Similar lots by type
-
#409
Een tweedelige Engelse bibliotheek van mahoniehout.
Bibliothèque à deux corps en acajou.No longer availableDim. 200 x124 cmEstimate: € 200/400 -
#794
Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.
Table à jeu de style Régence à tablette recouverte de feutre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#395
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Table gateleg en chêne aux pieds torsadés.No longer availableDim. 91 x 49 cmEstimate: € 80/100 -
#354
Een eikenhouten armstoel Louis-Philippestijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil en chêne de style Louis-Philippe recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#769
Twee stoelen en een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl met lederen zit en rug.
Deux chaises et un fauteuil en chêne sculpté de style Renaissance aux dossiers et sièges en cuir.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#810
Een mahoniehouten tafel met klapbladen en centrale poot. Regency-stijl.
Table en acajou à deux abattants et pied central. Style Regency.No longer availableDim. 91 x 53 cmEstimate: € 120/200 -
#768
Twee armstoelen en een voetbankje van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met gele stof bekleed.
Deux fauteuils et un repose-pied en bois à patine blanche de style Louis XV. Recouvert de tissu jaune.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#789
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#758
Een paar hoge hoekkasten met drie uitgewerkte nissen met gesculpteerde bloemenmotieven en guirlandes.
Paire d’encoignures présentant trois niches et décorées de fleurs et de guirlandes sculptées.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200/300 -
#759
Een paar fauteuils van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met fluweel.
Paire de fauteuils en chêne sculpté de style Louis XV recouverts de velours.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#255
Een Engels bureau van mahoniehout met twee maal drie laden aan weerskanten en drie laden in de gordel en een kalfslederen blad. Met bijhorende bureaustoel.
Bureau anglais en acajou ouvrant à deux fois trois tiroirs des deux côtés et à trois tiroirs en ceinture. Tablette en vachette. Avec fauteuil de bureau assorti.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#265
Een houten fauteuil in Louis-Philippestijl.
Fauteuil en bois de style Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 70/80 -
#764
Een eikenhouten eendeurskastje met gefaceteerde spiegeltjes in de deur en een lade onderaan.
Petit meuble à une porte en chêne. Porte vitrée aux miroirs facettés. Un tiroir vers le bas.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 60/80 -
#809
Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.
Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#315
Een Italiaans barmeubel met marqueterie en bronsbeslag aan de voorpootjes en met een schuifblad binnenin. Zonder achterwand.
Bar italien en marqueterie et aux sabots en bronze. L’intérieur à tablette glissante. Sans dos.No longer availableDim. 115 x 92 x 58 cmEstimate: € 80/100 -
#744
Een eikenhouten sideboard in rustieke stijl.
Buffet en chêne de style rustique.No longer availableDim. L. 160 cmEstimate: € 60/100 -
#400
Een naaitafeltje en een lessenaartje.
Table d’ouvrage et un pupitre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#305
Notenhouten commode met in accolade gebogen front in Queen Ann-stijl. Vier laden.
Commode en noyer au fronton en accolade. Style Queen-Ann. Quatre tiroirs.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#770
Een witgelakt smeedijzeren terrastafeltje met zwart glazen blad.
Petite table de terrasse en fer forgé blanc à tablette en verre noir.No longer availableDim. Ø 67 cmEstimate: € 30/40 -
#606
Een Chinese buffetkast van zwartgelakt hout met twee handgeschilderde paneeldeuren met een drakendecor.
Buffet chinois en laque noire ouvrant à deux portes à décor de dragons peint à la main.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#2
Een notenhouten speeltafel met vouwblad. Tijdperk Louis-Philippe.
Table à jeux en noyer à tablette pliante. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#795
Een bijzetmeubeltje met opzet, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en met glazen blad.
Meuble d’appoint à deux corps décoré de fleurs peintes à la main. Tablette en verre.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#780
Een mahoniehouten ronde tafel op centrale driepoot.
Table ronde en acajou sur tripode central.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 100/160 -
#270
Een tweeledige mahoniehouten linenpress met onderaan twee grote en twee kleine laden.
Presse à linge à deux corps, le dessous à deux grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#722
Een modern bestek van roestvrij edelstaal met vergulde details. Gemerkt 18/10. Compleet voor 12 personen en in een meubeltje met twee laden en op vier poten.
Couvert moderne en acier inoxydable aux détails dorés. Marque 18/10. Complet pour 12 personnes et dans un petit meuble à deux tiroirs et sur quatre pieds.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#98
Tafelklokje.
Pendule de table.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#12
Lot glas en kristal, bestaande uit een serie van 12 grote glazen van blauw Boheems glas met een gegraveerd en verguld motief van strijdwagens, zes sherryglaasjes van geslepen kristal met diverse kleuren en vier borrelglaasjes van blauw glas met koperen houdertjes met oor.
Lot de verres et de cristaux comprenant une série de 12 grands verres en verre de Bohème bleu à décor doré et gravé de chariots de combat, six verres à sherry en cristal taillé de différentes couleurs et quatre gouttes en verre bleu dans une monture en cuivre à anses.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#736
Een Chinees klapsecretaire van zwartgelakt hout, versierd met personages in pietra dura. Met bijpassend stoeltje.
Secrétaire en laque de Chine noire décoré de personnages en pierre dure. Avec petit chaise assortie.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#287
Een ‘Lady Amherst’ mannetjesfazant van koper op een onyxen sokkel. Tijdperk art deco.
“Faisan Lady Amherst” en cuivre sur socle en onyx. Epoque art déco.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#153
“Twee vogels in vlucht.” Brons op sokkel.
Deux hirondelles volant”. Bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#543
Een cachepot van meerkleurig Japans aardewerk op drie voetjes met pauwen en bloemen in het decor en met twee Fohondkoppen als handvatten.
Cache-pot en faïence du Japon polychrome sur trois pieds et décoré de paons et de fleurs. Anses en forme de chiens de Pho.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80/100 -
#193Boch Frères Keramis
Grote aardewerken vaas met polychroom decor. Gemerkt onderaan: Catteau en genummerd D. 746. Model 761.
Grand vase en faïence à décor polychrome. Marque sous la base: Catteau et numéro de décor D.746. Modèle 761.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 300/400 -
#46Mori
Een handgeknoopt wollen karpetje.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 187 x 136 cmEstimate: € 30/40 -
#285Jacques Van Rossum
Drie moderne aquarellen. Eén met inscriptie “Doktor”, één met “Coca”. Eén zonder glas.
Trois aquarelles modernes, une à l’inscription “Doktor”, une à “Coca”. Une sans verre.No longer availableDim. 64 x 48 cmEstimate: € 120/200 -
#459Armand ApolPeriod: 1879-1950
“Vissersboot voor een huisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateau de pêche devant une petite maison”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 300/400 -
#171Batenburg
“Kleine antilope”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Petit antilope”. Statuette en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 150/180