Similar lots by type
-
#925
Een eikenhouten broodkast met twee opengewerkte deuren bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.
Panetière en chêne ouvrant à deux portes à lattes au dessus de deux portes pleines.No longer availableDim. 153 x 133 x 57 cmEstimate: € 200/300 -
#956
Een notenhouten driezitsbank in Louis-Philippestijl met twee bijbehorende kuipzeteltjes.
Canapé trois places en noyer de style Louis-Philippe et deux fauteuils assortis.No longer availableDim. b: 180 cmEstimate: € 160/240 -
#920
Een gefineerd bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken en een groen kalfslederen blad.
Bureau en placage de style anglais à deux caissons aux tiroirs. Tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 152 x 92 cmEstimate: € 200/260 -
#800
Een hoekrekje van gesculpteerd hout.
Etagère de coin en bois sculpté.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 30/50 -
#402
Twee kinderstoeltjes met rieten zit.
Deux petites chaises d’enfant aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#1096
Een paar armstoelen.
Paire de fauteuils.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#950
Een eikenhouten tafel in renaissancestijl met poten in kruisverbinding en twee laden in de gordel.
Able en chêne de style Renaissance. Pieds à entretoise en X et deux tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 177 x 111 cmEstimate: € 180/220 -
#946
Een ensemble van een tweedeurs buffet en een lang buffet met vier deuren en drie laden in rode lak en met beige travertijnen blad.
Ensemble comprenant un buffet à deux portes et un long buffet à quatre portes et à trois tiroirs en laque rouge. Tablettes en travertin beige.No longer availableDim. 79 x 241 cm en 75 x 90 cmEstimate: € 200/240 -
#605
Een witgelakt bureau met drie lden in de gordel en met verchroomde monturen. Lodewijk XV-stijl.
Bureau laqué blanc ouvrant à trois tiroirs en ceinture et aux montures chromées. Style Louis XV.No longer availableDim. 80 x 140 cmEstimate: € 650/750 -
#596
Een bureau met vijf laden en bronzen monturen en trekkers, over het geheel versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten in de vorm van bloemen en vogels.
Bureau à cinq tiroirs aux montures et anses en bronze, entièrement décoré d’incrustations de bois variés formant des fleurs et des oiseaux.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 480/600 -
#966
Een tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout. Tijdperk Lodewijk XV.
Armoire à deux portes en chêne sculpté. Epoque Louis XV.No longer availableDim. 123 x 136 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#601
Een eikenhouten bureau in renaissancestijl met twee ladenblokken.
Bureau en chêne de style Renaissance avec deux caissons aux tiroirs.No longer availableDim. 141 x 81 cmEstimate: € 180/240 -
#1072
Een art nouveau wandrekje van gepolychromeerd hout met een decor van bladeren.
Etagère art nouveau en bois polychrome à décor de feuillages.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 40/60 -
#970
Een eikenhouten klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het klapblad.
Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs en dessous de l’abattant.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 200/240 -
#795
Een houten tafeltje met rond afneembaar blad opvouwbare driepoot met een gesculpteerd decor van bloemen en vogels en afgewerkt met ingelegd ivoor.
Petite table en bois à tablette amovible ronde sur tripode pliant. Decor sculpté d’oiseaux et de fleurs. Détails incrustés d’ivoire.No longer availableDim. 0: 32 cmEstimate: € 15/20 -
#980
Een paar crapauds met witte bekleding.
Paire de crapauds à revêtement blanc.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1101
Een reeks van zes stoelen en twee armstoelen van gesculpteerd hout. We voegen er twee afwijkende modellen met rieten zit aan toe.
Suite de six chaises et deux fauteuils en bois sculpté. Nous ajoutons deux chaises différentes aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#595
Een zwartgelakte buffetkast, versierd met fijn gesculpteerde figuren en motieven. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Bovenaan het dak gesteund door zuiltjes. Frankrijk, XVIIe en XIXe eeuw.
Buffet en bois noirci décoré de personnages finement sculptés et de différents motifs. Le bas à deux portes pleines et à deux tiroirs. Le haut supporté par deux colonnettes. France, XVIIe et XIXe siècles.No longer availableDim. 184 x 132 cmEstimate: € 400/600 -
#940
Een boekenkast van witgelakt hout met een gesculpteerd en gepolychromeerd bloemendecor.
Bibliothèque en bois laqué blanc décorée de fleurs sculptés et polychromés.No longer availableDim. 163 x 163 cmEstimate: € 120/200 -
#1103
Een Engelse klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het blad.
Secrétaire à pente anglais ouvrant à deux petits et deux grands tiroirs sous l’abattant.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#598
Een eikenhouten tweedeurs vitrine op gesculpteerde hoge basis met twee laden.
Vitrine à deux portes en chêne. Haute base sculptée et avec deux tiroirs.No longer availableDim. h: 176 cmEstimate: € 200/300 -
#930
Een Engelse linnenkast van mahoniehoutfineer met drie laden onderaan.
Lingère anglaise en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs vers le bas.No longer availableEstimate: € 240/360 -
#1084
Een staande klok met herstelling aan kap.
Horloge de vestibule. Réparation vers le haut.No longer availableDim. 260 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#995
Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis-Philippestijl. XIXe eeuw.
Suite de six chaises en acajou sculpté d’époque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#69Jan Janssens
“Hooioppers”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Meules de foin”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 60/80 -
#36
Een grenenhouten nachtkastje met een deur onder een lade.
Une table de nuit en pin avec une porte sous un tiroir.No longer availableDim. 86 x 37 x 45 cmEstimate: € 20/30 -
#716
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 266 x 142 cmEstimate: € 100/120 -
#533
Een buikvaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor van en bloesemende struik. Gemonteerd als lampenvoet met messingen montuur en voet.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de branches fleuries. Monté en lampe en laiton.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80/100 -
#978
Een paar vazen van polychroom porselein. Brussel XIXde eeuw.
Deux vases en porcelaine polychrome. Bruxelles, XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#160
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et de citrines ayant un poids total de ± 10 ct.No longer availableDim. 22,62 gEstimate: € 1750/1850 -
#975
Een messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met drie engeltjes en met bloemvormige glazen kapjes.
Lustre en laiton à trois branches de lumières décorées de trois angelots et aux abat-jour en verre de forme fleur.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 100/120 -
#834Meshed
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 207 x 137 cmEstimate: € 80/120 -
#656
Eikenhouten barmeubel in Lodewijk XV-stijl.
Meuble bar en chêne de style Louis XV.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 50/80 -
#843
Een vol koperen lepel met een afbeelding van een schip en een vis.
Une cuillère en cuivre avec représentation de poisson et bateau.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 20/30 -
#120
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en saffier cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune et blanc serties de brillants ayant un poids total de± 0,80 ct et de cabochons de saphirs ayant un poids total de ± 10 ct.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 1700/1900 -
#911
Drie porseleinen kandelaars. Brussels porselein met florale versieringen. een paar enkelvoudige kandelaars en één met vijf lichtpunten.
Trois chandeliers en porcelaine. Porcelaine de Bruxelles avec décor fleuri. Deux chandeliers et un chandelier à cinq points lumineux.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 60/100