Similar lots by type
-
#156Een grote notenhouten tweedeurskast.
Une grande armoire à deux portes en noyer.No longer availableDim. 231x165x66cmEstimate: € 120 / 200 -
#206Mechelse tafel met leeuwenkoppen.
Table de style Renaissance malinoise à têtes de lion.No longer availableDim. 120 x 90 cmEstimate: € 35 / 40 -
#699Een notenhouten wandvitrine.
Une vitrine murale en noyer.No longer availableDim. 85 x 42,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#345Een zeshoekig gebeeldhouwd theetafeltje.
Une table à thé hexagonale sculptée.No longer availableDim. 18 x 18 x 66 cmEstimate: € 50 / 80 -
#136Een rijkelljk gesculpteerd eikenhouten eetkamer, bestaande uit een tafel met geparketteerd blad, zes stoelen en twee armstoelen met lederen bekleding, een ééndeurskastje, een groot buffet met drie paneeldeuren onder drie laden en met drie deurtjes in het opzet en een kleiner buffet met twee paneeldeurtjes onder twee laden en met één deurtje in het opzet.
Une salle à manger en chêne richement sculptée, composée d'une table avec plateau en parquet, de six chaises et deux fauteuils gainés de cuir, d'un meuble à une porte, d'un grand buffet à trois portes à panneaux sous trois tiroirs et à trois portes dans le dessin et d'un plus petit Buffet avec deux portes à panneaux en bas, deux tiroirs et avec une porte dans le design.No longer availableDim. 190x212x56cm165x160x51cm180x110cmEstimate: € 350 / 500 -
#536Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde à tablette en marbre blanc et décorations en bronze.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 120 / 140 -
#266Een eikenhouten klapsecretaire. XIXe eeuw.
Un secrétaire à abattant en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. 89x83x45cmEstimate: € 80 / 120 -
#518Een paar witgepatineerde bijzetstoeltjes in Lodewijk XVI-stijl.
Paire de fauteuils d'appoint de style Louis XVI à patine blanche.No longer availableDim. H: 83cmEstimate: € 40 / 50 -
#256Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.No longer availableDim. 105 x 60 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#116Een gefineerd mahoniehouten divan, versierd met uitgestoken guirlandes. Omstreeks 1900.
Un divan en placage d'acajou, décoré de guirlandes sculptées. Vers 1900.No longer availableDim. 70x105x200cmEstimate: € 150 / 250 -
#226Een eikenhouten kloostertafel.
Une table de réfectoire en chêne.No longer availableDim. 220 x 85 cmEstimate: € 100 / 150 -
#560Brown & Beres Designs Inc.Een licht gepatineerd houten salontafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table basse en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 44 x 106 x 106 cmEstimate: € 40 / 60 -
#698Een eikenhouten eendeurs hangvitrine.
Vitrine à suspendre à une porte en chêne.No longer availableDim. H:91cmEstimate: € 40 / 60 -
#216Een Lodewijk XVI-stoel. Opnieuw bekleed.
Une chaise Louis XVI. Recouverte.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#246Een reeks van 8 eikenhouten stoelen en twee armstoelen met groen fluwelen bekleding.
Ensemble de 8 chaises en chêne et deux fauteuils recouverts de velours vert.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#690Twee hoekstoelen met gedraaide poten en rieten zit.
Deux chaises d'angle avec pieds tournés et assise en osier.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#166Een gefineerde Hollandse tweedeurskast, versierd met marquetterie van bloemen en siervazen.
Une armoire hollandaise à deux portes en placage, décorée de marqueterie de fleurs et de vases décoratifs.No longer availableDim. 140 x 160 x 60 cmEstimate: € 500 / 600 -
#176Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe.
Une grande armoire à deux portes en chêne.No longer availableDim. 246x202x75cmEstimate: € 150 / 250 -
#684Brown & Beres Designs Inc.Een licht gepatineerd houten bijzettafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table d'appoint en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 60 x 68 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#523Een grote rechthoekige salontafel.
Une grande table basse rectangulaire.No longer availableDim. 100 x 160 cmEstimate: € 35 / 45 -
#526Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#478Een vintage designstoel van wit kunststof en leder. Bekleding te vervangen.
