Similar lots by type
-
#779Een ééndeurskastje van gefineerd hout en versierd met bronsbeslag en marqueterie en een beige marmeren blad.
Meuble à une porte en bois de placage décorée de bronzes et de marqueterie. Tablette en marbre beige.No longer availableDim. B 75 cmEstimate: € 40 / 50 -
#776Een klein buffet met twee deuren van gefineerd hout in art-decostijl.
Petit buffet ouvrant à deux portes en bois de placage de style art déco.No longer availableDim. B 122 cmEstimate: € 100 / 150 -
#525Een tv-meubel versierd met een Chinees decor.
Meuble de télévision à décor chinois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#535Een eikenhouten buffetkast in Lodewijk XV-stijl. Omstreeks 1800.
Buffet en chêne de style Louis XV. Vers 1800.No longer availableDim. h: 145 cmEstimate: € 200 / 300 -
#610Een rond bijzettafeltje van taxushout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Table d’appoint ronde en bois d’if sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 160 / 180 -
#747Een sokkel van gepolychromeerd hout met een handgeschilderd landschapsdecor. Chinees werk.
Socle en bois polychrome à décor d’un paysage peint. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#766Een console in art decostijl met gefineerd in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 260 / 280 -
#530Een rechthoekige tafel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl.
Table rectangulaire en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. L 158 cmEstimate: € 200 / 240 -
#787Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in barokke stijl. Begin XXe eeuw.
Fauteuil en noyer sculpté de style baroque. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 50 / 60 -
#784Een kleine fruithouten commode met twee orgelgebogen deurtjes in trompe-l’oeil boven een lade.
Petite commode en bois fruitier ouvrant à deux portes en plis d’orgue imitant des tiroirs et surmontées d’un tiroir.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#758Een secretaire met opzet in Chippendalestijl.
Secrétaire de style Chippendale. Partie supérieure aux tiroirs.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 100 / 120 -
#716Eikenhouten klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl.
Secrétaire à abattant en chêne de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#545,1Een eikenhouten tafel met gedraaide poten in H-verbinding. We voegen er zes bijpassende stoelen met rieten zit aan toe.
Table en chêne aux pieds tournés à l’entretoise en H. Ainsi que six chaises assorties aux sièges en osier.No longer availableDim. l: 210 cmEstimate: € 200 / 300 -
#786Een gebeeldhouwd houten armstoel in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil en bois sculpté de style Louis XIII recouvert de tapisserie.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 80 / 100 -
#635Een eikenhouten driedeursbibliotheek met gecanneleerde stijlen.
Bibliothèque à trois portes en chêne. Montants cannelés.No longer availableDim. b: 206 cmEstimate: € 150 / 220 -
#606Twee fauteuils, bekleed met bruin leder. Engels werk.
Deux fauteuils recouverts de cuir brun. Travail anglais.No longer availableEstimate: € 550 / 600 -
#788Een rechthoekige salontafel van gebeeldhouwd eikenhout in barokstijl.
Table de salon rectangulaire en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. L 119 cmEstimate: € 40 / 50 -
#762Een kruidenrek van gesculpteerd hout. We voegen er een brievenhouder aan toe.
Etagère murale en chêne. Nous joignons un porte-lettre.No longer availableDim. H 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#771Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Louis Philippestijl.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis-Philippe.No longer availableDim. H 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#226Een linenpress van mahoniehout in George III-stijl.
Linenpress en acajou de style George III.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#596Een vitrinekast van gefineerd hout met aan weerskanten een paneeldeur.
Vitrine en bois de placage. Vitres centrales flanquées de deux portes pleines.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#392Een stoel en een armstoel van wit gepatineerd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Chaise et fauteuil en noyer à patine blanche de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#545Een eikenhouten tinkast met twee gemoulureerde deuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vaisselier en chêne. Le bas ouvrant à deux portes en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 180 / 200 -
#540Een eikenhouten buffetkast in Lodewijk XV-stijl met twee laden boven twee gemoulureerde paneeldeuren. XIXe eeuw.
Buffet en chêne de style Louis XV ouvrant à deux portes en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 161 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#634Twee surrealistische landschappen op doek. Gesigneerd Mio(?) en gedateerd. ‘72.
