#89Een spiegel in gebeeldhouwde en opengewerkte houten lijst.
#209Een smeedijzeren wandspiegel.
#274Een smalle spiegel met gebeeldhouwd eikenhouten lijst, de kuif versierd met een bloemenmand.
Un miroir étroit avec cadre en chêne sculpté, la coiffe décorée d'un panier de fleurs.No longer availableDim. 127 x 48 cmEstimate: € 60 / 100
#145Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
#661Een lot van achttien verschillende schotels van verzilverd/ wit metaal.
#81Een paar verguld bronzen kandelaars met drie armen en vier lichtpunten en op drie leeuwenpootjes met druivenranken.
Une paire de bougeoirs en bronze doré à trois bras et quatre lumières et sur trois pattes de lion aux pampres.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#126Een mahoniehouten buffet met drie laden en drie paneeldeuren.
#309Een messingen godslamp versierd met engeltjes.
#34“Huisje bij een stroom bij nacht”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd en gedateerd. XIXe eeuw.
#518“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
#270Een fijne parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
#570Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten princess cut en fancy diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 1,42 ct. EVVS1.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants taille princesse et de diamants fantaisie d'un poids combiné de +- 1,42 ct. EVVS1.No longer availableDim. 4,96 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#586Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 80 / 120