#277
Een lot zilver bestaande uit een schaaltje, potje, lepeltje. 800‰
#260
An 18 carat white and yellow gold ring set with two brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.52 ct.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 600/700 -
#551
Een bronzen Benin-hoofd. Vermoedelijk Oba Ife. Medio 1960.
#39
Een lot van 7 miniatuurtjes met diverse taferelen en portretten.
#669Jan Claessens
Fruit en groente stilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd “Jan Claessens”.
#695
Een Chinees bijzettafeltje/plantentafeltje in hout en marmer.
#567Montopoli, Arno, Italie
Een bolle aardewerken kruik, met veelkleurig decor naar de Renaissance, met draken en een wapenschild. Onderaan gemerkt en genummerd.
A bulbous pottery jug, decorated in a Renaissance style with dragons and a coat of arms. Marked and numbered at the bottom.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 35/45 -
#788
Een lot van 5 oude porceleinen popjes.
#253
Een lot van 7 tafel-en wandklokken.
A lot of 7 table and wall clocks.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#304Charles WateletPeriod: 1867 - 1954
Damesportret, olieverf op doek. Gesigneerd.
Portrait of a lady, oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 54 x 68 cmEstimate: € 150/200 -
#174
Een glas in lood met floraal en kerkelijk decor.
#365
Een set van drie horlogeachtergronden in agaat.
A set of three watch dials in agate.No longer availableDim. h 16 x b 21 cmEstimate: € 30/40