Similar lots by type
-
#162
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
Un miroir en bois doré, style Baroque.No longer availableDim. 119 x 77 cmEstimate: € 200/240 -
#144
Een vergulde spiegel in barokke stijl.
Un miroir avec dorures, style Baroque.No longer availableDim. 121 x 73 cmEstimate: € 120/200 -
#262
Een Venetiaanse spiegel met glazen versieringen en geslepen motieven.
Un miroir en verre de Venise à décor en verre taillé.No longer availableDim. 95 x 75 cmEstimate: € 100/140 -
#247
Een vergulde houten spiegel, versierd met leeuwenkoppen, een fruitmand en twee engelen.
Un miroir, cadre en bois doré, décoration de têtes de lions, un panier à fruits et deux anges.No longer availableDim. 121 x 73 cmEstimate: € 200/240 -
#129
Een wandspiegel van gepolychromeerd hout in schildpadimitatie en met verguldsel.
Miroir en bois polychrome à l’imitation d’écaille et dorures.No longer availableDim. 80 x 62 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#438
Drie Japanse voorwerpen van messing, bestaande uit een brievenopener, een helmmontuur en een pijp.
Trois objets japonais en laiton, comprenant un ouvre-lettres, une pipe et une monture de casque.No longer availableDim. l: 12, 26 & 36 cmEstimate: € 50/80 -
#405
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
Un tapis de prière d’Orient en laine fait main.No longer availableDim. 134 x 89 cmEstimate: € 60/80 -
#568
Een Afrikaanse groep van brons met een voorstelling van een stamhoofd, vergezeld door twee vrouwen, gedragen door zijn volgelingen. Benin.
Un groupe en bronze africain représentant un chef de tribu accompagné de deux femmes et portés par ses sujets. Bénin.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 800/1000 -
#689Jules DuboisPeriod: 1888 - 1958
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de femme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 100/120 -
#681
Een Afrikaans gepolychromeerd houten met gedroogd gras.
Un masque africain en bois et herbe séchée.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#487
“Moeder en kind”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Laos.
”Mère et enfant”. Une statue en bois sculpté. Laos.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80/120 -
#181E. Granthiau
“De hofmakerij”. Een classicistische bronzen groep op arduinen voetstuk. Gesigneerd.
”Courtiser”. Un groupe classique en bronze sur un socle en pierre de taille, signé.No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 400/500 -
#498
Een porseleinen vaas met afbeeldingen van krijgers.
Un vase en porcelaine avec une représentation de guerriers.No longer availableDim. h.27 cmEstimate: € 120/140 -
#73
“Vrouw met fruitmand”. Een bronzen beeldje op marmeren voetstuk.
”Femme et panier de fruits”. Une statue en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 160/180 -
#454Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“De boogschutter”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
”L’Archer”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#474
Twee Japanse waaierbladen. XIXde eeuw. Enige slijtage.
Deux éventails japonais. XIXième siècle. Usures.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#700
Een driedelig salongarnituur van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit twee armstoelen en een rechthoekige salontafel.
Une garniture de salon en trois pièces en bois patine blanche, style Louis XV, comprenant deux fauteuils et une table rectangulaire.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 100/130