Une chaise design vintage en plastique blanc et cuir. Couverture à remplacer.No longer availableDim. Ø: 80 cm h:68 cmEstimate: € 120 / 180 -
#146Een mooi gesculpteerde eikenhouten halmeubel met marmeren blad en drie laden.
Un meuble d'entrée en chêne magnifiquement sculpté avec dessus en marbre et trois tiroirs.No longer availableDim. 148 x 65 x 96 cmEstimate: € 250 / 400 -
#696Een reeks van zes stoomgebogen en zwartgelakte stoelen met gecanneerde zit en rug. Pools fabricaat.
Suite de six chaises pliées à la vapeur et laquées noires avec assise et dossier cannés. Fabrication polonaise.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#128“Engelenkoor”. Een beeld in geglazuurd stenen wandgroep.
"Chœur des anges". Une sculpture en groupe mural en pierre vernissée.No longer availableDim. 60 cm x 33 cmEstimate: € 200 / 220 -
#107Een gepolychromeerd gipsen pierrot met spiegeltje.
Un pierrot en plâtre polychrome avec miroir.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50 / 80 -
#651Twee messingen koetslantaarns. Bijgevoegd een klein messingen wand-olielampje.
Deux lanternes de carrosse en laiton. Nous joignons une petite lampe à huile murale en laiton.No longer availableDim. l: 43 & 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#270Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,52 ct.No longer availableDim. 7,65 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#173HergéDe Avonturen van Kuifje. Drie albums.- “De Krab met de Gulden Scharen”. Kleurenuitgave van 1947. Achterflap B. Rode rug, goede staat, randslijtage.- “De Schat van Scharlaken Rackam”. Kleurenuitgave van 1947. Achterflap B. Gele rug, matige staat, lichte schade aan laatste pagina.- “De Zwarte Rotsen”. Kleurenuitgave van 1947. Achterflap B. Blauwe rug. Goede staat, afgescheurde hoek van voorste schutblad.
Les aventures de Tintin. Trois albums. - "Le crabe aux pinces d'or". Edition en couleurs de 1947. Dos B. Dos rouge, bon état, usure des tranches. - "Le Trésor de Scarlet Rackam". Edition couleur de 1947. Dos de couverture B. Dos jaune, état moyen, légers dommages à la dernière page. - "Les Roches Noires". Edition couleur de 1947. Quatrième de couverture B. Dos bleu. Bon état, coin de garde déchiré.No longer availableEstimate: € 220 / 300 -
#91Een antieke Jumeau pop met porseleinen hoofdje en met ledematen van papier machée.
Poupée Jumeau ancienne avec tête en porcelaine et membres en papier mâché.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 300 / 340 -
#547Een lot van zes verschillende kommetjes van Chinees porselein.
Lot de six bols différents en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h : 3 - 7,5 cm Ø : 12 - 16 cmEstimate: € 100 / 140 -
#553Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. Ø: 20 & 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#392“Geabstraheerd dorpsgezicht”. Olieverf op doek. Enkele zeer lichte beschadigingen. Draagt apocriefe handtekening.
"Vue abstraite du village". Huile sur toile. Quelques dégâts très légers. Porte une signature apocryphe.No longer availableDim. 67 x 83 cmEstimate: € 300 / 500 -
#609“Sixties”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd XV/XXXV buiten de plaat. Artiestenproef.
"Sixties". Une lithographie. Signée et numérotée XV/XXXV à l'extérieur de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 47 x 76 cmEstimate: € 40 / 50 -
#419“Surrealistisch tafereel in de tuin”. Gemengde verftechniek op paneel. Draagt apocrief signatuur.
"Scène surréaliste dans le jardin". Technique de peinture mixte sur panneau. Porte une signature apocryphe.No longer availableDim. 49 x 61 cmEstimate: € 200 / 400 -
#661Een reeks van zes boeken in stofhulzen, Ed. Mercatorfonds:- Felix Timmermans- Peter Bruegel- P. P. Rubens- Willem de Zwijger- De Hanze- Dürer
Une série de six livres dans des étuis à poussière, Ed. Mercatorfonds : - Felix Timmermans - Peter Bruegel - PP Rubens - Willem de Zwijger - De Hanze - DürerNo longer availableEstimate: € 60 / 100

