Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Hilaire à Stenay

Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.
Dim. h: 250 cm
SKU: 0603180135.
Categories: Klok, XIXe eeuw.
Auction day: 6 March 2018 19:00
Catalogue #135
Estimate: € 200 / 400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #641

    Drie borden van Imariporselein met decors van tuinen. Twee met een randschilfer, waarbij één met haarscheuren. XIXe eeuw.

    Trois assiettes en porcelaine Imari avec un décor de jardins. Deux ont un éclat au bord, dont une avec des dégâts plus importants.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #206

    Een hoge eikenhouten bruidskast. XIXe eeuw.

    Armoire de mariage en chêne aux coins arrondis et pieds griffes. XIX siècle.
    No longer available
    Dim. h: 254 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #137

    “Appolon”. Een schouwpendule van zamak en arduin, getooid met een beeld naar Bruchon. Met slinger, maar zonder sleutel.

    ”Apollon”. Une pendule de cheminée en régule et pierre de taille et décorée avec une statue d’après Bruchon. Avec balancier, mais sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #706

    Een gefineerde kwartronde hoekkast met twee deuren en een lade. Engeland, XIXe eeuw.

    Une armoire en coin, quart de cercle, en bois de placage, à deux portes et un tiroir.
    No longer available
    Dim. 113 x 104 x 72 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #266

    Een eikenhouten commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden. XIXe eeuw.

    Une commode en chêne à trois tiroirs, style Louis XVI. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. b: 134 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #602
    Christian Johann Kröner
    Period: 1838 - 1911

    “Landschap met reeën”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    ”Paysage aux chevreuils”. Huile sur toile. Signée. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 24 x 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #228

    Een klein tafelklokje van brons en glas. Frankrijk.

    Une petite pendule de table en bronze et verre.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #276

    Een eikenhouten tweedeursvitrinekast met gebogen kap. XIXe eeuw.

    Une vitrine en chêne à deux portes. Corniche en chapeau gendarme. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 212 x 112 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #171

    Een schouwpendule in de stijl van Boulle met schildpad en koperen inlegwerk. De wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Het geheel versierd met voorstellingen en versieringen van brons. Sleutel en slinger incluis. XIXe eeuw.

    Une pendule de cheminée en tortue et cuivre incrusté, style Boulle. Le cadran porte des chiffres romains émaillés. Balancier et clé inclus. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 1000 / 1800
  • #256

    Een eikenhouten commode in Régencestijl met drie laden. XIXe eeuw.

    Une commode en chêne style Régence à trois tiroirs. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. b: 122 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #183

    Een schouwpendule van bruingepatineerd zamak, wit marmer en verguld koper. Bovenaan getooid met een Bijbelse scène. Een armpje manco.

    Une pendule de cheminée en régule patinée, marbre blanc et cuivre. Décoration scène biblique. Il manque un bras a l’une des figures.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #813

    Een oude regulateur, met een met messing omringde wijzerplaat en slinger en bovenaan getooid met een steigerend paard in het opzet.

    Régulateur ancien à cadran et balancier entourés de laiton. Surmonté d’un cheval.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #261

    Een pendule van arduin en rood marmer in Napoleon III-stijl.

    Une pendule en pierre de taille et marbre rouge, style Napoléon III.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #594
    Toyohara Chikanobu
    Period: 1838 - 1912

    “Singing songs for primary education”. Een oude handgekleurde houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1887. Als linkerpaneel van een triptiek.

    ”Singing songs for primary education”. Une gravure sur bois ancienne. Signée et datée 1887. Panneau de gauche d’un triptyque.
    No longer available
    Dim. 35 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #585
    Keisai Eisen
    Period: 1290 - 1848

    “Moeder en kind”. Uit de reeks“The ten views of darling children in the present day”. Houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1820.

    ”Mere et enfant”. De la série”The ten views of darling children in the present day”. Gravure sur bois. Signée et datée 1820.
    No longer available
    Dim. 37 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #49
    Jan Jacob Fels
    Period: 1816 - 1883

    “Zeilboten” & “Kustzicht”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.

