Similar lots by type
-
#452Een gepolychromeerd houten kruisbeeld met gipsen corpus. (Christus beschadigd)
Crucifix en bois polychrome avec Corpus en plâtre (dégâts).No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#680Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 200 / 300 -
#380Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale amethist van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une améthyste centrale de ± 2 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#800Een gefineerd Engels wandmeubel met twee legplanken.
Console anglaise en bois de placage, avec deux étagères.No longer availableDim. 112 x 107 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#650Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.
Table ronde en chêne sur pied central aux patins croisés.No longer availableDim. Ø 125 cmEstimate: € 50 / 80 -
#446Twee antieke houten haardstoeltjes.
Deux petites chaises en bois antique.No longer availableDim. H. 90 - 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#850Een grote rieten mand met houtblokken.
Grande corbeille à bois ancienne en osier.No longer availableDim. 47 cm Ø 54 cmEstimate: € 30 / 40 -
#690Een tweezitscanapé en een fauteuil met gebeeldhouwde poten en regel.
Canapé deux places et un fauteuil aux pieds sculptés.No longer availableDim. 155 x 75 x 94 cmEstimate: € 80 / 120 -
#625Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.
Table en acajou à tablette ronde. Travail anglais.No longer availableDim. Ø 95 - H. 74 cmEstimate: € 100 / 120 -
#444“Preussische Kavalerie” en “Chasseurs de la Garde Impériale”. Een paar handgekleurde prenten.
”Cavalerie de Prusse” et “Chausseurs de la Garde Impériale”. Une paire d’estampes, mise en couleurs fait main.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#605Joe ColomboEen “Boby Trolley” van wit kunststof. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.
Un “Boby Trolley” en plastique blanc. Italie, +- 1970. Marque.No longer availableDim. 73 x 43 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#580Een barmeubel met glazen front en met twee bijpassende krukken.
Petit bar en bois avec rail en cuivre jaune et fronton vitré. Avec deux tabouret assortis.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
#780Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 60 / 100 -
#695Een commode van wortelnootfineer met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad.
Commode en ronce de noyer ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 78 x 89 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#226Een eikenhouten tweedeursgarderobe met een gebeeldhouwde rocaille in de kap. XIXe eeuw.
Garde-robe à deux portes en chêne coiffée d’une rocaille. XIXe siècle.No longer availableDim. 245 x 170 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#666ThonetEen reeks van zes sledestoelen van chroom en rotan vlechtwerk. Model S533 naar een ontwerp van Ludwig Mies van der Rohe. Gemerkt onderaan. Lichte slijtage.
Suite de six chaises à patins en chrome et rotin. Modèle S533 d’après Ludwig Mies van der Rohe. Marque sous la base. Légère usure.No longer availableEstimate: € 1200 / 1600 -
#406Een ronde salontafel met gerainureerde poten en een gecanneerd tussenblad.
Une table de salon ronde à pieds à rayures et une tablette cannée au milieu.No longer availableDim. 60 x 69 cmEstimate: € 30 / 40 -
#610Een Engelse tafel van mahoniehoutfineer, bestaande uit een centraal deel met klapbladen en twee losse halfronde uiteinden. Met twee extra verlengbladen.
Table ronde en deux parties en acajou. Avec deux allonges. Travail anglais.No longer availableDim. Ø: 126 cmEstimate: € 200 / 300 -
#596Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. Eén messingen versiering bovenaan manco. XIXe eeuw.
Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.No longer availableDim. 92 x 60 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#739Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100 / 120 -
ThonetEen overwegend gele schotel van Chinees porselein.
Plat en porcelaine de Chine de couleur majoritaire jaune.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 270 / 300 -
#675Een gebeelhouwd eikenhouten halmeubel in gotische stijl met kapstokken, een lade en een deurtje.
Meuble de vestibule en chêne sculpté de style gothique aux crochets, un tiroir et une petite porte.No longer availableDim. 204 x 180 cmEstimate: € 100 / 120 -
#646MeuropEen reeks van vier stoelen van zwart staal, bekleed met zwart skaï. Model ‘Conseil’ naar ontwerp van Pierre Guariche (1929 - 1995). Omstreeks 1960. Slijtage en gebruikssporen.
Suite de vier chaises en acier noirci recouvert de skaï noir. Modèle “Conseil” d’après Pierre Guariche (1929-1995). Vers 1960. Usures.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#429Een paar stoelen van stoomgebogen berkenhout met gecanneerde zit in de stijl van Thonet.
Une paire de chaises en hêtre plié à la vapeur, assises cannées, style Thonet.No longer availableDim. H. 94 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#794Vernu“Rivierlandschap” & “Bankje in het bos”. Een pendant, olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage rupestre” et “Petit banc dans le bois”. Pendants, huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 26 x 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#115Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 8,73 gEstimate: € 500 / 600 -
#433Een tinnen zalfpot met schroefdeksel. Frankrijk, XVIIIde eeuw en een tinnen eetketeltje met hengsel en een deksel in de vorm van een diep bord.
Pot à onguent en étain à couvercle à visser. France XVIIIe siècle, ainsi qu’une petite chaudière à anse et avec couvercle en forme d’assiette creuse.No longer availableDim. H. 13 - 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#428Drie kandelaars van verzilverd metaal, waarvan er twee een paar vormen.
Trois candélabres en métal argenté dont deux formant une paire.No longer availableDim. h: 22 & 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#799R. Marland“Acanthusbladeren”. Twee grisailleschilderingen op papier. Gesigneerd.
“Feuilles d’acanthes”. Deux peintures en grisaille sur papier. Signées.No longer availableDim. 92 x 52 & 59 x 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#671Geneviève Vastrade“La femme oiseau”. Een modern kunstwerk van grijs graniet.
“La femme oiseau”. Sculpture moderne en granite gris.No longer availableDim. h: 90 cm (zonder sokkel)Estimate: € 400 / 500 -
#523Een opgezette wezel in wintervacht.
Une fouine empaillée avec fourrure d’hiver.No longer availableDim. h: 19 cm (met tak)Estimate: € 40 / 60 -
#541Fijn gesculpteerde houten netsuke met voorstelling van een pad. Onderaan ingelegd merk.
Netsuké en bois finement sculpté représentant un crapaud. Marque incrustée sous la base.No longer availableDim. L. 5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#598Twee Chinese borden met een famille rose decor van vlinders en een huiselijk tafereel. Midden XXste eeuw.
Deux assiettes en porcelaine de Chine à décor famille rose de papillons et d’une scène conjugal. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. Ø 25,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#46Een rotan staander met een houten vogelkooi.
Un support en rotin et une cage à oiseaux.No longer availableDim. 186 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#366Een paar Engelse notenhouten stoelen.
Paire de chaises en noyer de style anglais.No longer availableDim. H. 103 cmEstimate: € 50 / 60 -
#508Een lot van drie zittende Boeddha’s van brons.
Lot de trois Bouddhas assis en bronze.No longer availableDim. h: 9 & 20 cmEstimate: € 60 / 100

