#524
Een vintage eikenhouten, halve maan rolluikkastje. Nederland, 1930.
#370
#141
Een bronzen beeld van een panter op marmeren voet.
#680
#545
Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.
#212Felix Eyskens
“Winterlandschap met trekpaarden.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Winter landscape with draft horses.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#125Yves Saint Laurent
Een Yves Saint Laurent zwart lederen handtas met originele stofzak.
An Yves Saint Laurent black leather handbag with original dust bag.No longer availableEstimate: € 525/575 -
Een kratervaas van glas, bewerkt met zuur, met verzilverd metalen rand.
#689
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#491Betty Wachsstock
Een bronzen beeld van 2 dames rug tegen rug zittend en gesigneerd B. Wachsstoch ‘89 , 3/7 .
#40
#508
Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.