Similar lots by type
-
#610Een grote tafel van gebeeldhouwd eikenhout met balusterpoten in verbinding en het blad in parketwerk. Verlengbaar met zes panden.
Grande table en chêne sculpté aux pieds balustres à entretoise et à tablette en parquetterie. Avec six allonges.No longer availableDim. 110 x 155 cmEstimate: € 120 / 200 -
#6Een sobere antieke eikenhouten kerkbank zonder leuning.
Banc d’église ancienne. Sans dossier.No longer availableDim. b: 195 cmEstimate: € 80 / 100 -
#212Een tafel op XIXe eeuwse voet in barokke stijl met een van oorsprong XVIIIe eeuwse supraporta als blad, versierd met motieven in Lodewijk XV-stijl, versierd met XXe eeuwse studieschilderingen.
Table d’artiste de style Louis XV, la tablette formée par un supra-porta d’époque Louis XV. Sur la tablette des études par différents artistes.No longer availableDim. 182 x 90 cmEstimate: € 400 / 600 -
#31Lesy - Peellaert, Faubourg du sas-de-GandEen barometer - thermometer van mahoniehoutfineer. Eerste helft XIXe eeuw. Slijtage.
Baromètre-thermomètre en acajou. Première moitié du XIXe siècle. Usures.No longer availableDim. 111 cmEstimate: € 120 / 200 -
#799Een gebeeldhouwd notenhouten voetbankje. Tijdperk Régence.
Repose-pied en noyer sculpté. Epoque Régence.No longer availableDim. 40 x 65 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#26Twee Engelse mahoniehouten stoelen.
Deux chaises anglaises en acajou.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#217Een eikenhouten vitrinekast met drie deuren. XIXe eeuw.
Vitrine en chêne ouvrant à trois portes. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 280 cmEstimate: € 100 / 180 -
#456Een mahoniehouten tafel met uitklapbare zijden op centrale voet, eindigend in vier messingen leeuwenpoten. Engeland.
Table en acajou à deux abattants et sur pied central, terminant en quatre griffes en laiton. Travail anglais.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#66Een paar armstoelen in Louis XIII-stijl, bekleed met tapisserie. Bekleding versleten.
Paire de fauteuils de style Louis XIII recouverts de tapisserie. Usures à la tapisserie.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#605Een mahoniehouten console met wit marmeren blad. Tijdperk Louis Philippe. Letsels.
Console en acajou sculpté à tablette en marbre blanc. Epoque Louis-Philippe. Dégâts.No longer availableDim. 92 x 130 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#466Een chromen étagère met drie glazen schappen.
Etagère en chrome à trois tablettes en verre.No longer availableDim. 102 x 102 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#606Een notenhouten toilettafel met vier laden en twee gedraaide handdoekrekjes aan de zijkanten. Slijtage.
Coiffeuse en noyer ouvrant à quatre tiroirs et aux côtés munies de deux portes serviettes tournés. Usures.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 200 / 220 -
#476Een bronzen salontafel met een rond onyxen blad, versierd met kristallen steentjes.
Table de salon en bronze à tablette ronde en onyx. Décor aux petits cristaux.No longer availableDim. Ø: 70 cmEstimate: € 120 / 180 -
#797Een witgepatineerde houten schildersezel.
Chevalet en bois laqué blanc.No longer availableDim. h: 204 cmEstimate: € 30 / 50 -
#86Een notenhouten fauteuil in Lodewijk XVI-stijl met olijfgroene lederen bekleding.
Fauteuil en noyer de style Louis XVI. Recouvert de cuir vert olive.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#619Een Engelse hoekvitrine van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onderaan en versierd met een ingelegd biesje over het geheel.
Encoignure anglaise en placage d’acajou ouvrant à deux portes pleines décorées d’un trait de citronnier.No longer availableDim. 215 x 83 x 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#584Een verlengbare grenenhouten tafel met zes gecanneleerde poten en neerklapbare uiteinden. Met drie verlengstukken.
