Similar lots by type
-
#626
Een commode van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl met vier laden en een zwart marmeren blad.
Une commode en bois de placage acajou, style Louis Philippe, à quatre tiroirs et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. 94 x 125 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#792
Een houten schildersezel in Lodewijk XV-stijl.
Un chevalet en bois, style Louis XV.No longer availableDim. h: 191 cmEstimate: € 200/240 -
#597
Een eikenhouten eettafel met gecanneleerde poten en acht bijpassende stoelen.
Une table en chêne et pieds cannelés et huit chaises assorties.No longer availableDim. 134 x 96 cmEstimate: € 120/200 -
#394
Een pianobankje voor quatre-mains met getortste stijlen en met gecanneerde zit.
Un banc de piano quatre-mains aux montants torsadés et assise cannée.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#398
Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis Philippestijl.
Une série de six chaises en acajou, style Louis Philippe.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#404
Een eikenhouten tafel in renaissancestijl met leeuwenpoten en met zes bijpassende stoelen.
Une table en chêne, style Renaissance, les pieds en griffes de lion et six chaises assorties.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#608
Een verlengbare eikenhouten tafel op twee balustervormige poten.
Une table en chêne à allonges sur deux pieds balustres.No longer availableDim. 164 x 95 cmEstimate: € 100/120 -
#799
Een houten kuipstoeltje.
Une chaise baquet en bois.No longer availableDim. H. 85 cmEstimate: € 35/45 -
#803
Een paar smeedijzeren wandbevestigingen voor uithangborden, versierd met bladermotieven. Omstreeks 1900.
Une paire d’attaches murales en fonte pour panneaux publicitaires, décoration de feuillage. +- 1900.No longer availableDim. 160 x 95 cmEstimate: € 200/240 -
#596
Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.
Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 200/260 -
#794
Een gefineerde Engelse tweedeursvitrine met twee laden onderaan. Enkele losse onderdelen. XIXe eeuw.
Une vitrine anglaise à deux portes en bois de placage à deux tiroirs en dessous. XIXième siècle. Quelques pièces détachées.No longer availableDim. 193 x 132 x 98 cmEstimate: € 120/200 -
#399
Een verlengbare mahoniehouten tafel met zes bijpassende stoelen in Louis-Philippestijl. Met drie verlengbladen. Eén stoel te restaureren.
Une table à allonges en acajou avec six chaises assorties, style Louis Philippe. Trois allonges. Une chaise à besoin de réparations.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#797
Een gietijzeren tafelpoot.
Un pied de table en fonte.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 30/40 -
#176
Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.
Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. Base d’’origine XVIIIe siècle.No longer availableDim. 169 x 154 x 63 cmEstimate: € 300/500 -
#601
Een eikenhouten buffetkast in renaissancestijl, onderaan met twee gesculpteerde paneeldeuren, versierd met een hond en een vos. Het opzet met twee glas-in-lood-deuren, versierd met heraldische leeuwen. Het opzet gedragen door twee liggende leeuwen.
Un buffet en chêne, style Renaissance. Le dessous à deux portes sculptées et décorées d’un chien et d’un renard. Le dessus à deux portes vitrines de verre et plomb, décoration de lions héraldiques. Le dessus porté par deux lions couchés.No longer availableDim. h: 230 x 140 x 57 cmEstimate: € 200/240 -
#598
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Une garde-robe en chêne à deux portes avec moulures. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 100/160 -
#780
Een sober bijzettafeltje met een lade in de gordel.
Une petite table à tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 85 x 49 cmEstimate: € 30/35 -
#606
Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.
Un meuble à deux corps à deux portes panneaux.No longer availableDim. 222 x 104 x 60 cmEstimate: € 100/160 -
#402
Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met zes gecanneleerde poten. Verlengbaar met vijf bladen tot 350 cm. Met zes bijpassende stoelen en een armstoel.
Une table ovale en bois de placage acajou et six pieds cannelés. Allongeable à 350 cm avec cinq allonges.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#798
Twee gesculpteerde stoelen en een armstoel in Louis-Philippestijl.
Deux chaises sculptées et un fauteuil style Louis Philippe.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40/50 -
#221
Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Henri II-stijl met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté, style Henri II. Le dessous comprends deux portes en deux tiroirs, le dessus à deux portes vitrées.No longer availableDim. h: 213 cmEstimate: € 200/240 -
#802
Een witgelakt bureau in Lodewijk XV-stijl met drie laden en verchroomd bronzen monturen.
Bureau laqué blanc ouvrant à trois tiroirs en ceinture et aux montures chromées. Style Louis XV.No longer availableDim. 80 x 140 cmEstimate: € 650/750 -
#787
Een paar fauteuils van gebeeldhouwd hout in Lodewijk-XV-stijl.
Une paire de fauteuils en bois sculpté, style Louis XV.No longer availableDim. H. 87 cmEstimate: € 80/120 -
#616
Een eikenhouten commode met drie laden.
Une commode en chêne à trois tiroirs.No longer availableDim. 85 x 130 x 55 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#813
Een smeedijzeren luchter, versierd met bladeren en met een centrale coupe van gesatineerd glas.
Lustre en fer forgé décoré de feuillages et avec une coupe centrale en verre satiné.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 150/200 -
#395
Een halssnoer van verschillende lengtes koraal.
Colliers de corail de différentes longueurs.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#593
Een paar Chinese wanddecoraties.
Deux décorations murales chinoises.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 360/380 -
#327
Een paar hangconsoles van mahoniehoutfineer. XIXe eeuw.
Une paire de consoles murales en bois de placage acajou. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 38 & 49 cmEstimate: € 60/80 -
#566
Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.
Une armoire à linge anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 200 x 134 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#585Heriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte slijtage.
Un tapis persan en laine fait main. Usures.No longer availableDim. 398 x 297 cmEstimate: € 200/240 -
#618
Twee zeshoekige theebussen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van kippen in een cartouche op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt.
Deux boîtes à thé en porcelaine de Chine polychrome, décor de poules en cartouche sur fond bleu clair.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 140/180 -
#629
Een handgeschilderde Chinese scroll met een afbeelding van een bok. Inkt op papier. Vochtvlekken.
Un scroll chinois peint à la main représentant un bouc. Encre sur papier. Tâches d’humidité.No longer availableDim. 131 x 34,5 cmEstimate: € 60/80 -
#280
Een 18 karaats geel gouden hanger.
Un pendentif en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 11,08 gEstimate: € 280/350 -
#113Grévisse à Bruxelles
Een schouwpendule van zwart marmer. We voegen er twee bijpassende cassolettes aan toe. Omstreeks 1900.
Une pendule de cheminée en marbre noir. Nous ajoutons deux cassolettes dans le même esprit. Vers 1900.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 60/100 -
#365
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 8,85 gEstimate: € 300/400 -
#417
Een lot bestaande uit drie oude puzzels van The Queensway Press met Engelse zichten (Twee met een ontbrekend stukje), twee oude puzzels van sneeuwwitje, een miniatuur schaakspel en een spel pim-pam-pet.
Un lot comprenant trois anciens puzzles de ‘The Queensway Press’ avec des vues anglaises ( deux puzzles avec une pièce manquante), deux anciens puzzles en relation avec Blanche Neige, un jeu d'échecs miniature et un jeu ‘pim-pam-pet.No longer availableEstimate: € 50/60