Similar lots by type
-
#770
Een witgelakt smeedijzeren terrastafeltje met zwart glazen blad.
Petite table de terrasse en fer forgé blanc à tablette en verre noir.No longer availableDim. Ø 67 cmEstimate: € 30/40 -
#315
Een Italiaans barmeubel met marqueterie en bronsbeslag aan de voorpootjes en met een schuifblad binnenin. Zonder achterwand.
Bar italien en marqueterie et aux sabots en bronze. L’intérieur à tablette glissante. Sans dos.No longer availableDim. 115 x 92 x 58 cmEstimate: € 80/100 -
#758
Een paar hoge hoekkasten met drie uitgewerkte nissen met gesculpteerde bloemenmotieven en guirlandes.
Paire d’encoignures présentant trois niches et décorées de fleurs et de guirlandes sculptées.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200/300 -
#780
Een mahoniehouten ronde tafel op centrale driepoot.
Table ronde en acajou sur tripode central.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 100/160 -
#809
Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.
Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#810
Een mahoniehouten tafel met klapbladen en centrale poot. Regency-stijl.
Table en acajou à deux abattants et pied central. Style Regency.No longer availableDim. 91 x 53 cmEstimate: € 120/200 -
#795
Een bijzetmeubeltje met opzet, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en met glazen blad.
Meuble d’appoint à deux corps décoré de fleurs peintes à la main. Tablette en verre.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#354
Een eikenhouten armstoel Louis-Philippestijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil en chêne de style Louis-Philippe recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#400
Een naaitafeltje en een lessenaartje.
Table d’ouvrage et un pupitre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#764
Een eikenhouten eendeurskastje met gefaceteerde spiegeltjes in de deur en een lade onderaan.
Petit meuble à une porte en chêne. Porte vitrée aux miroirs facettés. Un tiroir vers le bas.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 60/80 -
#606
Een Chinese buffetkast van zwartgelakt hout met twee handgeschilderde paneeldeuren met een drakendecor.
Buffet chinois en laque noire ouvrant à deux portes à décor de dragons peint à la main.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#769
Twee stoelen en een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl met lederen zit en rug.
Deux chaises et un fauteuil en chêne sculpté de style Renaissance aux dossiers et sièges en cuir.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#255
Een Engels bureau van mahoniehout met twee maal drie laden aan weerskanten en drie laden in de gordel en een kalfslederen blad. Met bijhorende bureaustoel.
Bureau anglais en acajou ouvrant à deux fois trois tiroirs des deux côtés et à trois tiroirs en ceinture. Tablette en vachette. Avec fauteuil de bureau assorti.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#270
Een tweeledige mahoniehouten linenpress met onderaan twee grote en twee kleine laden.
Presse à linge à deux corps, le dessous à deux grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#789
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#2
Een notenhouten speeltafel met vouwblad. Tijdperk Louis-Philippe.
Table à jeux en noyer à tablette pliante. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#409
Een tweedelige Engelse bibliotheek van mahoniehout.
Bibliothèque à deux corps en acajou.No longer availableDim. 200 x124 cmEstimate: € 200/400 -
#265
Een houten fauteuil in Louis-Philippestijl.
Fauteuil en bois de style Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 70/80 -
#794
Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.
Table à jeu de style Régence à tablette recouverte de feutre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#768
Twee armstoelen en een voetbankje van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met gele stof bekleed.
Deux fauteuils et un repose-pied en bois à patine blanche de style Louis XV. Recouvert de tissu jaune.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#395
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Table gateleg en chêne aux pieds torsadés.No longer availableDim. 91 x 49 cmEstimate: € 80/100 -
#305
Notenhouten commode met in accolade gebogen front in Queen Ann-stijl. Vier laden.
Commode en noyer au fronton en accolade. Style Queen-Ann. Quatre tiroirs.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#744
Een eikenhouten sideboard in rustieke stijl.
Buffet en chêne de style rustique.No longer availableDim. L. 160 cmEstimate: € 60/100 -
#759
Een paar fauteuils van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met fluweel.
Paire de fauteuils en chêne sculpté de style Louis XV recouverts de velours.No longer availableEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#258
Twee zilveren pillendoosjes, waarvan één met Duitse keuren. We voegen er twee verzilverde exemplaren aan toe, waarbij één gemerkt van Wiskemann. Gewicht zilver: 73g.
Deux boîtes à pilules en argent dont une aux poinçons allemands. Nous ajoutons deux exemplaires en métal argenté dont un de Wiskemann. Poids de l’argent 73 g.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#350
Een octogonaal bijzettafeltje op centrale poot, eindigend in drie gesculpteerde leeuwen. Met secreet.
Table d’appoint octogonale sur pied central terminant en trois lions sculptés. Avec secret.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#47
Een kandelaar van verguld koper met vijf lichtpunten en versierd met plantenranken.
Candélabre en cuivre doré à cinq lumières, décoré de branches aux feuilles.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 50/80 -
#490Ecuador Diego Meneses
Een halssnoer met hangers van zilver en spondylus in zilver gezet.
Collier et pendentifs en argent et spondylus serti en argent.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#194Jos TrotteynPeriod: 1910-2002
“Trekpaarden en een kruiwagen in een uitgestrekt landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“Chevaux de trait et une brouette dans un paysage étendu”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 88 x 118 cmEstimate: € 200/300 -
#413
Een lot kristal en glas, bestaande uit een rode kristallen karaf, een kleurloos geslepen en gesatineerde vaas en asbak en en een glazen art deco vaas.
Lot de cristal et de verre comprenant une carafe en cristal rouge, un vase et un cendrier incolores taillés et satinés et un vase art déco en verre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#83Lowestoft
Een zittende dame van blauw, wit en verguld porselein. Gemerkt.
Jeune femme assise en porcelaine bleue, blanche et dorée. Avec marque.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#578
Een grote schaal van Japans porselein met een blauw en wit decor van vogels in cartouches.
Grand plat en porcelaine du Japon à décor bleu et blanc d’oiseaux dans des cartouches.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 65/75 -
#71
Vier Duitse bierkannen van meerkleurig steengoed, waarbij één met een afbeelding van de Dom van Keulen.
Quatre chopes à bière allemandes en faïence beige et bleue dont une représente la cathédrale de Cologne.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#301
Een paar kleine Engelse kandelaars van zilver met makersmerk ‘FC’ voor Frank Cobb & Co, Sheffield 1923.
Paire de candélabres anglais en argent. Orfèvre FC.No longer availableDim. 308,65 g - H. 18 cmEstimate: € 150/200 -
#12
Lot glas en kristal, bestaande uit een serie van 12 grote glazen van blauw Boheems glas met een gegraveerd en verguld motief van strijdwagens, zes sherryglaasjes van geslepen kristal met diverse kleuren en vier borrelglaasjes van blauw glas met koperen houdertjes met oor.
Lot de verres et de cristaux comprenant une série de 12 grands verres en verre de Bohème bleu à décor doré et gravé de chariots de combat, six verres à sherry en cristal taillé de différentes couleurs et quatre gouttes en verre bleu dans une monture en cuivre à anses.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#581
Een paar gesculpteerd houten tempelpilaren, versierd met Fo-honden. Chinees werk, Vroeg XVIIIe eeuw.
Paire de colonnes de temple en bois richement sculpté. Travail chinois, première moitié du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 320/400