#370
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee kleine diamanten een lichtblauwe kleursteen van ± 4 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux petits diamants et une pierre de couleur bleue claire de ± 4 ct.No longer availableDim. 4,13 gEstimate: € 150/200 -
#138Val St. Lambert
Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal met ruitmotieven. Onderaan gemerkt.
#97
Een paar hoge vazen van witgeglazuurd aardewerk.
#418
Grande soupière en porcelaine polychrome en forme de citrouille. Louche cassée.No longer availableDim. Ø: 43 cmEstimate: € 60/80 -
#615J. Primavesi, Warminster
Een Engelse banjobarometer in notenhouten kast.
#386
Een gedraaide houten staande lamp met retrokap. Medio XXste eeuw.
Lampadaire en bois tourné à abat-jour retro. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 175 cmEstimate: € 40/60 -
#656
#663
Een kubistisch beeld van brons.
#541
Fijn gesculpteerde houten netsuke met voorstelling van een pad. Onderaan ingelegd merk.
Netsuké en bois finement sculpté représentant un crapaud. Marque incrustée sous la base.No longer availableDim. L. 5 cmEstimate: € 100/120 -
#227
Een bronzen panter.
Panthère en bronze.No longer availableDim. 18 x 47 cmEstimate: € 450/550 -
#194Engelbert Van AnderlechtPeriod: 1918-1961
“Huizen in het bos, nr 116”. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1946.
“Maisons dns le bois, numéro 116”. Huile sur toile. Signée et datée 1946 au verso.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 300/400 -
#499
Een in de massa groen gekleurde kristallen vaas van getorste vorm. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de basis.
Vase en cristal coloré vert dans la masse. Marque sous la base. Eclat à la base.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 60/100