#637‘La Gloire’, een zamakken beeld met een engel en een lopende dame, naar Moreau.
'La Gloire', a zamak statue featuring an angel and a walking lady, after Moreau.No longer availableDim. h 77 cmEstimate: € 40 / 60 -
#157DelvauxEen zwart bruine handtas in tressé leder. Model Listrac.
A black-brown handbag in tressé leather. Model Listrac.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
#531Een paar houten armstoelen met gesculpteerd floraal decor.
#114“Landschap met personages”. Olieverf op paneel.
"Landscape with Figures". Oil on panel.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 35 / 45 -
#197René LaliqueEen grote Lalique schotel met eikenblad patroon. Verso gemerkt.
A large Lalique dish with oak leaf pattern. Marked on the reverse.No longer availableDim. 35 x 62cmEstimate: € 500 / 600 -
#361Zes saképotjes van blauw, wit en verguld porselein.
#340CartierTwee zijden sjaals.
Two silk scarves.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#501Leo NelenPeriod: 1938-2012“Keizer en Keizerin”. Een paar gipsen assemblagebeelden met gemengde techniek.
#15Een set van vier kristallen glaasjes met groene kelk en rode voet.
#608Een Chinese Famille Jaune vaas met het decor van een vogel op een tak.
A Chinese famille jaune vase with a bird on a branch decoration.No longer availableDim. h 61 x Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#161Anton Nelson“Geklede dame met hoofddeksel”. Een buste van zamak.
#470DelvauxEen halssnoer van zoutwaterparel in roze kleuren met zilveren slot.
A necklace of saltwater pearls in shades of pink with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 250 / 300