#483-Een paar bronzen boekensteunen in de vorm van olifanten met blauw-groen patina.
A pair of bronze bookends in the shape of elephants with a blue-green patina.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 450 / 500 -
#223Kuifje“Kuifje”. Een uit kunststof gevormd beeld van Kuifje met Bobbie in een Chinese vaas. Bijgevoegd een hardcover strip “De Blauwe Lotus”, uitgave Casterman.
"Tintin". A plastic sculpture of Tintin with Snowy in a Chinese vase. Includes a hardcover comic book "The Blue Lotus", published by Casterman.No longer availableDim. 57 x Ø37cmEstimate: € 200 / 250 -
#191Lladro‘I have found the dulcinea’, limited edition Lladro beeld, modelnr 5341, 310/750 in originele verpakking.
'I have found Dulcinea', limited edition Lladro statue, model number 5341, 310/750 in original packaging.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#236Een donkere massief eikenhouten kloostertafel.
#389Joo“Zittend naakt”. Een tekening met aquarel op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1985.
#210Een 18 kt witgouden hanger met ketting, met een kwarts en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,17 ct.
An 18 kt white gold pendant with chain, featuring a quartz and brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.17 ct.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 900 / 1000 -
#489Jef Van Tuerenhout“Abstract Damesportret.” Litho, gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 88/190.
#241Een zwart en rood marmeren kruisbeeld met messingen crucifix.
A black and red marble crucifix with brass crucifix.No longer availableDim. h 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#583Een vintage geautomatiseerde etalagepop van een schoenmaker met hamer achter werkbank.
#17Een glazen punchbowl met 11 glazen met vergulde accenten.
A glass punch bowl with 11 glasses with gilded accents.No longer availableDim. h 28, Ø 21 cmEstimate: € 50 / 70