#360Een 18 karaats geelgouden hanger bezet met jade en briljanten in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en email.
#290Herdenkingsmunt Boudewijn I 60-40, 1990. “20 ecu”. Centraal geel goud (3,55 g - 900‰) met een zilveren rand (19,5 g - 833‰). In etui.
Commemorative coin Boudewijn I 60-40, 1990. “20 ECU”. Central yellow gold (3.55 g - 900‰) with a silver rim (19.5 g - 833‰). In case.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#166Een tweedelige bibliotheekkast van mahoniehout. Onderaan twee paneeldeuren, bovenaan twee beglaasde deuren en gerainureerde stijlen. Engels werk, einde XIXde eeuw.
#118Hergé“Het Zwarte Goud.”. Hard cover. Ed. Casterman 1950. Eerste druk (A50). Zeer goede staat.
#624Maurits Bilcke“De vleugel van de poëzie”. Een linosnede, gesigneerd, gedateerd 1935 en genummerd 6/10.
#376KaradjaEen wollen lopertje. Handgeknoopt.
#364A.M. Weyers“Beweging”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Movement”. Pastel on paper. Signed.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 25 / 35 -
#439Jan Helen“A la Recherche” Gemengde techniek op paneel. Gemonogrammeerd. Gedateerd 1968.
“A la Recherche” Mixed media on panel. Monogrammed. Dated 1968.No longer availableDim. 60 x 78 cmEstimate: € 50 / 70