer availableDim. H. 83 cmEstimate: € 4000/5000 -
#299Michel Soutine
“De Seine met de Pont Neuf”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La Seine et le Pont Neuf”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 38 x 62 cmEstimate: € 80/120 -
#567
Een vaas met lange, uitwaaierende hals van rood en zwart porselein met een vogeldecor. Japan, XIXe eeuw.
Un vase à long col évasé en porcelaine noire et rouge à décor d’oiseaux. Japon, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200/300 -
#691
Een Chinese wijze van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
Sage chinois en ivoire sculpté et polychrome. Signature sous la base.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 60/100 -
#464Vlaamse School
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 56 x 45 cmEstimate: € 100/120 -
#271
Een marmeren kom op bijpassende schaal.
Bol en marbre et plat assorti.No longer availableDim. Ø: 30 & 40 cmEstimate: € 60/80 -
#756
Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden onderaan.
Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à trois tiroirs.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#702Petrus MertensPeriod: 1919-1986
“Winterlandschap in Vlaanderen”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan.
“Paysage d’hiver en Flandres”. Huile sur toile. Attribué à.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#33
Kruik van blauw en grijs steengoed. Keulen.
Cruche en grès gris et bleu. Cologne.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#38
Een paar tabakspotten van meerkleurig aardewerk met koperen deksels.
Paire de pots à tabac en faïence polychrome aux couvercles en cuivre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80/120 -
#424
Een oude Japanse houtsnede. Gesigneerd. Slijtage.
Gravure sur bois japonaise. Signée. Usures.No longer availableDim. 28,5 x 23 cmEstimate: € 80/120