Similar lots by type
-
#271
Een bronzen olielamp in de vorm van een saterhoofd op een vogelpoot. XIXe eeuw.
Une lampe à huile en forme de tête de satire sur un pied d’oiseau. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/150 -
#163
Een Naams koffie- en theestel met suikerpot en melkkan, versierd met zilveren monturen. XIXe eeuw.
Un service à café et thé de Namur avec sucrier et pot à lait avec montures en argent. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#204Albert DillensPeriod: °1844
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886. Gerestaureerd.
“Portait d’une bourgeoise”. Huile sur toile. Signée et datée 1886. Restaurée.No longer availableDim. 117 x 82 cmEstimate: € 20à/300 -
#586
Een Engelse tweeledige ladenkast z.g. chest-on-chest van gefineerd mahoniehout met drie laden onderaan en drie grote en twee kleine laden bovenaan. XIXe eeuw.
Une armoire à tiroirs en deux partiesdite chest-on-chest en acajou de placage, avec au dessous trois tiroirs, et au dessus deux petits et trois grands tiroirs. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 200/300 -
#529
Een antieke tangka. Gouache op zijde. XIXe eeuw.
Un Tangka antique. Gouache sur soie. XIXième siècle.No longer availableDim. 65 x 39 cmEstimate: € 120/200 -
#166
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in Louis-Philippestijl met twee laden onderaan.
Une garde-robe à deux portes en chêne style Louis Philippe avec deux tiroirs en dessous.No longer availableDim. 210 x 153 x 63 cmEstimate: € 200/240 -
#328
Een lot Brussels porselein, bestaande uit vier hoornvaasjes, waarbij twee onder stolp en twee Mariabeeldjes, waarbij één onder stolp. Grotendeels XIXe eeuw.
Un lot d’objets en porcelaine bruxelloise comprenant quatre vases corne sous cloche et deux statues de la Sainte Vièrge dont une sous cloche. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#154Constant Simon
“Portret van de Vrouw en de dochter van de kunstenaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1889.
“Portrait de la femme et la fille de l’artiste”. Huile sur toile. Signée et datée 1889.No longer availableDim. 60 x 43 cmEstimate: € 100/120 -
#117
Een meisjesbuste van meersoortig marmer en albast. In de geest van Van Vaerenbergh, maar zonder signatuur. Omstreeks 1900.
Un buste féminin en marbre polychrome et albâtre. Oeuvre dans l’esprit de Van Vaerenbergh, mais sans signature. ± 1900.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 350/450 -
#236
Een eikenhouten kastje met een grote en een kleine paneeldeur en bovenaan een lade. XIXe eeuw.
Une armoire en chêne avec une petite porte et une grande porte et un tiroir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 200/300 -
#317
Een lot van vijf aardewerken tegels met blauw en witte decors, waarbij drie XXe eeuwse van Makkum en in kader en twee XIXe eeuwse van Delft.
Un lot de cinq carrelages en faïence blanche et bleue dont trois de Makkum encadrées et deux du XIXième siècle de Delft.No longer availableDim. 12,5 x 12,5 cmEstimate: € 40/50 -
#216Louis Cortois
“Helena van Troje”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw. Herdoekt.
“Hélène de Troie”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle. Retoillée.No longer availableDim. 144 x 95 cmEstimate: € 600/1000 -
#192Jan SwertsPeriod: 1820 - 1879
“Familiebezoek aan een jonge Karmelieterzuster”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan en op verso gesigneerd en gedateerd 1852.
“Visite de famille d’une jeune Carmélite”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche et signée et datée 1852 au verso.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 1000/1500 -
#123
Een paar siervazen op voet in Empirestijl, versierd met meerkleurige voorstellingen uit het Midden-Oosten in cartouches op vergulde fond. De handvatten in de vorm van zwanen. XIXe eeuw. Kleine beschadigingen.
Deux vases sur pied style Empire, décor polychrome en cartouche sur fond doré représentant des scènes du Moyen Orient. Les poignées sont en forme de cygnes. XIXième siècle. Petits dégâts.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 180/240 -
#608
Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 600/1000 -
#791
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#186
Een sobere garderobe met een gemoulureerde deur. XIXe eeuw.
