Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten trogkast.
Een eikenhouten trogkast.

Een eikenhouten trogkast.

An oak trough cupboard.
Dim. b 147,5 cm x h 81 cm x d 62 cm
SKU: 0703230531.
Category: Hout.
Auction day: 8 March 2023 19:00
Catalogue #531
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #216

    Een houten Dagobert stoel met goud zwart kussen. Divers ornament en patroon snijwerk.

    A wooden Dagobert chair with gold black cushion. Various ornament and pattern carving.
    No longer available
    Dim. h 105cm b 58cm
    Estimate: € 225 / 250
  • #565

    Een rond Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.

    A round-shaped Art Deco table made of veneered walnut wood.
    No longer available
    Dim. h 58cm b 60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #525

    Eikenhouten secretaire-bibliotheek gefineerd met wortelhout, ingelegd met een fruithouten motief. Holland, XVIIIde eeuw. Onderaan klapblad, waar achter zes laden, en drie laden, bovenaan twee beglaasde deuren.

    Oak secretary-library veneered with root wood, inlaid with a fruit wood motif. Holland, XVIIIth century. At the bottom folding leaf, behind which six drawers, and three drawers, at the top two glazed doors.
    No longer available
    Dim. H. 272 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #511

    Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.

    A small walnut chest of drawers with three drawers with bronze handles. England, George I era.
    No longer available
    Dim. 56 x 92 x 53,5 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #534

    Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.

    A butler mirror, convex in gilded frame.
    No longer available
    Dim. Ø63
    Estimate: € 175 / 225
  • #635

    Houten hoekrekje, 4 schappen met gedraaide poten.

    Wooden corner rack, 4 shelves with twisted legs.
    No longer available
    Dim. h111cm x b56cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #226

    Een houten secretaire, hetwelk met 1 schuif en uitklapbaar bureaublad.

    A wooden secretaire, which has 1 drawer and fold-out desktop.
    No longer available
    Dim. 90 x 49 x 71cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #528

    Een houten ronde tafel met centrale poot.

    A wooden round table with central leg.
    No longer available
    Dim. h 72 cm & Ø 103 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #698

    Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.

    Louis XVI style armchair, white upholstered, wooden frame.
    No longer available
    Dim. h85 cm x b 62 cm x l56 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #554

    Een Louis XVI spiegel, met vergulde kader met ornamenten.

    A Louis XVI mirror, with gilded frame with ornaments.
    No longer available
    Dim. 78 x 52cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #445

    Een Louis XV tafeltje. Marqueterie, verguld en met bloemenmotief.

    A Louis XV table. Marquetry, gilded and with floral motif.
    No longer available
    Dim. 66 x 72,5cm
    Estimate: € 225 / 250
  • #326

    Een glazen vitrinekastje, 1 deurs 5 schappen in glas, verguld houten frame.

    A glass display cabinet, 1 door 5 shelves, in glass, gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. 163 x 40 x 40cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #544

    Een butler spiegel, met bolle vorm in vergulde kader.

    A butler mirror, convex in gilded frame.
    No longer available
    Dim. Ø45cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #527

    Een etagere van gefineerd hout met bronzen monturen in Lodewijk XV-stijl. Twee tabletten, het bovenste met galerijtje.

    An etagere in veneered wood with bronze mounts in Louis XV style. Two tablets, the top one with a small gallery.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #36

    Een houten gesculpteerd en gepatineerd Louis XVI type bureaustoel. Met kussen en rieten zit-en rugleuning.

    A wooden carved and patinated Louis XVI type office chair. With cushion and wicker seat and backrest.
    No longer available
    Dim. h81 x l51 x b56cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #349

    Kleine eikenhouten linnenkoffer met twee gemoulureerde panelen. XIXde eeuw.

    Small oak linen chest with two molded panels. XIXth century.
    No longer available
    Dim. h47 x b81 x l42
    Estimate: € 60 / 80
  • #545

    Tweedelige Lodewijk XV kast van gebeeldhouwd eikenhout. Onderaan twee deuren en twee laden, bovenaan twee beglaasde deuren. Luik, XVIIIde eeuw.

    Two piece Louis XV cupboard in carved oak. Two doors and two drawers at the bottom, two glazed doors at the top. Liège, XVIIIth century.
    No longer available
    Dim. 255 x 155 x 55 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #436

    Een rondvormig Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.

