#327Een 19de eeuws prentenboek van Italiaans leder met grote slijtage.
#565Een rotan tuinsetje bestaande uit een tafel en 4 stoelen van ca 1930, wit geschilderd en met een glazen blad op de tafel.
#261Een polychroom porseleinen vaas met handgeschilderd bloemdecor en vergulde accenten, in drie delen.
A polychrome porcelain vase with hand-painted floral decoration and gilded accents, in three parts.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 50 / 70 -
#113AsterixEen lot van 70 Asterix strips. Diverse titels en uitgaven. Meerdere 1e drukken en meervoudige exemplaren.
A lot of 70 Asterix comics. Various titles and editions. Multiple first editions and multiple copies.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#115Een gebogen gefineerde drieladen commode met roos marmeren blad, met messingen hengsels.
A curved veneered three-drawer commode with rose marble top, featuring brass handles.No longer availableDim. 90 x 130 x 52 cmEstimate: € 160 / 220 -
#391Een Chinees porseleinen theepot met enkele figuren versierd in het decor.
A Chinese porcelain teapot decorated with several figures in the design.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#73Moreau“Amor op pad.” Zamak op houten sokkel, draagt handtekening.
"Amor on the move." Zamak on wooden pedestal, bears signature.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#609Pièrre Caille“Les Augures.” Ets op papier. Gesigneerd buiten de plaat, genummerd 6/12. Gedateerd 1969.
"The Augurs." Etching on paper. Signed outside the plate, numbered 6/12. Dated 1969.No longer availableDim. 25,5 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#677T. Moretto“De dirigent”. Een amusant biscuit beeldje. Gesigneerd.
"The conductor." An amusing biscuit porcelain figurine. Signed.No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#271Manoir d’Estaing - AveyronEen polychroom porseleinen koffiepotje met twee niveaus. Handgeschilderd decor. Gemerkt onderaan. Draagt handtekening P. Bénech, naar een ontwerp van 1850.
#121ValEen vaas, Val Saint Lambert in groen en kleurloos kristal, gemerkt Val St Lambert, MPU 79/922.
A vase, Val Saint Lambert in green and colorless crystal, marked Val St Lambert, MPU 79/922.No longer availableDim. h 24 x Ø 16 cmEstimate: € 150 / 200