#430
Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
#494
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Onduidelijk gesigneerd rechts onder.
“Composition”. Technique mixte sur papier. Illisiblement signé en bas à droite.No longer availableDim. 30 x 23,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#779
Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
#368Franquin e.a.
Lot strips met o.m. Ton en Tinneke, Guust, Robbedoes en Kwabbernoot.
#362
“Huis met achtertuin”. Gouache. Draagt een handtekening: Anna De Weert.
“Maison au jardin”. Gouache. Porte une signature: Anna De Weert.No longer availableDim. 10 x 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
Bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct. G/H.No longer availableDim. 18,17 gEstimate: € 900 / 1000 -
#569
“Abstract”. Gemengde techniek.
#371
Twee documentatieboeken m.b.t. antiek en zilver.
#195Onso
#64
#351
Ice mould. Victoriaans tin.
“Ice mould”. Etain d’époque Victoria.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#31Wiskemann
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Gemerkt.
Service à café et à thé en métal argenté sur plateau. Avec marque.No longer availableEstimate: € 80 / 120