Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten schouwspiegel in Henri II-stijl.

Een eikenhouten schouwspiegel in Henri II-stijl.

Miroir de cheminée en chêne de style Henri II.
Dim. 150 x 87 cm
SKU: 2510220089.
Category: Spiegel.
Auction day: 25 October 2022 19:00
Catalogue #89
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #322

    Een lange rechthoekige spiegel.

    Un long miroir rectangulaire.
    No longer available
    Dim. 149 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #34

    Een antieke vierkante spiegel in vergulde lijst.

    Un miroir carré ancien dans un cadre doré.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #340

    Een metalen kantelspiegeltje in barokstijl.

    Miroir basculant en métal de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #604

    Een vergulde houten spiegel in Louis-Philippestijl met een lauwerkrans in de kuif.

    Miroir en bois doré de style Louis-Philippe avec une couronne de laurier dans la coiffe.
    No longer available
    Dim. 180 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #274

    Een antieke spiegel in vergulde lijst.

    Un miroir ancien dans un cadre doré.
    No longer available
    Dim. 65 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #662

    Een butlerspiegel in verguld houten lijst.

    Miroir de majordome dans un cadre en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 78 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #264

    Twee langwerpige spiegels van verguld kunsthars in barokke stijl.

    Deux miroirs allongés en résine dorée de style baroque.
    No longer available
    Dim. 98 x 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #202

    Een Italiaanse spiegel met gesneden en verguld houten lijst en met gebosseerd glas. Gebruikssporen. Omstreeks 1800.

    Un miroir italien avec cadre en bois sculpté et doré et avec verre en relief. Traces d'utilisation. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 94 x 56 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #59

    Een spiegel van verguld hout in Louis XVI-stijl.

    Miroir en bois doré de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 77,5 x 32 cm
    Estimate: € 170 / 200

Other lots in this auction

  • #367

    Een lot messing, bestaande uit vijf dekselpotjes, een pique-fleurs, twee vaasjes, een asbak en een schaaltje.

    Lot en laiton, composé de cinq bocaux à couvercle, d'un pique-fleurs, de deux vases, d'un cendrier et d'une vasque.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #370
    Fleuron

    Een 18 karaats geelgouden dameshorloge. Met (gedragen) lederen polsband.

    Une montre femme en or jaune 18 carats. Avec bracelet en cuir (usé).
    No longer available
    Dim. bruto: 8,80 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #403

    Een paars glazen sierschotel met geëtst en verzilverd bladerdecor. Begin XXe eeuw.

    Un plat en verre violet à décor de feuilles gravées et argentées. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø : 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #100

    Een 18 K geelgouden armband.

    Un bracelet en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 43,16 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #250

    Een 18 K geelgouden hanger bezet met een camee.

    Un pendentif en or jaune 18 carats serti d'un camée.
    No longer available
    Dim. 8,78 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #158

    Een met meersoortig mineraal beklede art deco pendule, versierd met een meisje en twee katjes van zamak.

    Une pendule de cheminée Art Déco à revêtement multi-minéral, à décor d'une jeune fille et de deux chats en zamak.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #225

    Een 14 K geelgouden ring bezet met met één briljant van +- 0,30 ct.

    Une bague en or jaune 14 kt sertie d'un diamant taille brillant de +- 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 5,58 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #445

    Een metalen staanlamp met glazen coupe.

    Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.
    No longer available
    Dim. 176 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #634

    “Der Zirkel”. Een affiche voor een tentoonstelling in het Wohnmuseum Bärengasse Zürich in 1986.

    "Der Zirkel". Affiche pour une exposition au Wohnmuseum Bärengasse Zurich en 1986.
    No longer available
    Dim. 125 x 87 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #66

    Een messingen luchter in empirestijl met drie lichtpunten met glazen kapjes.

    Lustre en laiton de style Empire à trois points lumineux avec abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #98

    Twee bronzen vijzels waarvan één met stamper.

    Deux mortiers en bronze dont un avec pilon.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 16 cm Ø 16 - 19 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #278

    Een verzilverde olielamp met lampglas. Tijdperk Empire.

    Une lampe à huile argentée avec verre de lampe. Epoque Empire.
    No longer available
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More