    A round-shaped Art Deco table made of veneered walnut wood.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #595

    Een ovaal Louis XVI stijl tafeltje, 2 laden, met vergulde elementen.

    An oval shaped Louis XVI style table, 2 drawers, with gilded elements.
    No longer available
    Dim. 74 x 61cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #563

    Een houten vergulde “Witch-Eye” zonnespiegel. Type Hollywood Regency, vintage Sunburst Mirror. Circa 1960-70.

    A wooden gilded "Witch-Eye" sun mirror. Type Hollywood Regency, vintage Sunburst Mirror. Circa 1960-70.
    No longer available
    Dim. 67 x Ø23cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #524

    Een grote, ovale spiegel verguld en met ornament bovenaan.

    A large oval mirror gilt and with ornament at the top.
    No longer available
    Dim. 128 x 88cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #435

    Een rondvormig Art Deco tafeltje uit gefineerd walnoten hout.

    A round-shaped Art Deco table made of veneered walnut wood.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #495

    Een houten, gesculpteerde paravent. 4-delig en gedetailleerd snijwerk met bladeren motief.

    A wooden, sculpted screen. 4-part and detailed carving with leaf motif.
    No longer available
    Dim. 189 x 51,5cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #523

    Een grote staande Boeddha van verguld hout.

    A large standing Buddha of gilded wood.
    No longer available
    Dim. H. 220 cm
    Estimate: € 600 / 800

Other lots in this auction

  • #691

    Drie diverse coupes, één van aardewerk, één van porselein met twee engeltjes en één van biscuit met een oogstscène. Merken onderaan.

    Three different coupes, one of earthenware, one of porcelain with two angels and one of biscuit with a harvest scene. Brands at the bottom.
    No longer available
    Dim. H: 10-13 cm Ø: 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #580

    Een parelhalssnoer met grote en kleine zoetwaterparels en met zilveren slot.

    A pearl necklace with large and small freshwater pearls and with silver clasp.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #154
    Jef Louis Van Leemputten

    “In de schaapsstal”. Olie op doek, gesigneerd rechts onder, ingelijst.

    "In the sheepfold". Oil on canvas, signed right below, framed.
    No longer available
    Dim. 24 x 36cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #463

    Een bronzen beeld van een slangenbezweerder.

    A bronze sculpture of a snake charmer.
    No longer available
    Dim. h 34cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #515

    Een 19de eeuwse staande klok. Gesculpteerd notenhout. Met een werk van Wilhelmus Wessels ‘Orlogiemaeker à Gelen’. In werkende staat.

    A 19th century longcase clock. Carved walnut. With a work by Wilhelmus Wessels 'Orlogiemaeker à Gelen'. In working condition.
    No longer available
    Dim. h 266 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #3

    Een porseleinen dekselmandje met jongen en meisje op het deksel. Beschadiging aan de bloem vooraan.

    A porcelain lidded basket with boy and girl on the lid. Damage to the flower in the front.
    No longer available
    Dim. H: 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #181
    Samuel Marti
    Period: 1922 -

    Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.

    A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.
    No longer available
    Dim. h:42 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #464
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “Kapel met de vlucht naar Egypte” “Jezus en Jozef” lot van 2 pentekeningen op papier. Ingelijst.

    "Chapel with the flight to Egypt" "Jesus and Joseph" lot of 2 pen drawings on paper. Framed.
    No longer available
    Dim. 38 x 25cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #214
    Isidore Opsomer
    Period: Lier 1878 - Antwerpen 1967

    “Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "View of Lier". Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #331

    Een oude verrekijker van messing en een fototoestel merk Thagee, in lederen etui.

    An old brass binoculars and a camera brand Thagee in a leather case.
    No longer available
    Dim. H: 10&26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #664

    Een paar aardewerken vaasjes met geelgroen glazuur. Lichte randschade aan de onderkant. Gedateerd 1920.

    A pair of earthenware vases with yellow-green glaze. Slight edge damage at the bottom. Dated 1920.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #671
    Lufft

    Een paar “Original-Bézard-Kompaß” van het merk “Lufft”, made in Germany. Betreffen een Modell UBK en Modell II, beide in originele doos en lederen pochette.

    A pair of “Original-Bézard-Kompaß” from the brand “Lufft”, made in Germany. Concerns a Modell UBK and Modell II, both in original box and leather pouch.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More