Similar lots by type
-
#89
Een spiegel in gebeeldhouwde en opengewerkte houten lijst.
Un miroir avec encadrement en bois ajouré et sculpté.No longer availableDim. 98 x 96 cmEstimate: € 100 / 120 -
#502
Een grote schouwspiegel van goudgepatineerd hout met een lauwerkrans in de kuif.
Grand trumeau en bois doré orné d’une couronne à lauriers.No longer availableDim. 118 x 101 cmEstimate: € 250 / 280 -
#274
Een smalle spiegel met gebeeldhouwd eikenhouten lijst, de kuif versierd met een bloemenmand.
Un miroir étroit avec cadre en chêne sculpté, la coiffe décorée d'un panier de fleurs.No longer availableDim. 127 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#209
Een smeedijzeren wandspiegel.
Un miroir mural en fer forgé.No longer availableDim. 65 x 92 cmEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#236
Een lage eikenhouten tafel met vier leeuwenkoppen als poten. Blad recenter.
Une table basse en chêne avec quatre têtes de lion pour pieds. Feuille plus récente.No longer availableDim. h: 63 cm Ø: 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#337Star
Een antieke koperen siroopmaker. Peilglaasje manco.
Un ancien machine à sirop de cuivre. Mesure en verre manque.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#410
Een 18 K geelgoud ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een parel.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,30 ct. et d'une perle.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 400 / 500 -
#42
“Portret van een jongeman”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.
"Portrait d'un jeune homme". Huile sur toile. XIXème siècle. Restaurée et retoilée.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#514
Een kleine luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre à huit points lumineux, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. H:40cmEstimate: € 100 / 120 -
#325
Een bronzen deurklopper in de vorm van een leeuwenkop met ring. XIXe eeuw.
Un heurtoir de porte en bronze en forme de tête de lion avec anneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 35 / 45 -
#1
Twee houten eenden, waarbij één gepolychromeerd.
Deux canards en bois dont un polychrome.No longer availableDim. h: 17 & 19 cmEstimate: € 35 / 45 -
#371
Een lot van dertien bordjes van aardewerk van Nimy, alsook een paar vazen met meerkleurige decors van vogels.
Lot de treize assiettes en faïence de Nimy, ainsi que quelques vases à décors multicolores d'oiseaux.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#126
Een mahoniehouten buffet met drie laden en drie paneeldeuren.
Buffet en acajou ouvrant à trois tiroirs et trois portes pleines.No longer availableDim. 91 x 182 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#90
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met saffier met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de saphirs d'un poids combiné de +- 0,40 ct et d'un diamant taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 800 / 900 -
#17Van Engelen, Lier
Een verzilverd metalen trompet.
Une trompette en métal argenté.No longer availableDim. l: 51 cmEstimate: € 70 / 80 -
#444
“Marine met boten”. Olieverf op paneel.
"Marine avec bateaux". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 40 / 60