Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten meubel met twee gemoulureerde deuren.

Een eikenhouten meubel met twee gemoulureerde deuren.

Un meuble en chêne à deux portes moulurées.
Dim. 100x55x195cm
SKU: 3008220532.
Auction day: 31 August 2022 19:00
Catalogue #532
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #441

    Twee antieke Aziatische kannen van messing.

    Deux cruches en laiton asiatiques antiques.
    No longer available
    Dim. H:3&-35cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #544

    Een reeks van vier mahoniehouten Engelse stoelen in Regency-stijl.

    Suite de quatre chaises anglaises en acajou de style Régence.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #221
    Boch Frères Keramis

    Een aardewerken sierjardinière met verguld decor op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt.

    Jardinière d'ornement en faïence à décor doré sur fond bleu cobalt. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #423

    Een vierhoekig bronzen doosje. Midden Afrika.

    Une boîte quadrangulaire en bronze. Afrique centrale.
    No longer available
    Dim. 11 x 16 x 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #180

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,45 ct.
    No longer available
    Dim. 3,67 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #169

    “Portret van Agnes de Locquenghien”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.

    "Portrait d'Agnès de Locquenghien". Huile sur toile. XVIIème siècle. Restaurée et retoilée.
    No longer available
    Dim. 108 x 83 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #319

    “Het schip door de eeuwen heen” en “Hollandse schepen”. Twee documentatieboeken.

    “Het schip door de eeuwen heen” et “Hollandse schepen”. Deux livres de documentation.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #193

    Een groot lot diverse postzegels, los en in albums, evenals een aantal lege postzegelalbums.

    Un grand lot de timbres divers, en vrac et en albums, ainsi qu'un certain nombre d'albums de timbres vides.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #484
    Choisy

    “Vrouw met blauwe ogen”. Een zeefdruk op papier. Gesigneerd.

    "Femme aux yeux bleus". Une sérigraphie sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 77 x 58 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #474
    (Bruno Schnieders) Bruneau

    “Portret”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘87.

    "Portrait". Gouache sur papier. Signé et daté '87.
    No longer available
    Dim. 29 x21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #444

    “Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier.

    "Nu féminin". Technique mixte sur papier.
    No longer available
    Dim. 31,5 x 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #71

    “Allegorie op de druivenoogst”. Een groep van monochroom wit biscuit naar een werk van Mathurin Moreau.

    « Allégorie des vendanges ». Un groupe de biscuit blanc monochrome d'après une oeuvre de Mathurin Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 53,5 cm
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More