    ”Voiliers” et “ Vue sur la côte.” Huile sur cuivre. Signés.
    No longer available
    Dim. 17 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #709

    “Leurder”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd. Medio XIXe eeuw.

    ”Le colporteur”. Huile sur panneau. Signature vague. Mi XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 64 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #267
    Collection d’art

    Een replica van een XVIIIe eeuwse pendule van verguld brons met een voorstelling van Cupido en Bacchus.

    Une réplique d’une pendule du XVIIIième siècle en bronze, représentation de Cupidon et Bacchus.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #604
    Armand Dandoy
    Period: 1834 - 1898

    “Duinenzicht te Knokke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur les dunes à Knokke”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 33 x 42 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #378

    Een art nouveau schouwklokje van bruingepatineerd plaaster, versierd met een jonge vrouw met een boek. Achteraan gesigneerd.

    Une pendule de cheminée Art Nouveau en plâtre patiné brun, décoration représentant une jeune femme et un livre. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #589
    Joseph Van de Roye
    Period: 1861 - 1941

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘95.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘95.
    No longer available
    Dim. 80 x 63 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #596

    Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met tweekleurig inlegwerk. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne décorée d’incrustations bicolores. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 229 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #587

    Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.

    Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 235 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #226

    Een mahoniehouten buffetkast met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee paneeldeuren onder een lade, het opzet met twee gedecoreerde en gevitreerde deuren boven vier bestekladen. XIXe eeuw.

    Un buffet en acajou style Louis Philippe. Le dessous comprends deux portes à panneaux sous un tiroir, la partie de dessus comporte deux portes vitrées et dorées au dessus de quatre tiroirs à couverts. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 200 x 118 x 69 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #691

    Een tijger van gesculpteerd jaspis. Schilfer aan de staart.

    Un tigre en jaspe sculpté. Éclat à la queue.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #288

    “Paarden”. Een porseleinen groep naar een ontwerp van Borsato. Italiaans werk.

    ”Chevaux”. Un groupe en porcelaine d’après une oeuvre de Borsato. Travail Italien.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #304
    W. Bieger

    ‘Herberginterieur’ . Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Intérieur d’auberge”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #619

    “Visserboten bij maanlicht”. Tekening. Draagt een handtekening: Louis Verboeckhoven.

    ”Bateau de pêche dans la lumière de la lune”. Dessin. Porte une signature: Louis Verboeckhoven.
    No longer available
    Dim. 39 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #42

    “Koeien in de wei”. Ets. Binnen de plaat gemonogrammeerd W.J.V.T. (Wouter Johannes van Troostwijk) en gedateerd 1810.

    ”Vaches dans la prairie.” Une eau-forte. Porte le monogramme W.J.V.T. (Wouter Johannes van Troostwijk) dans la planche, datée 1810.
    No longer available
    Dim. 15 x 19 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #120

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 4,23 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #503

    Dekselvaas van Chinees porselein met decor van feniksen. XXste eeuw. Houten sokkeltje.

    Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec un décor de sphinx. XXième siècle. avec socle en bois.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #285
    Bibikabad

    Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de Perse en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 306 x 239 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #58

    Een vaasje versierd met een vogel van gesculpteerd Afrikaans ivoor en een fijn ivoren Mariabeeldje. Het laatste gesigneerd.

    Un petit vase en ivoire africaine avec un décor d’oiseau et une statuette en ivoire fine représentant la Vierge. Cette dernière porte une signature.
    No longer available
    Dim. h: 21 & 8 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #527

    Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.

    Un grand vase à couvercle en porcelaine avec un décor d’après une oeuvre du Japon.
    No longer available
    Dim. H.68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #125

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 402 x 305 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #309

    Een oud gasmasker in metalen cilinder.

    Un masque à gaz ancien dans un cylindre en métal.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 6 & 7 Maart 2018

De veiling is volledig - 835 loten online. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

6 March 2018 19:00
7 March 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 March 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More