Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten kastje in neogotische stijl, versierd met gesculpteerde hoofdjes en mooi uitgewerkt paneeldeurtje.

Een eikenhouten kastje in neogotische stijl, versierd met gesculpteerde hoofdjes en mooi uitgewerkt paneeldeurtje.

Un cabinet en chêne de style néo-gothique, orné de têtes sculptées et d'une porte à panneaux joliment travaillée.
Dim. h: 82 cm
SKU: 2202220246.
Auction day: 22 February 2022 19:00
Catalogue #246
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #184
    Marcel Cockx
    Period: °1930

    “Personage bij woonwagens”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Personnage dans les caravanes". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 400 / 800
  • #287
    Val Saint Lambert

    Een karaf van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Une carafe en cristal rouge doublé et taillé. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #146

    Een notenhouten buffetmeubel met vier deuren en vier laden.

    Buffet en noyer ouvrant à quatre portes et quatre tiroirs.
    No longer available
    Dim. 100 x 215 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #392

    “Abstract met negatieve vlakken.” Gemengde techniek op papier. Onduidelijk gesigneerd.

    "Abstrait avec des surfaces négatives." Technique mixte sur papier. Pas clairement signé.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #429

    “Constructivistisch abstract.” Gemengde techniek op karton. Gedateerd 1955. Draagt handtekening achteraan.

    "Abstrait constructiviste." Technique mixte sur carton. Daté 1955. Signé au dos.
    No longer available
    Dim. 29 x 16 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #352

    Een lot van negentien diertjes in verschillende vormen en uitvoeringen. Eén vogeltje beschadigd aan de staart.

    Un lot de dix-neuf animaux de différentes formes et conceptions. Un oiseau abîmé sur la queue.
    No longer available
    Dim. H:1-13cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #443

    Een grote vaas van grijs geglazuurd aardewerk. Niet gemerkt.

    Un grand vase en terre à glaçure grise. Non marqué.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #370

    Vier verschillende 18 K geelgouden trouwringen .

    Quatre alliances différentes en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 11,88 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #376

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 199 x 119 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #585
    Tirschenreuth, Bavaria

    Een achthoekig porseleinen eetservies met vergulde randen, bestaande uit 12 grote borden, 13 diepe borden, zes kleine borden, een grote terrine (zonder deksel), twee kleine terrines, een sauskom, een grote en een kleine schotel en een diepe kom. We voegen er zes bordjes van Winterling aan toe.

    Service de table octogonal en porcelaine à tranches dorées, comprenant 12 grandes assiettes, 13 assiettes creuses, six petites assiettes, une grande terrine (sans couvercle), deux petites terrines, un saucière, une grande et une petite soucoupe et un bol profond. Nous ajoutons six assiettes Winterling.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #238

    Een verguld bronzen applique met twee lichtpunten, gedragen door een engel.

    Une applique en bronze doré à deux points lumineux, portée par un ange.
    No longer available
    Dim. H:44cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #152
    Van de Vijver

    “Romantisch herfstlandschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage d’automne avec trois personnes et un mouton”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 91 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More