#616Een lot van 2 handgeknoopt Perzische tapijtjes.
#324Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#312Een lot van 3 retro horeca spiegels met drankreclames.
#234“Boswegel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “J. van Lint”.
#145Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#257Een wassen hoofd van een kind op houten sokkel, achteraan gemerkt Bacchus, SV-4, made in France.
#75Een lot van 4 vintage design stoelen.
#48Een gietijzeren tuinvaas met verweerd uiterlijk.
#134Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Liggende naakten”. Een paar tekeningen, houtskool op papier.
#238“O.L.V. van Vosselaar - Troosteres der Bedrukten BVO.” Een plaasteren beeld. Hoofdje van het kind hersteld.
"O.L.V. van Vosselaar - Comforter of the Afflicted BVO." A plaster statue. Child's head restored.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#360Een 18 kt witgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white gold pendant set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 4,88 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#634Frans Van Tongerloo“Antwerpse skyline vanop Linkeroever”. Een gravure op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
"Antwerp skyline from the Left Bank". Engraving on paper, signed at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 30 x 50cmEstimate: € 60 / 80