#662
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#274
Een antieke spiegel in vergulde lijst.
#264
#59
Een spiegel van verguld hout in Louis XVI-stijl.
#340
Een metalen kantelspiegeltje in barokstijl.
#322
Een lange rechthoekige spiegel.
#604
#34
Een antieke vierkante spiegel in vergulde lijst.
#202
Un miroir italien avec cadre en bois sculpté et doré et avec verre en relief. Traces d'utilisation. Vers 1800.No longer availableDim. 94 x 56 cmEstimate: € 220 / 260
#47
#455
“Medal”. Een zwartlederen relax met drie standen.
#427L. Leloup
Vase en pâte de verre bleue à décor multicolore. Marqué.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100 / 140 -
#42
Een herdenkingslap. Naaldwerk, gedateerd 1844.
#615
Een dekselvaas van meerkleurig Chinees porselein.
#21
Een meerkleurig plaasteren missiespaarpot met knikkend hoofdje.
#218
Een glazen fotoframe in voetstuk van marmer, versierd met een hertje van zamak.
#290
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,64 ct et de saphirs d'un poids combiné de +- 2,42 ct.No longer availableDim. 6,89 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#561
Een paar mondgeblazen glazen vazen met geschilderd bloemendecor.
#137Delvaux Bruxelles
Een grijze lederen handtas. Lichte gebruikssporen.
#587
Twee verschillende messingen koetslampen.
Deux lampes de chariot en laiton différentes.No longer availableDim. 40 & 35 cmEstimate: € 40 / 60