#127Een Art Deco zamak beeld van een paar vechtende leeuwinnen. Op marmeren sokkel.
An Art Deco zamak statue of a pair of fighting lionesses. On a marble pedestal.No longer availableDim. 33 x 53cmEstimate: € 400 / 500 -
#488-Een wandelende panter. Een bronzen beeld.
#241Een zwart en rood marmeren kruisbeeld met messingen crucifix.
A black and red marble crucifix with brass crucifix.No longer availableDim. h 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#6Een houten Louis XV stijl bijzettafeltje op wielen met dambord gefineerd blad. Fraai gesculpteerde guirlandes.
A wooden Louis XV style side table on wheels with a checkerboard veneered top. Beautifully sculpted garlands.No longer availableDim. 76 x 110 x 71cmEstimate: € 40 / 60 -
#34Julien Schaeverbeke‘Beek in het bos met sloep’, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Julien Schaeverbeke.
#123Val Saint LambertEen kristallen vaas, groen en kleurloos, getekend Val Saint Lambert, Xavier Crespo, PUT 93/456.
A crystal vase, green and colorless, signed Val Saint Lambert, Xavier Crespo, PUT 93/456.No longer availableDim. h 24 x Ø 25 cmEstimate: € 400 / 600 -
CartierEen ovalen spiegel met een goudkleurige kader in kunststof met engeltjes en guirlandes.
No longer availableDim. h 119 x b 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#540Een 18 kt geelgouden ring bezet met een grijze parel.
An 18 kt yellow gold ring set with a grey pearl.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 180 / 250 -
#455Een massief eiken commode met gestoken deuren en laden.
#94Pablo Picasso‘Picador, femme et cheval’, een linosnede van de hand van Pablo Picasso, gedateerd 1954.
#124‘Hooiwagen op het veld’, olieverf op paneel, draagt handtekening en gedateerd 1889.
"Haywagon in the Field", oil on panel, bears a signature and is dated 1889.No longer availableDim. h 24 x b 37 cmEstimate: € 100 / 150