Similar lots by type
-
#790Een gesculpteerde armstoel met gecanneerde zit. Gerestaureerd.
Un fauteuil sculpté à siège canné. Restauré.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#760Een eikenhouten bijzetkastje met drie laden.
Meuble d’appoint en chêne ouvrant à trois tiroirs. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 40 / 60 -
#616Een Chinees vitrinekastje van gepolychromeerd hout.
Petite vitrine chinoise en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#618Een zwart en zilvergelakt bijzettafeltje met één lade in de geest van Boulle.
Table d’appoint en laque noir de style Boulle. Ouvrant à un tiroir en ceinture.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#742Een sobere eikenhouten salontafel.
Une table basse sobre en chêne.No longer availableDim. 130 x 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
#612Een verlengbare eikenhouten tafel.
Table allongeable en chêne.No longer availableDim. l: 142 cmEstimate: € 200 / 220 -
#769Een sober houten presenteerkastje.
Petite vitrine de présentation en bois et verre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 50 -
#650Een klapsecretaire van bleek eikenhout met twee laden onder het klapblad.
Secrétaire à pente en chêne clair ouvrant à deux tiroirs en dessous de l’abattant. Style Louis XV.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 80 / 120 -
#580Een ligmeubel van eikenhout met groen fluwelen bekleding.
Une chaise longue en chêne recouvert de velours vert.No longer availableDim. b: 195 cmEstimate: € 200 / 240 -
#545Een klapsecretaire van gefineerd hout in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een zwart marmeren blad.
Secrétaire à abattant en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines sous l’abattant. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 120 / 200 -
#805Een tuinstel van zwartgepatineerd gietijzer, bestaande uit twee stoelen en een tafel met zwart en wit marmeren blad. Blad niet origineel.
Un ensemble de jardin en fonte noir patiné comprenant deux chaises et une table avec tablette en marbre noir et blanc.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#655Een divan van mahoniehout in Louis-Philippestijl.
Un divan en acajou style Louis Philippe.No longer availableDim. b: 160 cmEstimate: € 200 / 240 -
#807Een tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin en fer patiné blanc comprenant une table et quatre chaises.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#602Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout met twee deuren onder twee laden in de gordel en bovenaan een centrale deur met zes spiegeltjes.
Buffet à deux corps en chêne sculpté ouvrant à deux portes sous deux tiroirs en ceinture. Le haut à une porte centrale miroitée.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#690Een ronde tafel van gesculpteerd eikenhout, de vier poten versierd met vossenkoppen. XIXe eeuw.
Une table ronde en chêne sculpté avec les quatre pieds décorés de têtes de renards. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#765Vier stoelen met rieten zit.
Quatre chaises avec sièges cannés.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#370Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 200 / 240 -
#665Een kleine eikenhouten commode met twee laden.
Petite commode en chêne de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 86 cmEstimate: € 60 / 80 -
#755Een houten dienblad op opklapbaar statief.
Plateau de service en acajou sur support amovible.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#607Een grenenhouten slaapkamer, bestaande uit twee eenpersoonsbedden, een garderobe en twee nachtkastjes.
Chambre à coucher en sapin comprenant deux lits simples, une garde-robe et deux tables de chevet.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#375Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout met gecanneleerde poten.
Table ronde en acajou à allonges aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#211Een eikenhouten hoekmeubeltje met opzet. Onderaan een paneeldeur en een lade, bovenaan een deur met negen spiegeltjes.
Encoignure à deux corps en chêne . Le bas à une porte pleine et un tiroir, le haut à une porte à neuf petits miroirs.No longer availableDim. h: 255 cmEstimate: € 200 / 240 -
#609Een grote eikenhouten garderobe met twee gesculpteerde paneeldeuren, versierd met dierenkoppen. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes sculptés. Début XIXe siècle.No longer availableDim. 196 x 166 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#605Een salongarnituur van gesculpteerd notenhout, bestaande uit een zitbank, twee armstoelen en vier stoelen.
Garniture de salon en noyer sculpté comprenant un canapé, deux fauteuils et quatre chaises.No longer availableEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#540Een zesdelig toiletstel van glas met vergulde motieven. Jaren 50.
Garniture de toilette six pièces en verre aux motifs dorés. Années 50.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#617Franklin Mint“Coin sets of all nations”. Een lot van 97 sets met telkens vijf munstukken van verschillende landen in drie verzamelaars. Medio Jaren ‘80.
“Coin sets of all nations”. Un lot de 97 ensembles comprenant chaque fois cinq pièces de monnaie venant de divers pays, en trois albums. Années 80.No longer availableEstimate: € 280 / 340 -
#130Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met 26 briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de 26 brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 6,26 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#5Drie verschillende 18 karaats geel gouden hangers, één bezet met camee en één met pareltjes en een schoentje.
Trois pendentifs différents en or jaune 18 ct dont un serti d’un camée et un autre de perles et un petit soulier.No longer availableDim. 5,12 gEstimate: € 150 / 200 -
#624Een lot van drie replica’s van oude scheepvaartinstrumenten, bestaande uit een sextant, een verrekijker en een kompas met zonnewijzer. Allen in houten etuis.
Lot de trois répliques d’instruments de bord anciens comprenant un sextant, une longue vue et une boussole au cadran solaire. Dans leurs étuis de bois.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#688MuranoEen polychroom glazen vide-poche in de vorm van een clown.
Un vide poche en verre polychrome représentant un clown.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#86Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 291 x 201 cmEstimate: € 80 / 120 -
#784Een kleine sac-à-perles luchter van kristal en koper.
Petit lustre dite sac-à-perles en cristal et cuivre.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 20 / 40 -
#220“Toi et Moi”. Een 18 karaats geelgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct. en twee saffieren van telkens ± 0,50 ct.
Bague “toi et moi” en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct et de deux saphirs pesant chaque fois ± 0,50 ct.No longer availableDim. 3,58 gEstimate: € 500 / 600 -
#500Een paar tempelleeuwen van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc de Chine.
Paire de lions de pho en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#483Een lot van vijf meerkleurige Javaanse Wayang Golèkpoppen
Un lot de cinq poupées javanaises Wayang Golèk.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#696Tafel met een lade in de gordel en met vier gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.
Table rectangulaire ouvrant à un tiroir en ceinture. Quatre pieds tournés à étranglements. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100


