Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten staande klok met handbeschilderde wijzerplaat.

Een eikenhouten staande klok met handbeschilderde wijzerplaat.

Horloge de vestibule en chêne. Cadran peint à la main.
Dim. h: 224 cm
SKU: 0402200126.
Auction day: 4 February 2020 19:00
Catalogue #126
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #134
    L. Surlemont

    “Begijnhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Béguinage”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 55 x 71 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #766
    Baumann

    Twee vintage houten bistrostoelen, waarbij een ‘Ant chair’ en een ‘Mondo chair’. De eerste gemerkt. Jaren ‘60.

    Deux chaises de bistro en bois dont une “ant chair” et une “mondo chair”. La première avec marque. Années ‘60.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #173

    Een zittende rozenhouten kat. Monogram ‘B.J. 57’, mogelijk voor Jordens. Lichte schade aan het vernis.

    Chat assis en bois de rose. Monogramme B.J. 57, peut-être par Jordens. Usures au vernis.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #516

    Een vierkante Chinese salontafel van zwartgelakt hout met decor van pietra dura onder glas.

    Une table de salon carrée en bois laqué noir , décor en pierre dure sous verre.
    No longer available
    Dim. 55 x 55 x 55 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #689
    Bernard De Pooter
    Period: 1883 - 1970

    “Kapelletje met bloemen”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1938.

    ”Chapelle et fleurs”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1938.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #52
    Mak Rina (?)

    Schetsboek met 26 potloodschetsen. Met een klevertje van “A la Palette de Raphael” te Sint-Petersburg. Einde XIXde eeuw.

    Carnet de croquis, contenant 26 dessins en crayon.
    No longer available
    Dim. 14 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #529

    Een Imari schotel met een blauw, roestrood en gouden decor met kraanvogels en bloemen. Japan, einde XVIIIde eeuw. Randschilfer met haarlijn.

    Plat Imari en porcelaine bleue, rouille et dorée aux grues et fleurs. Japon, fin XVIIIe siècle. Eclat et cheveu.
    No longer available
    Dim. Ø 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #36

    Een rond gebeeldhouwd salontafeltje met vier leeuwenpootjes en met een glazen blad.

    Table de salon ronde sculptée sur quatre pieds griffes et avec tablette en verre.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm Ø: 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #619
    Banksy

    “Tesco Generation”. Een art-print, genummerd 91/200. Met reliëfstempel van de uitgever en certificaat op de verso.

    “Tesco Generation”. Art-print numérotée 91/200. Avec cachet en relief de l’éditeur et certificat au verso.
    No longer available
    Dim. 23 x 31 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #650

    Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.

    Table ronde en chêne sur pied central aux patins croisés.
    No longer available
    Dim. Ø 125 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #185

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct
    No longer available
    Dim. 6,42 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #525

    Twee slavenarmbanden en twee schakelarmbanden en één in de vorm van rammen van zilver. 835 en 925 ‰.

    Deux bracelet d’esclave ete deux bracelets à maillon, ainsi qu’un bracelet orné de têtes de bélier en argent 835 et 925‰.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 4 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More