Une garde robe sobre avec une porte à moulures. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 207 cmEstimate: € 200/260 -
#665
Een staande klok in eikenhouten kast met een wijzerplaat van koper en tin en het opschrift “Tempus fugit”. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne à cadran en cuivre et étain inscrit “Tempus fugit”. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 243 cmEstimate: € 150@/180 -
#141Château des Tuileries - Sèvres
Een paar siervazen man meerkleurig porselein en messing, versierd met handgeschilderde decors van personages in een landschap en bloemen in cartouches op blauwe fond, afgewerkt met verguldsel. Gemerkt en het decor gesigneerd ‘Bernier’. XIXe eeuw. Eén deksel gerestaureerd.
Deux vases en porcelaine polychrome et laiton, décor peint à la main de personnages dans un paysage et fleurs - cartouches sur fond bleu avec finitions de dorure. Marqués et signés Bernier. XIXième siècle. Un couvercle a été restauré.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 300/500 -
#601
Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Eén vaas met een grote haarbarst over de bu(..)
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Un vase avec un long cheveux sur la panse.(..)No longer availableDim. H. 83 cmEstimate: € 1000/1600 -
#246
Een eikenhouten jachtkoffer met twee gemoulureerde deuren onder het wapencompartiment met klapblad. XIXe eeuw.
Un coffre de chasse en chêne avec deux portes à moulures en dessous du compartiment à armes. XIXième siècle.No longer availableDim. 81 x 130 x 59 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#397
Een gesculpteerd houten luchter met zes lichtarmen in de vorm van waterspuwers.
Un lustre en bois sculpté à six points lumineux en forme de gargouille.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 50/80 -
#557
“Afrikaanse man”. Een beeld van gesculpteerd groen marmer. Zimbabwe.
“Homme africain”. Une statue en marbre vert. Zimbabwe.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 300/500 -
#490Ecuador Guayasamin
Een halssnoer bezet met een schelp en een halssnoer van beige jade met bijpassende oorbellen. En twee halssnoeren bezet met verschillende half edelstenen, één ervan met bijpassende oorbellen en armband.
Collier serti d’une coquille et un collier en jade beige aux boucles d’oreilles assorties. Et deux colliers sertis de pierres fines dont un aux boucles d’oreilles et bracelet assortis.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#345
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en één centrale bewerkte robijn van ± 4,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un rubis traité central de ± 4,50 ct.No longer availableDim. 4,67 gEstimate: € 950/1100 -
#84Alicia Rymovitch
“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd
“Nature morte, fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 35 x 47Estimate: € 30/50 -
#372
Een glazenservies van kleurloos kristal met een geslepen decor van planten, bestaande uit 22 wijnglazen en 16 borrelglaasjes. We voegen er 11 tumblerglazen met een geslepen decor van wild aan toe.
Un service de verres en cristal incolore avec décor de plantes taillé , comprenant 22 verres à vin et 16 verres à goutte. Nous ajoutons 11 verres au décor taillé de gibier.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#781
Een wandklokje in houten kast met beschilderingen rond de geëmailleerde wijzerplaat.
Pendulette murale en bois, peinte autour du cadran émaillé.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#261
Een oude patrijspoort van brons, staal en glas.
Un vieux hublot en bronze, verre et acier.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 70/80 -
#77
Een spiegel van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen en engeltjes in hoogreliëf.
Un miroir avec cadre en porcelaine polychrome et dorure, décor fleuri et anges en relief.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/100 -
#373
Een bestek van verzilverd metaal, compleet voor twaalf personen.
Un service de couverts complet pour douze convives en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#173
“De walvisvaarder”. Beeld van zamac.
“Le baleinier”. Une statue en régule.No longer availableDim. H. 71 cmEstimate: € 100/180 -
#116
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine . Fait main.No longer availableDim. 293 x 185 cmEstimate: € 100/120