Other lots in this auction
-
#107Richard AuriliPeriod: 1834 - 1914
“Christus met de doornenkroon”. Een gepatineerd aardewerken buste op marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.
"Le Christ avec la couronne d'épines". Buste en faïence patinée sur socle en marbre. Signé au dos.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100/150 -
#254
“Dorpszicht kerk & Dorpszicht met molen.” Olieverf op doek.
“Vue sur l‘église de village et vue sur le village avec moulin.” Huile sur toile.No longer availableDim. 23 x 17 cm & 21 x 28 cmEstimate: € 60/80 -
#354
“Christus aan het kruis”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
« Le Christ en croix ». Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 15,5 x 9,5 cmEstimate: € 80/120 -
#100
Een 18 K geelgouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 66,95 gEstimate: € 2200/2500 -
#459
“Abstract stilleven met flessen en schenkkan.” Gemengde techniek. Draagt monogram.
"Nature morte abstraite avec bouteilles et pichet." Technique mixte. Monogramme.No longer availableDim. 45 x 47 cmEstimate: € 100/140 -
#535
Een mahoniehouten buffet met drie laden en drie paneeldeuren.
Buffet en acajou ouvrant à trois tiroirs et trois portes pleines.No longer availableDim. 91 x 182 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#669Wilfried PasPeriod: °1940
“Beeld van Willem Elsschot”. Zeefdruk. Getekend en genummerd 1036/2000 onder de plaat.
"Image de Willem Elsschot". impression d'écran. Signé et numéroté 1036/2000 sous la plaque.No longer availableDim. 46 x 43 cmEstimate: € 35/50 -
#4
Een zout-en een pepervaatje en een mosterdpotje met lepeltje. 800‰ zilver met glazen recipiënten. Gaaf.
Une salière et une poivrière et un pot à moutarde avec cuillère. Argent 800‰ avec récipients en verre. Intactes.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#213
‘Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Weegschaal manco.
"Dame Justice". Une statue en bronze sur un socle en marbre. Balance manque.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 180/240 -
#626
Twee handgeknoopte Oosterse tapijten.
Deux tapis orientaux noués à la main.No longer availableDim. 160 cm x 73 cm & 168 cm x 92 cmEstimate: € 40/50 -
#525
Een grote volle messingen kandelaar met gegraveerd decor.
Un grand bougeoir en laiton massif à décor gravé.No longer availableDim. h: 142 cmEstimate: € 140/220 -
#266
Een serie stoelen in Renaissancestijl, bekleed met tapisserie. Acht stoelen, vier armstoelen en twee bankjes.
Série de chaises de style Renaissance, recouvertes de tapisserie. Huit chaises, quatre fauteuils et deux bancs.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 40/50