#244
Een paar kindjes van zandsteen.
#180
Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,54 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 9,46 gEstimate: € 1100/1200 -
#882
“Waterval”. Een XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Niet gesigneerd.
#531
Twee ivoren netsukés. “Ambachtslui”. Onderaan gemerkt.
#386
#184
#803
Een paar achthoekige sierborden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een tuin. XIXe eeuw.
Une paire d’assiettes en porcelaine de Chine décor polychrome d’un jardin. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 40/60 -
#684
Geometrische compositie op geschept papier.
#583
Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.
Une tête en bronze stylé en haut-relief d’après une oeuvre par Modigliani.No longer availableDim. 26 x 14 cmEstimate: € 120/130 -
#99Johan Baptiste Homanni
”Flandriae”. Een oude, met de hand ingekleurde kaart.
#281
Een goudweegschaaltje in houten kistje. Compleet met gewichtjes.
#147
Une pendule Napoléon III en bronze doré. Avec balancier, mais sans clé.No longer availableDim. 59 x 34 cmEstimate: € 200/300