#757
Een paar vuurbokken van gietijzer en messing.
Paire de chenets en laiton et fonte.No longer availableDim. l: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#533
Paar grote vazen Chinees porselein.
#624
Een wit marmeren tuinvaas op grijs marmeren voet.
#575Philips
#800
Een rood- en geelkoperen lantaarn met groene glazen. Circa 1880.
#479
Drie kleine messingen en bronzen Boeddhabeeldjes. Thais werk.
#580Trialmo
Een oude radio in houten kast. Type 533. Bouwjaar 1929.
#770
Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
#147
Pendule à colonnes laquée noir et décorée d’incrustations et avec balancier et entourage du cadran en laiton. Avec clé.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#266
Een antieke hoekkast met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met legplanken.
#119
“Herderskoppel”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Couple de bergers”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 23,5 x 30,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#30
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et d’un rubis central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 450 / 550