#129
"Dame derrière la draperie". Huile sur toile. D'après une œuvre de Karel Ooms, 1904. Porte une signature.No longer availableDim. 100 x 68 cmEstimate: € 200/300 -
#313
Vase en verre à décor floral peint à la main et socle doré.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30/40 -
#522
“Hoevezichten” Een paar werkjes, gemengde techniek op papier. Dragen monogram.
#526
#110
Een 18 K witgouden ketting met 18 K wit en geelgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Un collier en or blanc 18 ct avec un pendentif en or blanc et jaune 18 ct serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 19,17 gEstimate: € 600/800 -
#335
“Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.
#553
Een rechthoekige Chinees ijzerhouten salontafel.
#410
#659
Een geglazuurd aardewerken paard in de geest van de Tang.
#357
#639
“Chinees landschap”. Een in reliëf aangebracht olieverfschilderijtje op board.
#524
"Nature morte cubiste". Fusain et pastel sur papier sur toile. Monogramme peu clair.No longer availableDim. 79 x 58 cmEstimate: € 300/500