#636Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#233Een lot van 2 polychroom aardewerken fonteintjes, 1 gedragen door 3 putti. Vermoedelijk Thomas Sergent. Randschade zichtbaar. En 1 gedragen door 1 putti.
A lot of 2 polychrome earthenware fountains, 1 supported by 3 putti. Presumably by Thomas Sergent. Edge damage visible. And 1 supported by 1 putto.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 120 / 180 -
#499“Moeder met kroost”. Een schilderij, olieverf op paneel. Toegeschreven aan Harry Buyck.
#326Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
#253Een albasten coupe op voet versierd met druivenranken. Eén franje gebroken.
#54J. Cuvelier“Zicht op de Rijen te Brugge”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#214Eugeen Von Blaas“Bloemenmeisje.” met kleurrijk pastel opgehoogde 19de eeuwse fotoprint door Fischel, Adler & Swartz.
"Flower seller." a brightly colored pastel-enhanced 19th-century photoprint by Fischel, Adler & Swartz.No longer availableDim. 43 x 35 cmEstimate: € 120 / 180 -
#492Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Figuren op het strand”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
"Figures on the beach." A painting, oil on canvas. Signed at the back.No longer availableDim. 70 x 50cmEstimate: € 500 / 700 -
#447Een Art Deco koperen hanglantaarn met gesculpteerd glas.
An Art Deco copper hanging lantern with sculpted glass.No longer availableDim. 45cmEstimate: € 150 / 250