#115
Een 18 K witgouden ring bezet met één briljant van +- 0,20 ct.
#70
Een 18 karaats wit en geelgouden broche bezet met granaat.
Une broche en or blanc et jaune 18 carats sertie de grenat.No longer availableDim. 13,47 gEstimate: € 450 / 550 -
#238
Un vase en porcelaine Art Nouveau, décoré d'un paon multicolore. D’après Colenbrander.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#376
Een bronzen lantaarn in Lodewijk XVI-stijl met gebogen en geslepen glas.
Een paar meerkleurig Italiaans glazen schelpen.
#576Yalame
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#124Philibert Delecluse
« Portrait de Pierre Klees en tant que président de la Société royale belge des ingénieurs et des industriels ». Huile sur toile. Signée et datée 2000.No longer availableDim. 107 x 85 cmEstimate: € 100 / 150 -
#654
Een lot van 20 asbakken in kleurloos kristal in geometrische vormen (op 1 na).
#536Heriz
#568
Een staande Thaise Boeddha van verguld brons.
#140
#155
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,20 ct. et d'un rubis central de + - 2,50 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 1800 / 2000