#371
Twee documentatieboeken m.b.t. antiek en zilver.
#524
“Dames op een dansfeest”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Dames au bal”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 37,5 x 37,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#626
#129
“Le départ” & “Le retour”. Twee opgehoogde XIXe eeuwse gravures. In kaders uit de tijd.
“Le départ” et “Le Retour”. Deux gravures du XIXe siècle rehaussées. Cadres d’époque.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#424Marcel Hess
“Le Lion à St-Cloud”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Le Lion à St-Cloud”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 47 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#725
Een gesmeed Afrikaans hakmes met houten handgreep.
#418
Drie beeldjes van verguld en polychroom hout. Chinees werk.
Trois statuettes en bois sculpté et doré. Travail chinois.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#150
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 14,19 gEstimate: € 2500 / 2600 -
#555SABA
#521
Een lot van 13 aardewerken flessen uit de Saône & Loire.
#104José Olmos
“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 200 / 240 -
#799