Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten tweedeurskast op bolpoten. XVIIIde eeuw.

Een eikenhouten tweedeurskast op bolpoten. XVIIIde eeuw.

Armoire à deux portes en chêne. Pieds boules. XVIIIe siècle.
SKU: 2909150326.
Category: Uncategorized.
Auction day: 29 September 2015 19:00
Catalogue #326
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #570
    Festina

    Een roestvrij stalen herenhorloge.

    Montre homme en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #595

    Een lot van 10 verschillende horloges.

    Lot de 10 différentes montres.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #445

    Een lot fantasiejuwelen allerlei.

    Lot de bijoux de fantaisie.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #555
    Rodania Chronograph

    Een herenhorloge met lederen armband. (gedragen).

    Montre homme à bracelet en cuir. Portée.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #449
    Vic Gentils

    “Abstracte figuren”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. E/A.

    “Figures abstraite”. Lithographie. Signée hors planche. E.A.
    No longer available
    Dim. 65 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #610
    Rolex Perpetual

    Een herenhorloge uit de jaren 1950 (glas te herstellen).

    Montre homme des années 50 (verre à réparer).
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #605
    Besancon Duny Mawi

    Drie zakhorloges. Eén met jachttafereel en één met paardenhoofden.

    Trois montres de gousset. L’une avec une scène de chasse, une autre aux têtes de chevaux.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #565
    Swatch Irony

    Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.

    Montre en acier inoxydable. Swiss made.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #735

    Een handtas van bruin leder gemerkt Delvaux (sporen van gebruik). En een zwarte van het merk Nouvelta (in goede staat).

    Sac à main en cuir brun de la marque Delvaux (usures). Et un sac à main noir de la marque Nouvelta (en très bon état).
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #590
    Rodania Sapphire

    Een roestvrij stalen herenhorloge met lederen armband.

    Montre homme en acier inoxydable au bracelet en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #580
    Jean Delatour

    Een roestvrij stalen herenhorloge.

    Montre homme en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #460

    Een lot halssnoeren bezet met half edelstenen. e.a.

    Lot de colliers sertis de pierres sémi-précieuses et autres.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #510
    Pontiac & Lunette

    Twee heren-en twee dameshorloges. Omstreeks 1950.

    Deux montres hommes et deux montres dames. Vers 1950.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #575
    Swatch Irony

    Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.

    Montre en acier inoxydable. Swiss made.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #540
    Swatch

    Een automatische horloge. Swiss made.

    Montre automatique. Swiss made.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #803

    Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.

    Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.
    No longer available
    Dim. H. tot. 102 cm cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #206

    Eetkamer in Lodewijk XVI-stijl: verlengbare tafel, stoelen, vitrine en groot buffet met zwaar witmarmeren blad.

    Salle à manger de style Louis XVI comprenant une table aux allonges, une vitrine et un grand buffet à tablette en marbre blanche.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #560
    Storm

    Een roestvrij stalen dameshorloge.

    Montre de dame en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #530
    Swatch

    Drie verschillende horloge. Swiss made.

    Trois montres diverses. Swiss made.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #763

    Drie hindoeïstische danseressen van messing.

    Trois danseuses hindous en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #600

    Een lot varia waaronder horloges, manchetknopen. e.a.

    Lot varié comprenant des montres, des boutons à manchettes etc.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #435

    Vijf diverse geldbeursjes met gedreven zilveren beugels en maliën. Omstreeks 1900.

    Cinq porte-monnaie divers aux maillons en argent. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. ± 182 g
    Estimate: € 80 / 100
  • #585
    Emporio Armani

    Een herenhorloge stainless steel met lederen armband. Gedragen.

    Montre homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Portée.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #776

    Een schildersezel van bruin gelakt hout.

    Chevalet.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #566

    Een notenhouten secretaire met opzet, geïnspireerd op de renaissance. Tijdperk Napoleon III.

    Secrétaire en noyer à partie supérieure amovible. Inspiré par la renaissance. Epoque Napoléon III.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #431
    Willy Vandersteen

    Bessy 113 en 163 (goede staat 1980 en 1985). De Rode Ridder nrs 2 (1e druk, 1960, slechte staat), 3 (1963), 5 (1963), 7 (1e druk, 1961), 11 (1e druk, 1962), 18 (1e druk, 1964), 20 (1e druk, 1964), 24 (1e druk 1965), 25 (1e druk, 1965), 30 (1e druk, 1965). Ed. Standaard Boekhandel. Alle gelezen, maar in goede staat. We voegen er aan toe: 15 speciale uitgaven, tijdschriften, vakantieboeken en spin-offs van Suske en Wiske, de meeste in behoorlijke staat.

    Bessy 113 en 163 (bon état 1980 et 1985). De Rode Ridder n° 2 (1e éd, 1960, mauvais état), 3 (1963), 5 (1963), 7 (1e éd., 1961), 11 (1e éd., 1962), 18 (1e éd., 1964), 20 (1e éd., 1964), 24 (1e éd. 1965), 25 (1e éd., 1965), 30 (1e éd., 1965). Ed. Standaard Boekhandel. Lus, mais en bon état. Nous ajoutons: 15 éditions spéciaux, magazines, livres de vacance et spin-offs de Suske en Wiske, la plupart en état acceptable.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #616
    De Coene

    Een eettafel van gefineerd hout met vier bijpassende stoelen. Jaren ‘50.

    Table à dîner en bois de placage et quatre chaises assorties. Années 50.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #167
    Gustave Van Vaerenbergh

    Een klein meisje van gekleurd gips. Gesigneerd en genummerd 1192.

    Petite fille en plâtre coloré. Signée et numérotée 1192.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #17
    Val St. Lambert

    Twee series van respectievelijk zes bordeaux- en zes bourgogneglazen van kleurloos kristal. Gemerkt en in originele doos.

    Deux séries de respectivement six verres à bordeaux et six verres à bourgogne en cristal incolore soufflé à la bouche. Dans leurs boîtes et avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #81

    Een zilveren schotel. Gemerkt Lord Laybrook International Sterling en genummerd. Amerikaans werk.

    Plat en argent. Marque Lord Laybrook International Sterling et numéroté. Travail américain.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm 486.77 g
    Estimate: € 40 / 50
  • #388

    Twee verschillende vazen, een asbak en een karaf van kleurloos geslepen kristal. Ongemerkt.

    Deux vases différents, un cendrier et une carafe en cristal taillé incolore. Sans marques.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #501

    Een staande GuanYin van gepolychromeerd hout. Handen in Vitarkamudra. China, vermoedelijk XIXe eeuw.

    Guanyin debout en bois sculpté polychromé, mains en vitarka mudra. Travail chinois probablement XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #106

    Een eikenhouten tweedeurskastje. XIXe eeuw.

    Meuble à deux ports en chêne. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #276

    Bureau van mahoniehout met gedraaide poten en klapblad. XIXde eeuw.

    Bureau en acajou aux pieds tournés et avec abattant. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #101
    Val St. Lambert

    Een mand van geslepen kristal, bruin gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Corbeille en cristal taillé coloré brun foncé dans la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #556

    Een grote eikenhouten commode met twee grote en twee kleine laden. Grotendeels tijdperk Lodewijk XVI.

    Grande commode en chêne ouvrant à deux grands et deux plus petits tiroirs. En grande partie époque Louis XVI.
    No longer available
    Dim. H. 98 x L. 143 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 september 2015

Volledige catalogus is online: 830 loten.

29 September 2015 19:00
30 September 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More