Similar lots by type
-
#220
Een tweeledige geloogd olmenhouten vitrine met onderaan twee paneeldeuren en twee laden.
Vitrine à deux corps en orme clair. Le bas ouvrant à deux portes pleines et deux tiroirs.No longer availableDim. h: 253 cmEstimate: € 80/120 -
#418
Een wandkapstok met ovale spiegel en zeven haken.
Porte manteau mural à miroir ovale et sept crochets.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 80/100 -
#363
Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.
Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 20/40 -
#245
Een tweeledige Italiaanse vitrine van beigegepatineerd en gepolychromeerd hout met onderaan twee laden.
Une vitrine italienne en deux parties, en bois patinné polychrome, avec deux tiroirs.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 100/150 -
#415
Een wandconsole in Lodewijk XVI-stijl van grijs- en goudgepatineerd hout met een grijs marmeren blad. XIXe eeuw.
Console de style Louis XVI en bois patiné gris et or à tablette en marbre gris. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 250/350 -
#213
Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gedraaide poten.
Une table ovale à rallonges en noyer et aux pieds torsadés.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 100/120 -
#316
Een paar mahoniehouten stoelen, bovenaan versierd met uitgestoken bloemen en bekleed met beige fluweel.
Paire de chaises en acajou recouvertes de velours beige. Le dessus décoré de fleurs sculptés.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#176
Een klein kabinet van palissander- en ebbenhout met diverse laden, gefineerd met rood schildpad. XVIIe eeuw. Op bijpassende XIXe eeuwse consoletafel. Kleine letsels.
Un petit cabinet en palissandre et ébène avec divers tiroirs et finitions en tortue rouge. XVIIième siècle. Sur sa console assortie. Petits dégâts.No longer availableDim. 42 x 69 x 32 cm (kabinet)Estimate: € 500/800 -
#84
Een mahoniehouten kaarttafeltje met vier tapse poten en een klapblad.
Table à jeux en acajou sur quatre pieds gaines dont deux amovibles et à tablette pliante.No longer availableDim. 73 x 82 x 41 cmEstimate: € 50/80 -
#296
Een tweeledig eikenhouten hoekmeubeltje in neogotische stijl met opschrift “Ora et labora”.
Encoignure en chêne à deux corps de style gothique et inscrit “Ora et Labora”.No longer availableDim. h: 177 cmEstimate: € 120/200 -
#158
Een eikenhouten buffet met twee kleine naast twee grote paneeldeuren.
Un buffet en chêne à grandes portes et deux petites portes à côté de ceux-ci.No longer availableDim. 114 x 258 x 65 cmEstimate: € 120/180 -
#307
Een Chinese tweedeurskast van zwartgelakt hout met een meerkleurig en verguld decor. Binnenin eveneens gedecoreerd en met glazen legplankje.
Une armoire Chinoise à deux portes en bois laqué noir et décor polychrome doré. L'intérieur est également décoré et comprends une étagère en verre.No longer availableDim. 135 x 100 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#356
Een notenhouten salontafel in Régencestijl met geaccoleerd blad.
Table de salon en noyer de style Régence. Tablette en accolade.No longer availableDim. Ø: 73 cmEstimate: € 30/50 -
#173
Een Louis Philippe tweedeursgarderobe.
Une garde-robe à deux portes, style Louis Philippe.No longer availableDim. h: 207 cmEstimate: € 100/120 -
#86
Een sobere eikenhouten wieg. XIXe eeuw.
Berceau sobre en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 40/60 -
#250
Een eikenhouten kast met twee deuren naast een opening met legplanken.
Une armoire en chêne avec étagères et deux portes.No longer availableDim. b: 156 cmEstimate: € 200/300 -
#215
Een eikenhouten tweedeurskast.
Armoire à deux portes en chêne.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#235
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Régencestijl, bekleed met tapisserie.
Fauteuil en chêne sculpté de style Régence à couverture en tapisserie.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#222
Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden in doucine.
Un buffet en chêne à deux portes en dessous des tiroirs, en doucine.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 100/180 -
#116
Een eikenhouten lancierskast met twee laden onder de deuren.
Une armoire de lancier en chêne avec deux tiroirs en dessous des portes.No longer availableDim. h: 220 cmEstimate: € 180/240 -
#76
Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.
Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#208
Een lage trapeziumvormige vitrinekast. Tijdperk art deco.
Vitrine basse trapézoïde d’époque art déco.No longer availableDim. b:110 x 141 x 32 cmEstimate: € 120/200 -
#295
Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gecanneleerde poten.
Table ovale à allonges en chêne. Pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#187
Een grote eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Grand coffre en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#186
Een sobere eikenhouten commode met drie laden.
Une commode en chêne à trois tiroirs.No longer availableDim. b: 129 cmEstimate: € 200/300 -
#211
“Oude wijze”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
"Vieux sage". Un netsuké en ivoir, oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100/120 -
#191
“Honoré de Balzac”. Een beeld van brons naar een werk van Rodin.
“Honoré de Balzac”. Sculpture en bronze d’après l’oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 900/1000 -
#237
Een cachepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches op een fond van powder blue.
Un cache-pot en porcelaine chinoise avec décor polychrome de personnages en cartouches sur un fond de bleu poudré.No longer availableDim. h: 33 Ø: 32 cmEstimate: € 320/380 -
#123
“Lezende jongen”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmer. Gesigneerd.
"Jeune homme qui lit". Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir. Porte une signature.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/260 -
#80Omega Seamaster
Een automatische roestvrij stalen herenhorloge. Met certificaat.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 250/400 -
#82
Een tweedeurskastje van donkergelakt hout in renaissancestijl versierd met gesculpteerde hoofdjes op de deuren en de lade en met leeuwenpoten. Omstreeks 1800.
Petit meuble à deux portes en bois laqué de style Renaissance décoré de têtes sculptées sur les portes et le tiroir. Pieds griffes. Vers 1800.No longer availableDim. b: 86 cmEstimate: € 60/100 -
#380
“Marine”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Marine". Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 54 x 72 cmEstimate: € 50/60 -
#224
Thais wandtapijt met paillettes, borduurwerk en gouddraad. Voorstelling van knielende mensen bij een passerende stoet met dienaren en een hoogwaardigheidsbekleder op een olifant. Omlijst door 12 gestileerde leeuwen in uitsparingen.
Tapisserie aux paillettes, broderie et fil d’or. Représentant des personnages agenouillés devant une procession de servants et d’un dignitaire sur un éléphant. Entourés de douze lions stylisés dans des cartouches. Travail thaï.No longer availableDim. 85 x 130 cmEstimate: € 200/250 -
#61
Een schenkkan van meerkleurig Gouds aardewerk met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Verseuse en faïence polychrome de Gouda à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40/60 -
#228
Een zittende Boeddha van verguld metaal.
Un Bouddha assis en métal argenté.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 220/240 -
#412
Een reeks van vier decoratieve schilderijen met bloemen en vogels, olieverf op doek. In zwartgepatineerde kaders.
Suite de quatre tableaux décoratifs aux fleurs et oiseaux. Huile sur toile. Cadres patinés noirs.No longer availableDim. 179 x 59 cmEstimate: € 500/800