#699
‘Kind met pop’, een aquarel gesigneerd Albert Van Dyck.
"Child with Doll," a watercolor signed by Albert Van Dyck.No longer availableDim. h 26 x b 22 cmEstimate: € 80/120 -
#498
Een cloisonné bronzen vaasje met veelkleurig floraal decor. Chinees werk.
A cloisonné bronze vase with a multicolored floral design. Chinese craftsmanship.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40/50 -
#60
Een paar 18 karaats geelgouden oorbellen met twee briljanten met een gezamenlik gewicht van +- 0,68 ct. FSI1.
A pair of 18 karat yellow gold earrings with two diamonds totaling approximately 0.68 carats. FSI1.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 950/1100 -
Armand HutchenreuterPeriod: 1856-1938
Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30/40 -
#169Hendrik Vader
“Binnenhalen van de visvangst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#309Louis Apolles
Hoevenzicht bij Winter, olieverf op paneel.
#165
Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#490
#33Delfts blauw
Een lot van 4 porseleinen sierborden, waarvan 3 Delfts Blauw en 1 gemerkt Villeroy & Boch.
#97
Een grote houten vijzel, vermoedelijk Afrikaans.
#253
Een lot van 7 tafel-en wandklokken.
A lot of 7 table and wall clocks.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#331
Een 8-hoekige Art Deco plafondlamp uit koper en glas.
An octagonal Art Deco ceiling lamp made of copper and glass.No longer availableDim. 50 x 50cmEstimate: € 35/45