Table en sapin aux allonges et sur six pieds cannelés. Deux abattants. On ajoute trois allonges.No longer availableDim. 165 x 120 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#596Een eetkamer in Mechelse renaissancestijl, bestaande uit een tweeledige buffetkast met een deur met glas-in-lood in het opzet en een tafel met zes stoelen.
Salle à manger de style Renaissance malinois comprenant un buffet à deux corps avec une porte aux vitraux, une table et six chaises.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#801Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#76Een notenhouten wingchair in Régencestijl met roze bekleding met bloemenmotief.
Fauteuil à oeillères de style Régence. Recouvert en rose à motif de fleurs.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#345Een grote antieke houten plafondlijst.
Partie de lambris ancienne en bois mouluré.No longer availableDim. b: 287 cmEstimate: € 180 / 200 -
#326Een boekenkastje met drie legplanken.
Petit bibliothèque à trois tablettes.No longer availableDim. 101 x 79 x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#614Een eikenhouten tafel met zes gebeeldhouwde poten met drie tussenbladen en twee afgeronde klapbladen. Verlengbaar tot 310 cm.
Table en chêne sur six pieds sculptés et avec trois allonges et deux abattants. Allongeable jusqu’à 310 cm.No longer availableDim. 180 x 120 x 76 cmEstimate: € 120 / 200 -
#615Een driedelig salon, bestaande uit een tweezitsbank en twee armstoelen. Epoque Empire. Beschadiging aan de bank, bekleding te vervangen.
Salon trois pièces comprenant un canapé deux places et deux fauteuils d’époque Empire. Dégâts, couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#51Hy DognonComtoiseklok van gedreven koper met witte emaillen wijzerplaat.
Une comtoise en cuivre repoussé et cadran émaillé blanc.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#304Jan Van Hasselt“Stilleven met postzak en postbodekepie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
”Nature morte aux képi et sac de postier”. Huile sur toile. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#10Tissot, Rodania, NivadaDrie verschillende vergulde dameshorloges.
Trois montres de dame dorées.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#581Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van pioenen op gele fond en personages in cartouches. De handvatten in de vorm van hertenkoppen.
Un vase en porcelaine de Chine avec un décor famille-rose de pivoines sur fond jaune et personnages en cartouches. Les anses en forme de têtes de cerfs.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 850 / 950 -
#194Dali“Les chants de maldoror.” Droge naald. Gesigneerd buiten de plaat.
”Les chants de maldoror”. Pointe sèche. Signée hors planche.No longer availableDim. 22 x 16 cmEstimate: € 650 / 700 -
#270Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale robijn van ± 1,18 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un rubis central de ± 1,18 ct.No longer availableDim. 4,13 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#344“De boerin”. Een ets naar een werk van A. Bourlard.
“La fermière”. Eau forte d’après une oeuvre par A. Bourlard.No longer availableDim. 88 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
#268Jules Lagae“Mannenkop”. Beeld van terracotta. Gesigneerd.
”Tête d’homme”. Une statue en terre cuite. Signée.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 120 / 180 -
#713Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van adellijke personages in een interieur. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de personnages de qualité dans un intérieur. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#549“Stilleven”. Pastel op papier. Draagt een handtekening ‘Ratkowski’ en datering 1966.
“nature morte”. Pastel sur papier. Porte une signature ‘Ratkowski’ et est daté 1966.No longer availableDim. 26 x 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#149Hendrik Vader“Kustzicht met vissersboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200 / 240 -
#691Twee antieke parasolletjes, waarbij één van zwarte kant en met een koperen handgreep, de andere van zwarte kant en borduursel. Omstreeks 1900.
Deux petits ombrelles anciennes, dont une en dentelle noir et un manche en cuivre, l’autre en dentelle noir et broderie. Vers 1900.No longer availableDim. 85 & 84 cmEstimate: € 100 / 150

