#210Een 18 kt witgouden hanger met ketting, met een kwarts en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,17 ct.
An 18 kt white gold pendant with chain, featuring a quartz and brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.17 ct.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 900 / 1000 -
#44Edgard PoppePeriod: 1883-1976‘Maritiem zicht’, houtskool op papier getekend Edgard Poppe en gedateerd 10-7-51.
#489Jef Van Tuerenhout“Abstract Damesportret.” Litho, gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 88/190.
#429Freule De Jonge“Dorpsgezicht”. Een schilderij, aquarel op papier. Achterzijde gesigneerd met opschrift, gedateerd 1911.
"Village View". A painting, watercolor on paper. Signed on the back with inscription, dated 1911.No longer availableDim. 37 x 29cmEstimate: € 120 / 180 -
#188Een bronzen beeld van Napoleon te paard, draagt handtekening ‘Claude’.
#275Een eikenhouten commode met 3 laden.
#343Een roodkleurige vaas met vergulde band en tafereel in het reliëf.
A red-colored vase with a gilt band and relief scene.No longer availableDim. 24 x Ø12cmEstimate: € 15 / 30 -
#17Een glazen punchbowl met 11 glazen met vergulde accenten.
#572Een verchroomde vintage kapstok met parapluhouders.
#641Lladro‘Nippon lady’, een Lladro beeld, modelnr 5327 in originele verpakking.
#281WiskemannEen lot van 6 Art Deco Wiskemann serveerschalen en dekselpotten, medio 1930. Bijgevoegd een Wiskemann slede en 2 schaaltjes in schelpvorm.
#685Een rond bijzettafeltje van koper met drie gebogen leeuwenpoten en met een wit marmeren blad, zwart gevlamd.
A round side table of copper with three curved lion legs and a white marble top, black veined.No longer availableDim. H. 44, Ø 49 cmEstimate: € 40 / 45