#85Piet BoelensPeriod: 1924 - 2010“Stilleven met aardbeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fraises". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#155Een gemzenschedel met hoorns.
Un crâne de chamois avec des cornes.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#402Een Perzisch parabel met gouacheschildering op papier.
#166Een tweeledige eikenhouten vitrinekast met twee paneeldeuren onderaan.
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome dans des cartouches sur glaçure capucine. Dommages au bord sous le couvercle.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 45 / 60 -
#320Een eikenhouten bijzetkastje met een lade en twee deurtjes in briefpaneel.
#607Een vaasje van cloisonné op messing met een meerkleurig bloemendecor.
#486KirmanOosters wollen karpet, rijkelijk gedecoreerd met figuren en landschap.
Tapis oriental en laine, richement décoré de personnages et de paysages.No longer availableDim. 220 x 142 cmEstimate: € 350 / 500 -
#296Twee verschillende gebeeldhouwde armstoelen in Régencestijl, bekleed met naaldwerk.
Deux fauteuils sculptés différents de style Régence, tapissés à l'aiguille.No longer availableDim. h: 110 en 125 cmEstimate: € 120 / 200