Similar lots by type
-
#625
Een Engelse mahoniehouten tafel met rond blad.
Table en acajou à tablette ronde. Travail anglais.No longer availableDim. Ø 95 - H. 74 cmEstimate: € 100/120 -
#580
Een barmeubel met glazen front en met twee bijpassende krukken.
Petit bar en bois avec rail en cuivre jaune et fronton vitré. Avec deux tabouret assortis.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 100/120 -
#452
Een gepolychromeerd houten kruisbeeld met gipsen corpus. (Christus beschadigd)
Crucifix en bois polychrome avec Corpus en plâtre (dégâts).No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30/50 -
#850
Een grote rieten mand met houtblokken.
Grande corbeille à bois ancienne en osier.No longer availableDim. 47 cm Ø 54 cmEstimate: € 30/40 -
#675
Een gebeelhouwd eikenhouten halmeubel in gotische stijl met kapstokken, een lade en een deurtje.
Meuble de vestibule en chêne sculpté de style gothique aux crochets, un tiroir et une petite porte.No longer availableDim. 204 x 180 cmEstimate: € 100/120 -
#610
Een Engelse tafel van mahoniehoutfineer, bestaande uit een centraal deel met klapbladen en twee losse halfronde uiteinden. Met twee extra verlengbladen.
Table ronde en deux parties en acajou. Avec deux allonges. Travail anglais.No longer availableDim. Ø: 126 cmEstimate: € 200/300 -
#680
Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Meuble anglais dite linen-press. Le bas ouvrant à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 200/300 -
#380
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale amethist van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une améthyste centrale de ± 2 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 1000/1200 -
#780
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 60/100 -
#695
Een commode van wortelnootfineer met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad.
Commode en ronce de noyer ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 78 x 89 x 63 cmEstimate: € 100/120 -
#646Meurop
Een reeks van vier stoelen van zwart staal, bekleed met zwart skaï. Model ‘Conseil’ naar ontwerp van Pierre Guariche (1929 - 1995). Omstreeks 1960. Slijtage en gebruikssporen.
Suite de vier chaises en acier noirci recouvert de skaï noir. Modèle “Conseil” d’après Pierre Guariche (1929-1995). Vers 1960. Usures.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#596
Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. Eén messingen versiering bovenaan manco. XIXe eeuw.
Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.No longer availableDim. 92 x 60 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#739
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100/120 -
#429
Een paar stoelen van stoomgebogen berkenhout met gecanneerde zit in de stijl van Thonet.
Une paire de chaises en hêtre plié à la vapeur, assises cannées, style Thonet.No longer availableDim. H. 94 cmEstimate: € 30/40 -
#605Joe Colombo
Een “Boby Trolley” van wit kunststof. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.
Un “Boby Trolley” en plastique blanc. Italie, +- 1970. Marque.No longer availableDim. 73 x 43 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#755
Een antieke schommelstoel van gedraaid mahoniehout en met fluwelen bekleding.
Un fauteuil à bascule en acajou tourné et revêtement en velours.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#666Thonet
Een reeks van zes sledestoelen van chroom en rotan vlechtwerk. Model S533 naar een ontwerp van Ludwig Mies van der Rohe. Gemerkt onderaan. Lichte slijtage.
Suite de six chaises à patins en chrome et rotin. Modèle S533 d’après Ludwig Mies van der Rohe. Marque sous la base. Légère usure.No longer availableEstimate: € 1200/1600 -
Thonet
Een overwegend gele schotel van Chinees porselein.
Plat en porcelaine de Chine de couleur majoritaire jaune.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 270/300 -
#800
Een gefineerd Engels wandmeubel met twee legplanken.
Console anglaise en bois de placage, avec deux étagères.No longer availableDim. 112 x 107 x 42 cmEstimate: € 120/200 -
#444
“Preussische Kavalerie” en “Chasseurs de la Garde Impériale”. Een paar handgekleurde prenten.
”Cavalerie de Prusse” et “Chausseurs de la Garde Impériale”. Une paire d’estampes, mise en couleurs fait main.No longer availableDim. 42 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#446
Twee antieke houten haardstoeltjes.
Deux petites chaises en bois antique.No longer availableDim. H. 90 - 70 cmEstimate: € 40/50 -
#650
Een ronde eikenhouten tafel op centrale voet.
Table ronde en chêne sur pied central aux patins croisés.No longer availableDim. Ø 125 cmEstimate: € 50/80 -
#406
Een ronde salontafel met gerainureerde poten en een gecanneerd tussenblad.
Une table de salon ronde à pieds à rayures et une tablette cannée au milieu.No longer availableDim. 60 x 69 cmEstimate: € 30/40 -
#690
Een tweezitscanapé en een fauteuil met gebeeldhouwde poten en regel.
Canapé deux places et un fauteuil aux pieds sculptés.No longer availableDim. 155 x 75 x 94 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#488
Twee houten kistjes, zowel binnen als buiten geparketteerd. Zonder sleuteltjes.
Deux coffrets en bois, parquetés à l’intérieur ainsi qu’à l’extérieur. Sans clés.No longer availableDim. 22 x 30 & 25 x 41 cmEstimate: € 60/100 -
#162François Deleval
“Bij het bloemenperk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1918.
“Le jardin fleuri”. Huile sur toile. Signée et datée 1918.No longer availableDim. 51 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#347
“Alfred Ost”. Frans Mertens. Ed. De Vroente. Kasterlee, 1971.
“Alfred Ost”. Frans Mertens. Ed. De Vroente. Kasterlee, 1971.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#115
Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 8,73 gEstimate: € 500/600 -
#764
“Moeder met spelende kinderen”. Een zeefdruk. Gesigneerd in de plaat. China, omstreeks 1920 - 1930.
“Mère et enfants jouant”. Sérigraphie. Signé dans la planche. Chine, vers 1920-1930.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 80/120 -
#833
Een lot van kunstboeken:- “H. V. Wolvens” - Georges Marlier (twee uitgaven)- “Un cercle d’amis. Belgische kunstenaars getuigen van hun tijd”.- “Impressionisme en symbolisme. De Belgische avant-garde 1880-1900”.
Lot de livres d’art:- “H. V. Wolvens” - Georges Marlier (deux éditions)- “Un cercle d’amis. Belgische kunstenaars getuigen van hun tijd”.- “Impressionisme en symbolisme. De Belgische avant-garde 1880-1900”.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#749
Een koperen luchter met drie lichtarmen en een centrale schelpvormige coupe. Begin XXste eeuw.
Lustre en cuivre à trois branches et avec une coupe centrale en forme de coquille. Début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 100/120 -
#289Prosper BosteelsPeriod: 1881-1964
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#46
Een rotan staander met een houten vogelkooi.
Un support en rotin et une cage à oiseaux.No longer availableDim. 186 x 70 cmEstimate: € 60/80 -
#60
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met één briljantje en een parel.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un petit brillant et d’une perle.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 150/200 -
#606Vitra
“Eames DSW”. Twee kunststof designstoelen naar ontwerp van Charles & Ray Eames, waarbij één in blauw en één in wit. De blauwe onderaan gemerkt.
“Eames DSW”. Deux chaises design d’après des modèles par Charles et Ray Eames, dont un en bleu, l’autre en blanc. La bleue porte une marque vers le bas.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#612
Een antieke hoekkast met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met legplanken.
Encoignure ancienne, le dessous à deux portes pleines, le dessus étagère.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 80/120