Other lots in this auction
-
#53Cardew design
“Silver Service”. Een theepot met meerkleurig en verzilverde gedekte theetafel op het deksel. Ontwerp van Paul Cardew. Onderaan gemerkt.
"Service d'argent". Une théière avec une table à thé multicolore et argentée sur le couvercle. Conception par Paul Cardew. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 75/100 -
#511
Een paar gebeeldhouwde stenen paarden naar Tang voorbeeld.
Une paire de chevaux en pierre sculptée d'après l'exemple des Tang.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 250/350 -
#478
Een balustervaas van Chinees porselein met decor van Fo-honden.
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor de chiens de Fo.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100/120 -
#303
Een paar verzilverde sigarettendoosjes, waarbij één versierd met de kathedraal van Antwerpen en één met Brabo.
Une paire de boîtes à cigarettes en métal argenté, l'une décorée de la cathédrale d'Anvers et l'autre de Brabo.No longer availableDim. 11 cm x 8 cmEstimate: € 25/35 -
#64
Drie olieverfschilderijtjes op paneel met vee en eenden in de geest van de XIXe eeuw.
Trois peintures à l'huile sur panneau représentant des bovins et des canards dans l'esprit du 19ème siècle.No longer availableDim. 12,5 x 17,5 cmEstimate: € 100/150 -
#350Dinh Van 765
Een roesrvrij stalen dameshorloge in originele doos. (topje te herstellen).
Une montre pour dames en acier inoxydable, dans sa boîte d’origine (à réparer).No longer availableEstimate: € 100/150 -
#183
“Dansende man met cimbalen”. Een bronzen beeld naar een werk van Massimiliano Benzi.
"Homme qui danse avec des cymbales". Une statue en bronze d'après une oeuvre de Massimiliano Benzi.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 240/280 -
#374
“Zicht op binnenplaats & Rivierlandschap.” Gemaroufleerd doek & paneel (dubbelzijdig). Draagt handtekening Muys.
"Vue sur la cour et le paysage fluvial." Toile et panneau à motifs (double face). Porte la signature Muys.No longer availableDim. 45 x 34 cmEstimate: € 120/180 -
#513
Een paar vierkante dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor en de deksels getooid met fo-honden. Eén deksel gerestaureerd.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à couvercle carré à décor bleu sur blanc et les couvercles décorés de chiens de fo. Un couvercle restauré.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 260/280 -
#316
Een reeks van zes mahoniehouten stoelen met gesculpteerde versiering in de rug en met gerainureerde voorste poten.
Suite de six chaises en acajou à dossier et pieds avant sculptés.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 100/150 -
#546Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 375 x 305 cmEstimate: € 200/300 -
#106
Een verlengbare eettafel met rijkelijk uitgewerkte poten in de vorm van gevleugelde hermenfiguren.
Table à dîner à allonges richement sculptée aux pieds, formant des hermès.No longer availableDim. 159 x 107 cmEstimate: € 250/400