Similar lots by type
-
#569
Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.
Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 208 cmEstimate: € 100/120 -
#726
Een krantenrekje in drie niveaus met getorste zuiltjes.
Etagère à journaux à trois niveaux et aux colonnettes torsadées.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 30/50 -
#396
Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.
Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 20/40 -
#380
Een sobere kapstok met vier Delftse tegels.
Portemanteaux sobre décoré de quatre carreaux de Delft.No longer availableDim. b: 74 cmEstimate: € 50/70 -
#206
Een Georgian bureau van mahoniehoutfineer met twee maal drie laden aan de zijkant en drie laden in de gordel. Het blad bekleed met kalfsleder.
Bureau Georgian double face en placage d’acajou ouvrant à deux fois trois tiroirs des deux côtés et de trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 137 x 75 cmEstimate: € 250/350 -
#756
Een eikenhouten salontafel met een gecanneerd blad onder glas.
Table de salon en chêne à tablette cannée sous verre.No longer availableDim. 52 x 90 cmEstimate: € 40/60 -
#566
Een tweedeursgarderobe van gefineerd hout, versierd met inlegwerk van fruithout en paarlemoer in de vorm van bloemen en vogels.
Une garde robe en bois de placage à deux portes, décoration de bois incrusté et nacre en forme de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 184 x 143 x 50 cmEstimate: € 180/220 -
#765
Paar antieke houten kerkstoelen met rieten zit.
Paire de chaises d’église anciennes aux sièges canées.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#370
Een reeks van vijf rustieke armstoelen.
Suite de cinq fauteuils rustiques.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#415
Een hangkastje met twee deurtjes en een lade. Een maîtrisemeubeltje uit de XIXe eeuw.
Petit meuble à suspendre ouvrant à deux portes et un tiroir. Meuble de maîtrise du XIXe siècle.No longer availableDim. 39 x 33 x 21 cmEstimate: € 80/100 -
#820
Een grenenhouten nachtkastje met een deur onder en lade.
Une table de nuit en pin avec une porte et un tiroir.No longer availableDim. 86 x 37 x 45 cmEstimate: € 20/30 -
#599
Een piëdestal van gefineerd hout met koperinlegwerk in de stijl van Boulle. Met marmeren blad.
Piédestal en bois de placage aux incrustations de cuivre jaune dans le goût de Boulle. Tablette en marbre.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 320/400 -
#330
Vintage salontafeltje uit teak met omkeerbaar blad.
Table de salon vintage en bois de teck à tablette réversible.No longer availableDim. H: 32,5 cm . 70,5 x 70,5 cmEstimate: € 50/80 -
#389
Een speeltafel van gefineerd mahoniehout met vouwblad.
Table à jeux en placage d’acajou. Tablette abattante.No longer availableDim. b: 81 cmEstimate: € 40/60 -
#666
Een lage commode met twee kleine en een grote lade.
Commode basse ouvrant à deux petits et un plus grand tiroir.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 50/100 -
#604
Een eikenhouten eendeursvitrine met een uitsparing. Bovenaan versierd met een bloemenguirlande.
Vitrine à une porte en chêne avec une niche. Le dessus décoré d’une guirlande de fleurs.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 100/120 -
#379
Een rond eikenhouten tafeltje op driehoekige poot. Het blad met drie klapblaadjes.
Petite table ronde en chêne sur tripode. Tablette à trois abattants.No longer availableDim. Ø: 75 cmEstimate: € 50/70 -
#386
Een rustiek eikenhouten bijzettafeltje.
Table d’appoint de type rustique en chêne.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 40/50 -
#779
Een eikenhouten wijnrekje voor negen flessen.
Etagère à bouteilles en chêne. Place pour neuf bouteilles.No longer availableDim. b: 61 cmEstimate: € 30/40 -
#772
Een apothekerskastje van zwartgelakt hout.
Meuble de pharmacie en bois noirci.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 40/60 -
#586
Een Engels bureau met drie laden in de gordel en een kalfslederen blad.
Bureau anglais ouvrant à trois tiroirs en ceinture, tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. b: 158 cmEstimate: € 200/240 -
#384
Een eikenhouten wandkapstok met zeven haken.
Portemanteaux mural en chêne, sept crochets.No longer availableDim. b: 153 cmEstimate: € 50/80 -
#425
Een mahoniehouten armstoel met gecanneleerde poten.
Fauteuil en acajou aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#600
Een piëdestal van gefineerd hout met koperinlegwerk in de stijl van Boulle. Met marmeren blad.
Un piédestal en bois de placage et incrusté de cuivre, dans le style de Boulle. Avec une tablette en marbre.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 320/400
Other lots in this auction
-
#436
Een paar mahoniehouten staanders op drie poten en met entretoise.
Paire de sellettes en acajou sur tripodes avec entretoise.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100/120 -
#755
Een lot van tien albums en boeken met Belgische en Luxemburgse postzegels.
Lot de dix albums et livres aux timbres postaux belges et luxembourgeoises.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#663
Een collectie van zes miniatuurvaasjes en -flesjes van blauw en wit Chinees porselein. Eén met een Yongzhen-merk in blauw onder glazuur. De overige Kangxi en andere.
Une collection de six vases miniatures en porcelaine chinoise blanche et bleue. Un vase porte la marque Yongzhen en bleu. Les autres sont marqués Kangxi ou autres.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#53
Een theepotje en een vaasje op voetjes van meerkleurig aardewerk. Het eerste onderaan gemerkt. Rouen, XIXe eeuw.
Une théière et un petit vase sur pied en faïence polychrome. Ce premier porte une marque en dessous. Rouen, XIXième siècle.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 100/120 -
#655
Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/180 -
#761Goebel
Drie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Trois statues en porcelaine de la série de M.I.Hummel. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40/50 -
#482Bernard CharoyPeriod: °1931
“Portret van een jonge vrouw”. Een lithografie. Artiestenproef, gesigneerd en genummerd 13/25 buiten de plaat.
"Portrait d'une jeune femme". Une lithographie. Epreuve d'artiste, signée et numérotée 13/25 hors planche.No longer availableDim. 60 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#752
Affiche voor een tentoonstelling van Pablo Picasso in Knokke-Heist 1950.
Une affiche pour l'exposition de Pablo Picasso à Knokke-Heist en 1950.No longer availableDim. 54 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#385
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50/80 -
#567
Staande Guanyin van monochroom wit porselein in de geest van de blancs de Chine.
Un Guanyin en porcelaine blanche monochrome d'après les blancs de Chine.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 90/110 -
#344Leo EngelsPeriod: 1882 - 1952
“Glinsterende vischjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1936.
"Petits poissons étincelants". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1936.No longer availableDim. 36 x 52 cmEstimate: € 100/120 -
#221
“De druivenoogst”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstuk.
"La récolte de raisins". Une statue en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/100