Similar lots by type
-
#940
Een boekenkast van witgelakt hout met een gesculpteerd en gepolychromeerd bloemendecor.
Bibliothèque en bois laqué blanc décorée de fleurs sculptés et polychromés.No longer availableDim. 163 x 163 cmEstimate: € 120/200 -
#610
Buffet met opzet van gebeeldhouwd en gedraaid notenhout in Renaissancestijl. Vlaanderen, einde XIXde eeuw.
Buffet à deux corps en noyer sculpté et tourné de style Renaissance. Flandres, fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200/300 -
#595
Een zwartgelakte buffetkast, versierd met fijn gesculpteerde figuren en motieven. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Bovenaan het dak gesteund door zuiltjes. Frankrijk, XVIIe en XIXe eeuw.
Buffet en bois noirci décoré de personnages finement sculptés et de différents motifs. Le bas à deux portes pleines et à deux tiroirs. Le haut supporté par deux colonnettes. France, XVIIe et XIXe siècles.No longer availableDim. 184 x 132 cmEstimate: € 400/600 -
#966
Een tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout. Tijdperk Lodewijk XV.
Armoire à deux portes en chêne sculpté. Epoque Louis XV.No longer availableDim. 123 x 136 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#946
Een ensemble van een tweedeurs buffet en een lang buffet met vier deuren en drie laden in rode lak en met beige travertijnen blad.
Ensemble comprenant un buffet à deux portes et un long buffet à quatre portes et à trois tiroirs en laque rouge. Tablettes en travertin beige.No longer availableDim. 79 x 241 cm en 75 x 90 cmEstimate: € 200/240 -
#956
Een notenhouten driezitsbank in Louis-Philippestijl met twee bijbehorende kuipzeteltjes.
Canapé trois places en noyer de style Louis-Philippe et deux fauteuils assortis.No longer availableDim. b: 180 cmEstimate: € 160/240 -
#598
Een eikenhouten tweedeurs vitrine op gesculpteerde hoge basis met twee laden.
Vitrine à deux portes en chêne. Haute base sculptée et avec deux tiroirs.No longer availableDim. h: 176 cmEstimate: € 200/300 -
#605
Een witgelakt bureau met drie lden in de gordel en met verchroomde monturen. Lodewijk XV-stijl.
Bureau laqué blanc ouvrant à trois tiroirs en ceinture et aux montures chromées. Style Louis XV.No longer availableDim. 80 x 140 cmEstimate: € 650/750 -
#930
Een Engelse linnenkast van mahoniehoutfineer met drie laden onderaan.
Lingère anglaise en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs vers le bas.No longer availableEstimate: € 240/360 -
#1072
Een art nouveau wandrekje van gepolychromeerd hout met een decor van bladeren.
Etagère art nouveau en bois polychrome à décor de feuillages.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 40/60 -
#1084
Een staande klok met herstelling aan kap.
Horloge de vestibule. Réparation vers le haut.No longer availableDim. 260 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#1096
Een paar armstoelen.
Paire de fauteuils.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#980
Een paar crapauds met witte bekleding.
Paire de crapauds à revêtement blanc.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1101
Een reeks van zes stoelen en twee armstoelen van gesculpteerd hout. We voegen er twee afwijkende modellen met rieten zit aan toe.
Suite de six chaises et deux fauteuils en bois sculpté. Nous ajoutons deux chaises différentes aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#800
Een hoekrekje van gesculpteerd hout.
Etagère de coin en bois sculpté.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 30/50 -
#402
Twee kinderstoeltjes met rieten zit.
Deux petites chaises d’enfant aux sièges cannées.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#970
Een eikenhouten klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het klapblad.
Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs en dessous de l’abattant.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 200/240 -
#601
Een eikenhouten bureau in renaissancestijl met twee ladenblokken.
Bureau en chêne de style Renaissance avec deux caissons aux tiroirs.No longer availableDim. 141 x 81 cmEstimate: € 180/240 -
#795
Een houten tafeltje met rond afneembaar blad opvouwbare driepoot met een gesculpteerd decor van bloemen en vogels en afgewerkt met ingelegd ivoor.
Petite table en bois à tablette amovible ronde sur tripode pliant. Decor sculpté d’oiseaux et de fleurs. Détails incrustés d’ivoire.No longer availableDim. 0: 32 cmEstimate: € 15/20 -
#596
Een bureau met vijf laden en bronzen monturen en trekkers, over het geheel versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten in de vorm van bloemen en vogels.
Bureau à cinq tiroirs aux montures et anses en bronze, entièrement décoré d’incrustations de bois variés formant des fleurs et des oiseaux.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 480/600 -
#925
Een eikenhouten broodkast met twee opengewerkte deuren bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.
Panetière en chêne ouvrant à deux portes à lattes au dessus de deux portes pleines.No longer availableDim. 153 x 133 x 57 cmEstimate: € 200/300 -
#1103
Een Engelse klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het blad.
Secrétaire à pente anglais ouvrant à deux petits et deux grands tiroirs sous l’abattant.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#995
Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis-Philippestijl. XIXe eeuw.
Suite de six chaises en acajou sculpté d’époque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#920
Een gefineerd bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken en een groen kalfslederen blad.
Bureau en placage de style anglais à deux caissons aux tiroirs. Tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 152 x 92 cmEstimate: € 200/260
Other lots in this auction
-
#249
Twee verschillende engeltjes van gesculpteerd hout.
Deux angelots de style baroque en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#237
Een opengewerkt zilveren mandje met een kobaltblauw glazen recipiënt. Duitse merken. Schade aan de bevestiging van het handvat. 440 g zilver.
Corbeille en argent ajourée à intérieur en verre bleu cobalt. Poinçons allemands. Une charnière à réparer. Argent: 440 g.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 120/200 -
#230
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,61 ct. en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,27 ct. Met HRD-certificaat.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,61 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,27 ct. Avec certificat HRD.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 3400/3600 -
#880
Twee armstoelen van witgelakt hout met gesculpteerd en gepolychromeerd bloemendecor.
Deux fauteuils en bois laqué blanc sculpté et décor fleuri polychrome.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#570
Een eikenhouten salon met gecanneerde ruggen en leuningen en met klauwpoten vooraan, bestaande uit een driezit (200 x 90 x 75 cm)en twee armstoelen (80 x 90 x 75 cm) met kussen van amberkleurig fluweel. Engelse stijl, omstreeks 1930.
Salon en chêne aux dossiers et accoudoirs cannés. Pied griffes à l’avant. Comprenant un canapé trois places (200 x 90 x 75 cm) et deux fauteuils (80 x 90 x 75 cm) aux coussins en velours ambre. Style anglais, vers 1930.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#140
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 17,62 gEstimate: € 550/650 -
#490Zandjan
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 317 x 213 cmEstimate: € 120/200 -
#203Ernest Justin FerrandPeriod: 1846 - 1932
“De harpoenvisser”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le pêcheur au harpon”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 2000/2400 -
#475Hamadan
Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 203 x 133 cmEstimate: € 40/60 -
#799
Een ronde piëdestal van gefineerd hout met tussenblad en versierd met sober inlegwerk.
Un piédestal rond en bois de placage avec entretoise et décor incrusté sobre.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 40/60 -
#123
Een lopende panter van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
Panthère courant en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 300/400 -
#982Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“De misdienaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Acolyte.” Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 120/180