Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten kabinetje met twee maal twee paneeldeurtjes en een lade onderaan.

Een eikenhouten kabinetje met twee maal twee paneeldeurtjes en een lade onderaan.

Petit cabinet en chêne avec deux fois deux portes pleines et un tiroir vers le bas.
Dim. 141 x 85 x 40 cm
SKU: 0402200296.
Category: Meubel.
Auction day: 4 February 2020 19:00
Catalogue #296
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #452

    Een gepolychromeerd houten kruisbeeld met gipsen corpus. (Christus beschadigd)

    Crucifix en bois polychrome avec Corpus en plâtre (dégâts).
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #680

    Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.

    Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 215 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #380

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale amethist van ± 2 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une améthyste centrale de ± 2 ct.
    No longer available
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #800

    Een gefineerd Engels wandmeubel met twee legplanken.

    Console anglaise en bois de placage, avec deux étagères.
    No longer available
    Dim. 112 x 107 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #650

    Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.

    Table ronde en chêne sur pied central aux patins croisés.
    No longer available
    Dim. Ø 125 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #446

    Twee antieke houten haardstoeltjes.

    Deux petites chaises en bois antique.
    No longer available
    Dim. H. 90 - 70 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #850

    Een grote rieten mand met houtblokken.

    Grande corbeille à bois ancienne en osier.
    No longer available
    Dim. 47 cm Ø 54 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #690

    Een tweezitscanapé en een fauteuil met gebeeldhouwde poten en regel.

    Canapé deux places et un fauteuil aux pieds sculptés.
    No longer available
    Dim. 155 x 75 x 94 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #625

    Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.

    Table en acajou à tablette ronde. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. Ø 95 - H. 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #444

    “Preussische Kavalerie” en “Chasseurs de la Garde Impériale”. Een paar handgekleurde prenten.

    ”Cavalerie de Prusse” et “Chausseurs de la Garde Impériale”. Une paire d’estampes, mise en couleurs fait main.
    No longer available
    Dim. 42 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #605
    Joe Colombo

    Een “Boby Trolley” van wit kunststof. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.

    Un “Boby Trolley” en plastique blanc. Italie, +- 1970. Marque.
    No longer available
    Dim. 73 x 43 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #580

    Een barmeubel met glazen front en met twee bijpassende krukken.

    Petit bar en bois avec rail en cuivre jaune et fronton vitré. Avec deux tabouret assortis.
    No longer available
    Dim. b: 112 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #780

    Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.

    Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #695

    Een commode van wortelnootfineer met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad.

    Commode en ronce de noyer ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 78 x 89 x 63 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #226

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met een gebeeldhouwde rocaille in de kap. XIXe eeuw.

    Garde-robe à deux portes en chêne coiffée d’une rocaille. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 245 x 170 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #666
    Thonet

    Een reeks van zes sledestoelen van chroom en rotan vlechtwerk. Model S533 naar een ontwerp van Ludwig Mies van der Rohe. Gemerkt onderaan. Lichte slijtage.

    Suite de six chaises à patins en chrome et rotin. Modèle S533 d’après Ludwig Mies van der Rohe. Marque sous la base. Légère usure.
    No longer available
    Estimate: € 1200 / 1600
  • #406

    Een ronde salontafel met gerainureerde poten en een gecanneerd tussenblad.

    Une table de salon ronde à pieds à rayures et une tablette cannée au milieu.
    No longer available
    Dim. 60 x 69 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #610

    Een Engelse tafel van mahoniehoutfineer, bestaande uit een centraal deel met klapbladen en twee losse halfronde uiteinden. Met twee extra verlengbladen.

    Table ronde en deux parties en acajou. Avec deux allonges. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. Ø: 126 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #596

    Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. Eén messingen versiering bovenaan manco. XIXe eeuw.

    Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.
    No longer available
    Dim. 92 x 60 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #739

    Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.

    Candélabre d’église en bronze monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • Thonet

    Een overwegend gele schotel van Chinees porselein.

    Plat en porcelaine de Chine de couleur majoritaire jaune.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 270 / 300
  • #675

    Een gebeelhouwd eikenhouten halmeubel in gotische stijl met kapstokken, een lade en een deurtje.

    Meuble de vestibule en chêne sculpté de style gothique aux crochets, un tiroir et une petite porte.
    No longer available
    Dim. 204 x 180 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #646
    Meurop

    Een reeks van vier stoelen van zwart staal, bekleed met zwart skaï. Model ‘Conseil’ naar ontwerp van Pierre Guariche (1929 - 1995). Omstreeks 1960. Slijtage en gebruikssporen.

    Suite de vier chaises en acier noirci recouvert de skaï noir. Modèle “Conseil” d’après Pierre Guariche (1929-1995). Vers 1960. Usures.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #429

    Een paar stoelen van stoomgebogen berkenhout met gecanneerde zit in de stijl van Thonet.

    Une paire de chaises en hêtre plié à la vapeur, assises cannées, style Thonet.
    No longer available
    Dim. H. 94 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #794
    Vernu

    “Rivierlandschap” & “Bankje in het bos”. Een pendant, olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage rupestre” et “Petit banc dans le bois”. Pendants, huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 26 x 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #115

    Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.

    Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,65 ct.
    No longer available
    Dim. 8,73 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #433

    Een tinnen zalfpot met schroefdeksel. Frankrijk, XVIIIde eeuw en een tinnen eetketeltje met hengsel en een deksel in de vorm van een diep bord.

    Pot à onguent en étain à couvercle à visser. France XVIIIe siècle, ainsi qu’une petite chaudière à anse et avec couvercle en forme d’assiette creuse.
    No longer available
    Dim. H. 13 - 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #428

    Drie kandelaars van verzilverd metaal, waarvan er twee een paar vormen.

    Trois candélabres en métal argenté dont deux formant une paire.
    No longer available
    Dim. h: 22 & 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #799
    R. Marland

    “Acanthusbladeren”. Twee grisailleschilderingen op papier. Gesigneerd.

    “Feuilles d’acanthes”. Deux peintures en grisaille sur papier. Signées.
    No longer available
    Dim. 92 x 52 & 59 x 46 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #671
    Geneviève Vastrade

    “La femme oiseau”. Een modern kunstwerk van grijs graniet.

    “La femme oiseau”. Sculpture moderne en granite gris.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm (zonder sokkel)
    Estimate: € 400 / 500
  • #523

    Een opgezette wezel in wintervacht.

    Une fouine empaillée avec fourrure d’hiver.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm (met tak)
    Estimate: € 40 / 60
  • #541

    Fijn gesculpteerde houten netsuke met voorstelling van een pad. Onderaan ingelegd merk.

    Netsuké en bois finement sculpté représentant un crapaud. Marque incrustée sous la base.
    No longer available
    Dim. L. 5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #598

    Twee Chinese borden met een famille rose decor van vlinders en een huiselijk tafereel. Midden XXste eeuw.

    Deux assiettes en porcelaine de Chine à décor famille rose de papillons et d’une scène conjugal. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 25,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #46

    Een rotan staander met een houten vogelkooi.

    Un support en rotin et une cage à oiseaux.
    No longer available
    Dim. 186 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #366

    Een paar Engelse notenhouten stoelen.

    Paire de chaises en noyer de style anglais.
    No longer available
    Dim. H. 103 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #508

    Een lot van drie zittende Boeddha’s van brons.

    Lot de trois Bouddhas assis en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 9 & 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 4 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More