#765Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
#797Een paar stenen leeuwen.
#798Een paar natuurstenen honden.
#635Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
#365Swatch IronyEen roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
#285Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
#790Een paar wit marmeren tuinvazen.
#772Een gesculpteerde houten hangvitrine.
#419Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
#787Een sobere houten hallbank.
#796Een beeld van een staande Boeddha.
#783“Bacchus”. Een marmeren beeld.
#795Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
#425Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
#799Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
#764Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
#800Een paar wit marmeren zuilen.
#785“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
#415Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
Garniture de salle à manger en noyer comprenant deux buffets aux tablettes en marbre, un trumeau et une table.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#543Een vaas op sokkel van groene kwarts.
Icône double face. L’extérieur en bois exotique sculpté, l’intérieur aux représentations bibliques diverses. Ethiopie.No longer availableDim. 53 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#136Een massief rolbureau van gesculpteerd tropisch hout. Zanzibar.
#145Een 18 karaats geel gouden fijne schakelketting met bijpassende armband en ring bezet met parels.
Fine chaîne à maillons en or jaune 18 ct et bracelet assorti, ainsi qu’une bague sertie de perles.No longer availableDim. 13,84 gEstimate: € 400 / 500 -
#196Een tombeaucommode van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl. Drie grote gegalbeerde laden. Met marmeren blad en vergulde bronzen monturen.
Commode tombeau en bois de placage de style Louis XV. Trois grands tiroirs galbés. Tablette de marbre et montures de bronze doré.No longer availableDim. 90 x 110 x 55 cmEstimate: € 300 / 500 -
#211“Aartsengel”. Olieverf op doek. Peruviaans werk.
#238HornbyEen antiek speelgoedmodel in oorspronkelijke doos.
Jouet ancien dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#29“Hoeve aan het water”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1936 op verso.
“Ferme au bords de l’eau”. Huile sur panneau. Signé et daté 1936 au verso.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 40 / 60