#256
#686
#657
Een bronzen lampenvoet met zilverkleurig patina in de vorm van een merrie met haar veulen.
Un pied de lampe à patine argentée sous forme de jument et son poulain.No longer availableDim. h: 40 cm (zonder kap)Estimate: € 100 / 150 -
#389
Een antiek glazen bord met beschilderd plantenmotief.
#81
Une garniture de toilette à montures en argent 800 ‰, comprenant deux flacons à parfum, deux poudriers, un petit miroir et deux brosses.No longer availableDim. h: 7 - 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#421
Drie verschillende koperen lampen, waarvan één met glazen kap.
#538
Een balustervaas en een een inktpot van meerkleurig Japans aardewerk.
Un vase balustre en un encrier en faïence du Japon polychrome.No longer availableDim. h: 18 & 32 cmEstimate: € 25 / 40 -
#471Val Saint-Lambert
Driedelig toiletstel van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.
#656
Een Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
#561
Une verseuse sphérique en faïence polychrome à glaçure, décoration d’un motif de jeu de dames.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#395
Een ring met bijpassende armband van zilver.
#381
Een art deco lamp van groen glas.
Une lampe Art Déco en verre vert.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 40 / 60