#647Lladro‘Geisha with flower basket’, een Lladro beeldje, modelnr 1448 in originele verpakking.
'Geisha with flower basket', a Lladro figurine, model number 1448 in original packaging.No longer availableDim. h 18.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#404Mark Claus“All round reporter”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd 77/68.
#505Een massieve eikenhouten secretaire met ingelegde ster op het frontpaneel. Onderaan 2 grote laden en binnenin 8 kleine, waarvan 2 manco.
#603Een lot Chinees porseleinen kommetjes en schaaltjes.
#507-Een modern bronzen beeld van een hurkende vrouw. Naar Henri Laurens. Postume geut.
A modern bronze sculpture of a crouching woman. After Henri Laurens. Posthumous casting.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 850 / 900 -
#143František Jirák TATRAPeriod: 1960“Monti 300”. Een vintage mid-century design highboard bestaande uit 2 aansluitende delen met bovenaan glazen schuifdeuren, onderaan 1 met middenverdiep en schuifdeur en 1 met deur en 5 laden. Model Monti, door František Jirák voor TATRA.
#141Theo VosEen witgeglazuurde plateel reiger met craquelé. Gouda, Zuid-Holland. Art-deco stijl. Niet gemerkt.
#334Een paar kandelaars in de vorm van korinthische zuilen van verzilverd metaal.
A pair of candle holders in the shape of Corinthian columns made of silver-plated metal.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#655Een massief eiken 19e eeuws boerentafeltje met 1 lade.
#398Max VerboeketEen set van 2 vintage glaspasta vazen gesigneerd Max Verboeket, Maastricht en beide genummerd.
"Street view" - A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 55 x 47cmEstimate: € 150 / 250