#306
Commode en placage de ronce de noye de style Transition. Tablette en marbre beige et montures en bronze.No longer availableDim. b: 89 cmEstimate: € 120/200 -
#746
Een handgeknoopte wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 442 x 91 cmEstimate: € 60/100 -
#217Frans De BeulPeriod: 1849-1919
“Herder met zijn kudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Berger et son troupeau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 26 x 38 cmEstimate: € 120/200 -
#349Willy DuynPeriod: 1936 - 1986
“Portret van een boer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 250/350 -
#478
“Masterhands”. Boek over Afrikaanse beeldhouwers. Ed. BBL Cultuurcentrum.
#604Roger RaveelPeriod: 1921-2013
Compositie met boom. Lithografie, gesigneerd en genummerd 51/100 buiten de plaat.
”Composition avec arbre”. Litho. Signée et numérotée 51/100 hors planche.No longer availableDim. 51 x 69 cmEstimate: € 400/500 -
#16
Een oud poppenwiegje van hout en smeedijzer.
Berceau de poupée ancien en bois et fer forgé.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 40/60 -
#628
Een halluchtertje met drie lichtpunten en een albasten coupe.
#542Hans BellmerPeriod: 1902-1975
Symbolistische gravure gesigneerd en genummerd LIX/LXX buiten de plaat.
Gravure symboliste signée et numérotée LIX/LXX hors planche.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#705
Een bruine portefeuille en sleutelzakje gemerkt CP. We voegen er een kaartenhouder e.a. aan toe.
Portefeuille et étui à clefs bruns de la marque CP. Nous ajoutons un étui à cartes e.a.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#312
#295Georgina von Etzdorf
Twee verschillende sjaals van rayon en polyester.
Deux châles différents en rayon et polyester.No longer availableDim. 150 x 24 en 150 x 19 cmEstimate: € 50/100