Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen.

Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen.

An oak wardrobe, 2-door with sculpted elements.
Dim. 221 x 176 x 61cm
SKU: 2609230195.
Categories: Hout, Meubel.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #195
Estimate: € 100 / 175
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #555

    Een chest-on-chest met 3 schuifladen onderaan en 6 bovenaan.

    A chest-on-chest with 3 drawers at the bottom and 6 at the top.
    No longer available
    Dim. 170 x 103 x 52cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #545

    Een paar houten armstoelen met gesculpteerd floraal decor.

    A pair of wooden armchairs with sculpted floral decoration.
    No longer available
    Dim. 84 x 72 x 66cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #265

    Een massief eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.

    A solid oak chest of drawers with copper ornaments, 2 doors and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 118 x 165 x 60cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #583

    Een kamerscherm uit gewhitewashed bamboe met 4 panelen.

    A room divider made of whitewashed bamboo with 4 panels.
    No longer available
    Dim. 197 x 200cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #553
    Vico Magistretti Artemide Milano

    Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.

    A Vintage Stadio 120 white dining table with 4 chairs, designed by Vico Magistretti for Artemide, 1971.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 82cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #557

    Een porseleinen servies met vergulde randen. Limoges France.

    A porcelain dinnerware set with gilded edges. Limoges France.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #535

    Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.

    A wooden display cabinet, with 2 doors on the top and bottom.
    No longer available
    Dim. 220 x 54 x 124cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #585

    Een houten eettafel op wieltjes, verlengbaar met 3 panelen. Totale lengte 290cm.

    A wooden dining table on wheels, extendable with 3 panels. Total length 290cm.
    No longer available
    Dim. 75 x 107 x 127cm
    Estimate: € 100 / 110
  • #208

    Een geajouteerd schaaltje op voet van zilver. Keuren van Chester.

    A small silver gilded dish on a pedestal. Hallmarks from Chester.
    No longer available
    Dim. h:10 cm Ø 13 cm 123,70 g
    Estimate: € 35 / 45
  • #144

    Een lot van 7 neogotische eikenhouten panelen. Gesculpteerde details.

    lot of 7 neo-gothic oak panels. Sculpted details.
    No longer available
    Dim. 68 x 48cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #198

    Een houten vitrinekast met goudkleurige patina in Louis XVI stijl. 3 glazen schabben.

    A wooden display cabinet with a gold-colored patina in Louis XVI style. 3 glass shelves.
    No longer available
    Dim. 74 x 68 x 43cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #569

    Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.

    A round butler mirror with a gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. Ø64cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #538

    Een mahonie en wortel gefineerde commode met bronzen putti en ornamenten in Louis XV stijl. 2 laden en marmeren blad.

    A mahogany and root veneered chest of drawers with bronze putti and ornaments in Louis XV style. 2 drawers and marble top.
    No longer available
    Dim. 88 x 120 x 53cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #586

    Een massief houten eendeurs kleerkast.

    A solid wooden one door wardrobe.
    No longer available
    Dim. 203 x 109 x 64cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #543

    Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.

    A large oak wardrobe, 2 doors with sculpted elements on the panels.
    No longer available
    Dim. 232 x 179 x 59cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #301
    Paul Sersté

    Een lot van 2 kinderhoofdjes waarvan een houten beeldje gesigneerd Patrick op sokkel en een terracotta hoofdje getekend P Sersté, Belgium, eveneens op sokkel.

    A lot of 2 child's heads, one wooden sculpture signed Patrick on a pedestal, and a terracotta head signed P Sersté, Belgium, also on a pedestal.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #617

    Een masker in gesculpteerd hout, Baoule, Ivoorkust.

    A mask in carved wood, Baoule, Ivory Coast.
    No longer available
    Dim. h 43 x b 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #568

    Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.

    A round butler mirror with a gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. Ø64cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #275

    Een antiek eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.

    An antique oak chest of drawers with copper ornaments, 2 doors and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 129 x 148 x 62cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #205

    Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.

    A solid oak linen cupboard, two-door. Repair to small piece above hinge.
    No longer available
    Dim. 230 x 160 x 47cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #214

    Een icoon op paneel met 4 afbeeldingen van religieuze taferelen.

    An icon on a panel with 4 images of religious scenes.
    No longer available
    Dim. 40 x 32cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #607

    Een masker in gesculpteerd hout, Punu, Gabon.

    A mask in carved wood, Punu, Gabon.
    No longer available
    Dim. h 34 x b 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #525

    Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.

    A Chinese commode with 2 doors, 3 drawers, and 2 accompanying armchairs.
    No longer available
    Dim. 90 x 171 x 57 cm
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #681

    Een glaspasta vaas in twee kleuren blauw.

    A glass paste vase in two shades of blue.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm Ø 22 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #661
    Jean Marie Massoud Design

    “Schizo”.Een bureaustoel van licht grijs metaal bekleed met groene stof.

    "Schizo". A desk chair made of light gray metal upholstered with green fabric.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #441

    Een lot van 3 houten paarden, de rode heeft afneembare poten en staart, de zwarte en de lichtbruine zijn uit 1 stuk.

    A lot of 3 wooden horses, the red one has detachable legs and tail, the black and light brown ones are made in one piece.
    No longer available
    Dim. h 32 x l 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #632

    “Bloemenstilleven in glazen vaas.” Olieverf op board. Gemonogrammeerd W.S. Gedateerd 1922. Toegeschreven aan Walter Sauer.

    "Flower still life in glass vase." Oil on board. Monogrammed W.S. Dated 1922. Attributed to Walter Sauer.
    No longer available
    Dim. 47 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #245

    Een sokkel van verguld hout en gips met een gecanneerd tussenblaadje, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.

    A pedestal of gilded wood and plaster with fluted embellishments, adorned with floral garlands and a marble top.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #112

    ”Gesluierde dame”. Een bronzen plaquette in houten kader, onderaan gesigneerd.

    "Veiled Lady." A bronze plaque in a wooden frame, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 31 x 20cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #638
    Royal Tettau

    “Royal Tettau”. Een Duits porseleinen theeservies, bestaande uit 15 kopjes, melkkannetje, suikerpot, theekan en 5 schoteltjes.

    "Royal Tettau". A German porcelain tea set, consisting of 15 cups, a small milk jug, a sugar bowl, a teapot, and 5 saucers.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #63
    Val Saint Lambert

    Een vaas in groen en kleurloor kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.

    A vase in green and colorless crystal, signed Val Saint Lambert at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 20.5 x Ø 14.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #42

    “Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Draagt signatuur onderaan “Eug. vd Linden ‘52-53”.

    "Heather View". A painting, oil on canvas. Bears signature at the bottom "Eug. vd Linden '52-53".
    No longer available
    Dim. 43 x 54cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #199

    “Monniken bij kaarslicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Restauratiesporen en krasje bovenaan.

    “Monks by Candlelight”. A painting, oil on panel. Restoration traces and scratch at the top.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #312
    Albert van Dyck

    “Zicht op Schilde”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    "View of Schilde". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 15 x 25cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #19

    “Carte de Camps”. Een paar landkaartlitho’s op papier. Opschriften “De La Bussiere et de Fegnies” & “De Bavay et de Kievrain”.

    "Carte de Camps". A pair of lithographic maps on paper. Inscriptions "De La Bussiere et de Fegnies" & "De Bavay et de Kievrain".
    No longer available
    Dim. 37 x 32cm & 27 x 37cm
    Estimate: € 40 / 80
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More