Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten bureau met vijf lades.

Een eikenhouten bureau met vijf lades.

Bureau en chêne ouvrant à cinq tiroirs.
Dim. 160x80x80cm
SKU: 2806220509.
Category: Meubel.
Auction day: 29 June 2022 19:00
Catalogue #509
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #596

    Een wit kamerscherm versierd met palmbomen.

    Paravent blanc à décor de palmiers.
    No longer available
    Dim. h: 180,5
    Estimate: € 150 / 180
  • #675

    Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.

    Une table en acajou avec un plateau profilé.
    No longer available
    Dim. 123 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #236

    Een wit ijzeren opvouwbaar tuinrekje.

    Une étagère de jardin pliante en fer blanc.
    No longer available
    Dim. 169 x 63 x 34,5 cm
    Estimate: € 170 / 180
  • #519

    Een houten bureautafel in neogotische stijl met kalfslederen blad. Het opzet met paneeldeurtjes in briefpaneel.

    Table de bureau de style gothique à tablette en vachette. Le dessus ouvrant à petites portes aux panneaux en plis de parchemin.
    No longer available
    Dim. 135 x 124 x 84 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #6

    Een houten poppenkinderstoeltje.

    Chaise de poupée en bois.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #226

    Een tafel in Lodewijk XV-stijl, met een lade, een marmeren blad en versierd met marqueterie.

    Une table de style Louis XV, avec un tiroir, une tablette en marbre et décorée de marqueterie.
    No longer available
    Dim. 106 x 67,5 x 78,5 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #689

    Een klein antiek niervormig tafeltje op drie poten.

    Petite table rognon ancien sur trois pieds.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #674

    Een salontafel met twee glazen bladen in vier metalen poten.

    Table de salon à 2 tablettes en verre sur quatre pieds en métal.
    No longer available
    Dim. 44 x 80 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #626

    Een grote rechthoekige salontafel.

    Une grande table basse rectangulaire.
    No longer available
    Dim. 100 x 160 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #136

    Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.

    Un meuble à deux portes en chêne aux portes sobrement décorées. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 185 x 197 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #691

    Een eikenhouten bureau met twee paneeldeurtjes en drie centrale laden. Met acht kleine schuifjes binnenin onder het klapblad. Van oorsprong XVIIIe eeuw.

    Bureau en chêne ouvrant à deux portes aux panneaux et à trois tiroirs centraux. Huit petits tiroirs derrière l’abattant. Base du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 82 x 150 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #698

    Een bijzetkastje/ nachtkastje van kerselaar in Lodewijk XV-stijl met een deurtje en een lade, een marmeren blad en op wieltjes.

    Table de chevet en fruitier de style Louis XV ouvrant à une porte et un tiroir. Tablette en marbre. Sur roulettes.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #685

    Een boekenmeubeltje met drie laden en een uitschuifbaar schrijfbladje. Versierd met een anker.

    Meuble à bouquins à trois tiroirs et à écritoire glissant. Décoré d’un ancre.
    No longer available
    Dim. 155 x 36 x 78 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #186

    Een tweedelige buffetkast met vier deuren en vier lades.

    Buffet à deux corps ouvrant à quatre portes et quatres tiroirs.
    No longer available
    Dim. 95x200x50cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #696

    Een goudgepatineerde piedestal in Lodewijk XVI-stijl met wit marmeren blaadje en entretoise in cannage.

    Piédestal en bois doré de stule Louis XVI à tablette en marbre blanc et à entretoise cannée.
    No longer available
    Dim. h 110 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #636

    Een vierkante houten salontafel.

    Une table basse carrée en bois.
    No longer available
    Dim. 88 x 88 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #606

    Een balkvormige salontafel van glas en messing op wieltjes.

    Table basse en forme de poutre en verre et laiton sur roulettes.
    No longer available
    Dim. 49 x 123 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #346

    Een notenhouten lage stoel met fluwelen bekleding in Lodewijk XVI-inspiratie.

    Chauffeuse en noyer tapissée de velours d'inspiration Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #116

    Een tweeledige eikenhouten Lodewijk XV hoekkast met vier paneeldeuren, versierd met fijn uitgestoken versieringen.

    Encoignure Louis XV en deux parties en chêne à quatre portes à panneaux, ornée de décors finement sculptés.
    No longer available
    Dim. 243 x 114 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #216

    Een paar ééndeurskastjes in wortelnootfineer in Empirestijl met een lade onder het zwart marmeren blad.

    Paire d'armoires à une porte de style Empire en placage de ronce de noyer avec un tiroir sous la tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 80 x 40 x 35 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #676

    Een paar fijn gebeeldhouwde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met groene bekleding.

    Paire de fauteuils de style Louis XVI finement sculptés avec garniture verte.
    No longer available
    Dim. H:96cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #694

    Een set, bestaande uit twee kuipzeteltjes en een tafeltje van rotan op metalen frame. Jaren ‘50.

    Garniture en rotin comprenant deux fauteuils et une table de salon. Années 50.
    No longer available
    Dim. Tafel:75x50x57cm Stoelen: H:72cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #336

    Een reeks van vier notenhouten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met imitatielederen bekleding.

    Suite de quatre fauteuils en noyer de style Louis XVI avec revêtement en simili cuir.
    No longer available
    Dim. H:95cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #246

    Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.

    Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.
    No longer available
    Dim. 100 x 82 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #372
    Fred Bervoets

    Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 60/60.

    Lithographie en couleurs. Signée et numérotée 60/60.
    No longer available
    Dim. 64,5 x 45,5 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #77

    “Koppel”. Een paar beelden van meerkleurig porselein. Meissen gemerkt met gekruiste degen. Enkele lichte schade aan de bloemetjes op de basis. XIXe eeuw.

    "Couple". Une paire de statuettes de porcelaine multicolore. Marquées d'épées croisées de Meissen. Légers dégâts aux fleurons de la base. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 39 & 40 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #649
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Chercheuse d’escarbilles”. Een kleurenets. Artiestenproef. Gesigneerd.

    "Chercheuse d'escarbilles". Une gravure en couleurs. Essai d'artiste. Signeé.
    No longer available
    Dim. 34 cm x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #37
    Alka Kunst Bavaria

    “De koppige ezel”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "L'âne têtu". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #151

    “Bacchanten en putti”. Een monochroom witte groep van biscuit. Gemerkt “D’après Boizot”. Met geelkoperen sokkel.

    Bacchantes et putti. Un groupe monochrome blanc de biscuit. Marqué « D'après Boizot ». Avec socle en laiton.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #333

    Een vaas van geglazuurd aardewerk, versierd met vier hagedissen in hoogreliëf. Glazuurschilfer aan de basis.

    Vase en faïence glaçurée, à décor de quatre lézards en haut-relief. Eclat de glaçure à la base.
    No longer available
    Dim. h: 30,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #297

    Een vaasje van paars Muranoglas.

    Un vase en verre de Murano violet.
    No longer available
    Dim. h : 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #481

    Een bloempot van cloisonné met bloemen van diverse soorten pietra dura. Chinees werk.

    Un pot de fleurs cloisonné avec des fleurs de différents types de pietra dura. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 47 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #123
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kleurloos kristallen karaf met kraantje. Gemerkt.

    Carafe en cristal incolore taillé avec robinet. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 61,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #2

    Een handgeschilderd miniatuur met een biddende Madonna.

    Une miniature peinte à la main représentant une Madone en prière.
    No longer available
    Dim. 9 x 7 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #500

    Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.

    Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #526

    Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.

    Un tapis de laine arménienne noué à la main.
    No longer available
    Dim. 301 x 422 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More