#342Een Duitse appelklok met handgeschilderde wijzerplaat.
#505Drievoudige wandspiegel met Japanse decors in goud en zwart. In een houten lijst met bamboe-imitatie. Oorspronkelijke kartonnen doos met merk L.B. en viertalig opschrift. Einde XIXde eeuw.
Miroir triple mural aux décors japonisants dorés et noirs. Dans un cadre en bois imitation bambou. Boîte en carton d'origine avec marque LB et inscription en quatre langues. Fin du XIXème siècle.No longer availableDim. 26 x 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#23KundoEen verguld messingen klokje onder glazen stolp.
#409J. Van DurmeAquatint. Gesigneerd en genummerd 3/5.
#167DelvauxEen handtas in toile de cuir en taupekleurig leder. (Gebruikssporen).
Un sac à main en toile de cuir et cuir couleur taupe (traces d'utilisation).No longer availableDim. 40 x 45 cmEstimate: € 380 / 450 -
#223Val Saint LambertEen designcoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
#310Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
#246Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.