#398Een set van 2 Chinese vazen met de afbeelding van 3 jongedames .
#52Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Meisjesportret.” Olieverf op paneel. Gedateerd ‘46. Gesigneerd.
“Girl portrait.” Oil paint on panel. Dated '46. Signed.No longer availableDim. 46 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#594Paul Tuerlinckx“Abstract met regenboogkleuren.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#443DelftEen vroeg Delftse vaas met fijn schilderwerk en pagode. Onderaan gemerkt, oude collectie. Deksel manco. Begin 18e eeuw.
An early Delft vase with fine painting and pagoda. Marked at the bottom, old collection. Lid missing. Early 18th century.No longer availableDim. 28cmEstimate: € 100 / 125 -
#262Paul Tuerlinckx“Watermolen te Tielen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#172Een gevarieerd lot van zilveren bestek met een totaalgewicht van 1555 gram.
#450Een halssnoer met grijze keshiparels en een zilveren slot.
#448Een Chinees juwelenkistje van zwart gelakt hout en met parelmoer ingelegde details. 2 deurtjes en lade.
A Chinese jewelery box made of black lacquered wood and mother-of-pearl inlaid details. 2 doors and drawer.No longer availableDim. 31 x 20 x 15cmEstimate: € 120 / 140