#553Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.
#173Period: °1953“L’Angelus”. Gepatineerd bronzen groep. Gesigneerd Henri Giraud.
"L'Angelus". Patinated bronze group. Signed by Henri Giraud.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 750 / 900 -
#657Lladro‘Recital ballerina’, een Lladro beeldje, modelnr 5496 in originele verpakking.
#447Een Art Deco koperen hanglantaarn met gesculpteerd glas.
#547BoomEen bolle vaas van zwart glas met een veelkleurige versiering van rozen.
#511Leo NelenPeriod: 1938-2012“Eierhoedster”. Een donker gepatineerd aardewerken beeld. Schilferschade aan de vingers.
#538Een Chinees porseleinen balustervaas met blauw-wit floraal decor.
#47Een paar porseleinen lampenvoeten in de vorm van twee Chinese-stijl vazen. Gemerkt Porcelaine de Paris.
A pair of porcelain lamp bases in the shape of two Chinese-style vases. Marked Porcelaine de Paris.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 70 / 90 -
#509Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Boerenfeest”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Farmers feast" - A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 49 x 59cmEstimate: € 400 / 500 -
#54J. Cuvelier“Zicht op de Rijen te Brugge”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#495Een wortelhouten gefineerde vitrinekast met bronzen hengsels. Eén deur bovenaan, drie laden onderaan. Gesteund op gesculpteerde leeuwenpoten. Louis XV stijl.
A root-wood veneered display cabinet with bronze handles. One door at the top, three drawers at the bottom. Supported on sculpted lion feet. Louis XV style.No longer availableDim. 221 x 144 x 41cmEstimate: € 200 / 250