Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.

Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.

Buffet en chêne ouvrant à deux portes moulurées en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.
Dim. b: 158 cm
SKU: 0702170696.
Categories: Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 8 February 2017 19:00
Catalogue #696
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #822

    Een bijzettafeltje met gechantourneerd blad, versierd met een ingelegd decor van wild en eikenbladeren.

    Table d’appoint à tablette chantournée décorée d’animaux sauvages et de feuilles de chêne.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #838

    Een serie van vier stoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl. Lichtblauwe bekleding. Omstreeks 1900.

    Suite de quatre chaises en noyer sculpté de style Louis XVI. Recouvert de tissu bleu clair. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #829

    Een kleine en sobere chaise commode van eikenhout.

    Chaise commode petite et sobre en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #842

    Een paar lederen fauteuils. Bekleding in slechte staat.

    Paire de fauteuils en cuir. Couvertures en mauvais état.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #835

    Twee verschillende Engelse armstoelen van mahoniehout.

    Deux différents fauteuils en acajou.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #834

    Een speeltafel met klapblad van mahoniehoutfineer op getorste poten. XIXe eeuw.

    Table à jeu à abattant en placage d’acajou sur pieds torsadés. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #819

    Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.

    Suite de huit chaises en acajou recouverts de tissu.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
  • #844

    Een ronde tafel van gefineerd hout in Biedermeierstijl met kantelend blad.

    Table ronde en bois de placage de style Biedermeyer à abattant.
    No longer available
    Dim. Ø: 117 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #833

    Een rond mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad.

    Table d’appoint ronde en acajou. Tablette abattante.
    No longer available
    Dim. Ø: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #836

    Een eikenhouten armstoel met een rieten zit.

    Fauteuil en chêne à siège cannée.
    No longer available
    Estimate: € 10 / 15
  • #206

    Een groot Engels dubbelzijdig bureau met en gevacheteerd blad en drie laden in de gordel. De twee ladenblokken telkens met drie laden.

    Grand bureau plat anglais à double face et à tablette recouverte de vachette, ouvrant à trois tiroirs en ceinture et à deux fois trois tiroirs dans les caissons.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #845

    Een kleine grenenhouten commode met twee grote en twee kleine laden.

    Commode en sapin à deux grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 88 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #841

    Twee bankjes van gedraaid en sober gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.

    Deux petits bancs en chêne tourné et sobrement sculpté. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #818

    Een reeks van acht mahoniehouten stoelen met stoffen bekleding.

    Suite de huit chaises en acajou recouvertes de tissu.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #821

    Een ronde tafel van gefineerd hout met een ingelegd decor van St. Joris op het blad.

    Table ronde en bois de placage incrustée d’un Saint-Georges.
    No longer available
    Dim. Ø: 80 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #823

    Een Engelse klaptafel met gechantourneerd blad.

    Table à abattant anglaise à tablette chantournée.
    No longer available
    Dim. Ø 78 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #828

    Een buffetkast met opzet van gepatineerd grenen met twee maal twee paneeldeuren.

    Buffet à deux corps en sapin patiné ouvrant à deux fois deux portes à panneaux.
    No longer available
    Dim. 208 x 122 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #831

    Een lot van zes ongekleurde beukenhouten keukenstoelen met rieten zit.

    Lot de six chaises en hêtre naturel. Sièges en osier.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #843

    Een lot van drie verschillende mahoniehouten armstoelen in Regencystijl.

    Lot de trois différents fauteuils de style Regency.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #817

    Een lot van vier mahoniehouten stoelen, bekleed met groen fluweel.

    Lot de quatre chaises en acajou recouvertes de velours vert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #832

    Een rond mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad.

    Table d’appoint ronde en acajou. Tablette abattante.
    No longer available
    Dim. Ø: 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #840

    Een houten schaaktafeltje met een muziekdoos.

    Petite table au jeu d’échec contenant une boîte à musique.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #837

    Een armstoel van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw. Bekleding te vervangen.

    Fauteuil en chêne sculpté. XIXe siècle. Couverture à remplacer.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #820

    Een mahoniehouten deckchair met lederen bekleding. Tijdperk Victoria.

    Chaise longue en acajou recouvert de cuir. Epoque Victoria.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #136

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 205 x 313 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #418

    Een slabestek, een papiersnijder en een krokodil van bewerkt ivoor.

    Couvert à salade, coupe papier et crocodile en ivoire sculpté. Première moitié du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 232,58 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #212

    “Ruiter te paard”. Een beeld van bruingepatineerd brons.

    “Cavalier à cheval”. Sculpture en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #96

    Een kastje van gesculpteerd eikenhout met twee gevitreerde deurtjes.

    Petit meuble en chêne sculpté ouvrant à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. h: 148 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #812

    Een lot van zes keukenstoelen met rieten zit, waarbij telkens twee stuks rood, geel en groen gepatineerd.

    Lot de six chaises de cuisine aux sièges en osier. Deux peintes rouge, deux jaune et deux verte.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #137

    Een zilveren schaal met mooie gedreven omlijsting. Keur van Porto na 1938, 833‰. 233,6 g.

    Plat en argent joliment repoussé. Avec marque, 833‰. 233,6 g.
    No longer available
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #680

    Een lot gravures, waarbij 8 exemplaren met als thema gevangenis en 13 exemplaren met als thema beroepen.

    Lot de gravures dont 8 exemplaires traitant des prisons et 13 exemplaires traitant des professions.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #348

    Een vaasvormige lampenvoet van albast.

    Pied de lampe en forme de vasque en albâtre.
    No longer available
    Dim. 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #331

    Een kommetje en een mandje van meerkleurig glas met een reliëfdecor van vegetatie.

    Bol et corbeille en verre polychrome à décor en relief de végétation.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #396

    Een gefineerd mahoniehouten meubeltje met klapblad en een spiegel binnenin.

    Petit meuble en placage d’acajou à abattant cachant un miroir.
    No longer available
    Dim. b:57 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #147

    Groep van drie reeën van zamak op marmeren sokkel.

    Groupe de trois biches en régule sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. B. 52 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #357

    Twee geslepen glazen coupes. Eén met metalen voet.

    Deux coupes en verre taillé. Un exemplaire au piédouche en métal.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More