#557-Een paar sac-à-perles luchters van krstial en koper.
#504Harry Buyck“Familietafereel”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘79.
#173Period: °1953“L’Angelus”. Gepatineerd bronzen groep. Gesigneerd Henri Giraud.
"L'Angelus". Patinated bronze group. Signed by Henri Giraud.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 750 / 900 -
#203Een bronzen beeldje van een man met cimbalen, naar de klassieke oudheid.
A bronze sculpture of a man with cymbals, inspired by classical antiquity.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 220 / 240 -
#453Jean-Paul Cleren“Gezicht in hand”. Een verguld bronzen beeld in abstracte stijl. Bovenaan gesigneerd en genummerd 187/000.
#501Leo NelenPeriod: 1938-2012“Keizer en Keizerin”. Een paar gipsen assemblagebeelden met gemengde techniek.
#180Een 18 kt witgouden ring bezet centrale parel en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,36 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central pearl and brilliant cut diamonds with a total weight of 0.36 ct.No longer availableDim. 6,50 g Ø 1 cmEstimate: € 850 / 950 -
#554Een inktstel met twee vierkante kristallen inktpotten (één met schade aan een hoek) op een gevlamd marmeren basis. Messingen bolpootjes.
#152Jozef De Belder“Stilleven met fruit en Delfts bord.” Olieverf op doek, gesigneerd.
"Still life with fruit and Delft plate." Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 50 x 80 cmEstimate: € 300 / 500 -
#49‘Interieur’, een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek met de voorstelling van waarschijnlijk 2 x hetzelfde interieur, beide door dezelfde kunstenaar onduidelijk gesigneerd.
'Interior', a lot of 2 paintings, oil on canvas depicting likely 2 x the same interior, both by the same artist, unclearly signed.No longer availableDim. h 41 x b 51 cmEstimate: € 40 / 60