Deux paysages surréalistes sur toile. Signées Mio (?) et datées ‘72.No longer availableDim. 108 x 78 cmEstimate: € 100 / 120 -
#66Een zilveren belletje, getooid met een arend. Tijdperk Empire. Vervaagde merken.
Sonnette en argent, surmontée d’un aigle. Epoque Empire. Poinçons effacés.No longer availableDim. ± 93 gEstimate: € 80 / 100 -
#70Een 18 karaats geel gouden dameszakhorloge versierd met kleine steentjes en een engeltje in email. Begin XXste eeuw.
Montre de dame en or jaune 18 ct décorée de petites pierres et d’un angelot en émail. Début du XXe siècle.No longer availableDim. bruto:14.96 gEstimate: € 250 / 350 -
#94Herman Verbaere“St.-Onolfsdijk, Dendermonde”. Gewassen pentekening op papier. Gesigneerd.
“St-Onolfsdijk, Termonde”. Lavis sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#703Een lot souvenirs in diverse uitvoeringen en materialen met betrekking tot archeologische vondsten.
Lot de souvenirs divers concernant des fouilles archéologiques.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#573“Twee sumoworstelaars in actie”. Netsuké van gesculpteerd ivoor. Japan, Mei-ji. Onderaan gemerkt en versierd met gegraveerde korenaren.
“Deux lutteurs Sumo en action”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, Mei-ji. Marque sous la base, qui est décorée de brins d’orge gravés.No longer availableDim. h: 4,1 cmEstimate: € 100 / 120 -
#561Een lot van tien tinnen beeldjes met personages uit de Taoïstische mythologie, waaronder de zeven geluksgoden: Benzaiten, Hotei, Jurojin, Bishamonten, Ebisu,Daikokuten, Fukurokuju en drie onsterfelijken. We voegen er twee treintjes aan toe.
Lot de dix figurines en étain représentant des personnages mythologiques taoïstes. Dont les sept divinités du bonheur: Benzaiten, Hotei, Jurojin, Bishamonten, Ebisu,Daikokuten, Fukurokuju et trois immortels. Nous ajoutons deux petits trains.No longer availableDim. H 6 cmEstimate: € 60 / 100 -
#54Jo Blondeel“De baadster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La baigneuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#641Een mannelijke en een vrouwelijke Fo-hond van brons. Chinees werk, omstreeks 1900.
Couple de chiens Pho en bronze. Travail chinois, vers 1900.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#279Lot van vijf gravures:- “Twee taferelen uit uit lijden van Christus” naar houtgravures door Albrecht Dürer. In de plaat gemonogrammeerd A.D. 39 x 29 cm.- “Trop indolent Tircis,...”. Kopergravure door S. Silvestre naar Lancret. 32 x 24 cm.- “Stormachtig landschap met Philemon en Baucis, Jupiter en Mercurius”. Schelte Adamsz. Boslwert sculpsit, Pet. Paul Rubens pinxit, Gillis Hendricx excudit Antverpiae, Cum privilegio. Cfr. Museum Plantin-Moretus PK.OP.18897. 47 x 64 cm.- “Vlaaikensgang”. Aqu(..)
Lot de cinq gravures:- “Deux scènes de la passion du Christ”. d’après des gravures par Albert Dürer. Monogrammées dans la planche. 39 x 29 cm.- “Trop indolent Tircis,...”. Gravure sur cuivre par S. Silvestre d’après Lancret. 32 x 24 cm.- “Paysage sous la tempête avec Philemon et Baucis, Jupiter et Mercurius”. Schelte Adamsz. Boslwert sculpsit, Pet. Paul Rubens pinxit, Gillis Hendricx excudit Antverpiae, Cum privilegio. Cfr. Museum Plantin-Moretus PK.OP.18897. 47 x 64 cm.- “Vlaaikensgang”. Aq(..)No longer availableEstimate: € 270 / 350 -
#282“Fin d’automne”. Fotogravure naar F.J. Duchatel.
“Fin d’automne”. Photogravure d’après F.J. Duchatel.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#69Dan Geldey“Brugge”. Kleurenets. Gesigneerd.
“Bruges”. Eau forte en couleurs. Signée.No longer availableDim. 31 x 22 cmEstimate: € 30 / 50

