Similar lots by type
-
#236
Een wit ijzeren opvouwbaar tuinrekje.
Une étagère de jardin pliante en fer blanc.No longer availableDim. 169 x 63 x 34,5 cmEstimate: € 170/180 -
#698
Een bijzetkastje/ nachtkastje van kerselaar in Lodewijk XV-stijl met een deurtje en een lade, een marmeren blad en op wieltjes.
Table de chevet en fruitier de style Louis XV ouvrant à une porte et un tiroir. Tablette en marbre. Sur roulettes.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 40/60 -
#116
Een tweeledige eikenhouten Lodewijk XV hoekkast met vier paneeldeuren, versierd met fijn uitgestoken versieringen.
Encoignure Louis XV en deux parties en chêne à quatre portes à panneaux, ornée de décors finement sculptés.No longer availableDim. 243 x 114 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#136
Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.
Un meuble à deux portes en chêne aux portes sobrement décorées. XIXème siècle.No longer availableDim. 185 x 197 x 66 cmEstimate: € 120/200 -
#606
Een balkvormige salontafel van glas en messing op wieltjes.
Table basse en forme de poutre en verre et laiton sur roulettes.No longer availableDim. 49 x 123 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#676
Een paar fijn gebeeldhouwde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met groene bekleding.
Paire de fauteuils de style Louis XVI finement sculptés avec garniture verte.No longer availableDim. H:96cmEstimate: € 35/45 -
#226
Een tafel in Lodewijk XV-stijl, met een lade, een marmeren blad en versierd met marqueterie.
Une table de style Louis XV, avec un tiroir, une tablette en marbre et décorée de marqueterie.No longer availableDim. 106 x 67,5 x 78,5 cmEstimate: € 260/300 -
#626
Een grote rechthoekige salontafel.
Une grande table basse rectangulaire.No longer availableDim. 100 x 160 cmEstimate: € 35/45 -
#696
Een goudgepatineerde piedestal in Lodewijk XVI-stijl met wit marmeren blaadje en entretoise in cannage.
Piédestal en bois doré de stule Louis XVI à tablette en marbre blanc et à entretoise cannée.No longer availableDim. h 110 cmEstimate: € 80/120 -
#336
Een reeks van vier notenhouten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met imitatielederen bekleding.
Suite de quatre fauteuils en noyer de style Louis XVI avec revêtement en simili cuir.No longer availableDim. H:95cmEstimate: € 100/120 -
#685
Een boekenmeubeltje met drie laden en een uitschuifbaar schrijfbladje. Versierd met een anker.
Meuble à bouquins à trois tiroirs et à écritoire glissant. Décoré d’un ancre.No longer availableDim. 155 x 36 x 78 cmEstimate: € 50/70 -
#636
Een vierkante houten salontafel.
Une table basse carrée en bois.No longer availableDim. 88 x 88 cmEstimate: € 40/50 -
#691
Een eikenhouten bureau met twee paneeldeurtjes en drie centrale laden. Met acht kleine schuifjes binnenin onder het klapblad. Van oorsprong XVIIIe eeuw.
Bureau en chêne ouvrant à deux portes aux panneaux et à trois tiroirs centraux. Huit petits tiroirs derrière l’abattant. Base du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 82 x 150 x 61 cmEstimate: € 100/120 -
#519
Een houten bureautafel in neogotische stijl met kalfslederen blad. Het opzet met paneeldeurtjes in briefpaneel.
Table de bureau de style gothique à tablette en vachette. Le dessus ouvrant à petites portes aux panneaux en plis de parchemin.No longer availableDim. 135 x 124 x 84 cmEstimate: € 80/100 -
#216
Een paar ééndeurskastjes in wortelnootfineer in Empirestijl met een lade onder het zwart marmeren blad.
Paire d'armoires à une porte de style Empire en placage de ronce de noyer avec un tiroir sous la tablette en marbre noir.No longer availableDim. 80 x 40 x 35 cmEstimate: € 360/400 -
#509
Een eikenhouten bureau met vijf lades.
