Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde lijnen en 2 laden onderaan.

Een eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde lijnen en 2 laden onderaan.

An oak wardrobe, 2 doors with sculpted lines and 2 drawers at the bottom.
Dim. 224 x 54 x 158cm
SKU: 2410230136.
Auction day: 24 October 2023 19:00
Catalogue #136
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #598

    Een lot van 3 polychroom Chinees porseleinen borden. Onderaan gemerkt, beide met haarscheurtje en 1 met schilfer.

    A lot of 3 polychrome Chinese porcelain plates. Marked at the bottom, both with hairline cracks and 1 with a chip.
    No longer available
    Dim. Ø23,5cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #127

    Een Art Deco zamak beeld van een paar vechtende leeuwinnen. Op marmeren sokkel.

    An Art Deco zamak statue of a pair of fighting lionesses. On a marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 33 x 53cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #488
    -

    Een wandelende panter. Een bronzen beeld.

    A walking panther. A bronze sculpture.
    No longer available
    Dim. 22 x 76 cm
    Estimate: € 700 / 750
  • #241

    Een zwart en rood marmeren kruisbeeld met messingen crucifix.

    A black and red marble crucifix with brass crucifix.
    No longer available
    Dim. h 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #6

    Een houten Louis XV stijl bijzettafeltje op wielen met dambord gefineerd blad. Fraai gesculpteerde guirlandes.

    A wooden Louis XV style side table on wheels with a checkerboard veneered top. Beautifully sculpted garlands.
    No longer available
    Dim. 76 x 110 x 71cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #34
    Julien Schaeverbeke

    ‘Beek in het bos met sloep’, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Julien Schaeverbeke.

    "Brook in the Forest with a Barge," a painting, oil on canvas, signed Julien Schaeverbeke.
    No longer available
    Dim. h 45 x b 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #123
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, groen en kleurloos, getekend Val Saint Lambert, Xavier Crespo, PUT 93/456.

    A crystal vase, green and colorless, signed Val Saint Lambert, Xavier Crespo, PUT 93/456.
    No longer available
    Dim. h 24 x Ø 25 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • Cartier

    Een ovalen spiegel met een goudkleurige kader in kunststof met engeltjes en guirlandes.

    No longer available
    Dim. h 119 x b 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #540

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een grijze parel.

    An 18 kt yellow gold ring set with a grey pearl.
    No longer available
    Dim. 3,60 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #455

    Een massief eiken commode met gestoken deuren en laden.

    A solid oak chest of drawers with carved doors and drawers.
    No longer available
    Dim. 106 x 110 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #94
    Pablo Picasso

    ‘Picador, femme et cheval’, een linosnede van de hand van Pablo Picasso, gedateerd 1954.

    "Picador, woman and horse," a linocut by Pablo Picasso, dated 1954.
    No longer available
    Dim. 24x28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #124

    ‘Hooiwagen op het veld’, olieverf op paneel, draagt handtekening en gedateerd 1889.

    "Haywagon in the Field", oil on panel, bears a signature and is dated 1889.
    No longer available
    Dim. h 24 x b 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Oktober 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 20 & Zaterdag 21 oktober van 10.00 tot 17.00

24 October 2023 19:00
25 October 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More