Bureau en chêne ouvrant à cinq tiroirs.No longer availableDim. 160x80x80cmEstimate: € 80/100 -
#596
Een wit kamerscherm versierd met palmbomen.
Paravent blanc à décor de palmiers.No longer availableDim. h: 180,5Estimate: € 150/180 -
#186
Een tweedelige buffetkast met vier deuren en vier lades.
Buffet à deux corps ouvrant à quatre portes et quatres tiroirs.No longer availableDim. 95x200x50cmEstimate: € 50/80 -
#675
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
Une table en acajou avec un plateau profilé.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 120/140 -
#694
Een set, bestaande uit twee kuipzeteltjes en een tafeltje van rotan op metalen frame. Jaren ‘50.
Garniture en rotin comprenant deux fauteuils et une table de salon. Années 50.No longer availableDim. Tafel:75x50x57cmStoelen: H:72cmEstimate: € 35/45 -
#6
Een houten poppenkinderstoeltje.
Chaise de poupée en bois.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 40/50 -
#346
Een notenhouten lage stoel met fluwelen bekleding in Lodewijk XVI-inspiratie.
Chauffeuse en noyer tapissée de velours d'inspiration Louis XVI.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 40/50 -
#674
Een salontafel met twee glazen bladen in vier metalen poten.
Table de salon à 2 tablettes en verre sur quatre pieds en métal.No longer availableDim. 44 x 80 x 80 cmEstimate: € 40/50 -
#689
Een klein antiek niervormig tafeltje op drie poten.
Petite table rognon ancien sur trois pieds.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#568Goebel, Germany
“Lass uns zusammen stehen”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Speciale uitgave i.s.m. Unicef op 25.000 exemplaren. No. 662/I. Gesigneerd door de decorateur.
"Lass uns zusammen stehen". Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. Edition spéciale en collaboration avec l'Unicef sur 25 000 exemplaires. no. 662/I. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 45/65 -
#481
Een bloempot van cloisonné met bloemen van diverse soorten pietra dura. Chinees werk.
Un pot de fleurs cloisonné avec des fleurs de différents types de pietra dura. Travail chinois.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 200/250 -
#511
Een dekselvaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van Fo-honden en pioenen. Gemonteerd als lampenvoet met messingen monturen.
Vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor polychrome de chiens de Fo et de pivoines. Monté comme pied de lampe avec des cadres en laiton.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 100/180 -
#682
Smeedijzeren piëdestal met zwartmarmeren blad. Versierd met rozen.
Piédestal en fer forgé à tablette en marbre noir. Décoré de roses.No longer availableDim. h 91 cmEstimate: € 60/80 -
#304Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Bootje op het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateau sur l'eau". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#112A. de H.
“Knikkerende kinderen bij een woning”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1791.
"Enfants jouant aux billes devant une maison". Huile sur toile marouflée. Signé et daté 1791.No longer availableDim. 55 x 39 cmEstimate: € 200/240 -
#38Val Saint Lambert
Twee asbakken van geslepen kristal, waarbij één rood en de andere groen gedubbeld. Beide gemerkt, de rode genummerd MPU 83/155.
Deux cendriers en cristal taillé, l'un doublé rouge et l'autre vert. Les deux marqués, le rouge numéroté MPU 83/155.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 35/45 -
#316
Een achthoekige gesculpteerde eikenhouten tafel.
Une table octogonale en chêne sculpté.No longer availableDim. h 77 cmEstimate: € 40/50 -
#123Val Saint Lambert
Een geslepen kleurloos kristallen karaf met kraantje. Gemerkt.
Carafe en cristal incolore taillé avec robinet. Marquée.No longer availableDim. h: 61,5 cmEstimate: € 120/200 -
#476Kasamar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 300 x 200 cmEstimate: € 120/200 -
#383Goebel, West-Germany
“Behut’ uns beide”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 658. Exclusieve uitgave M.I. Hummelclub 1997/98.
"Behut' uns beide". Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 658. Édition exclusive M.I. Hummelclub 1997/98.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 40/60 -
#483Goebel, Germany
“Viel Glück”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1995. No. 668.
"Viel Glück". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1995. 668.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 180/240