Other lots in this auction
-
#754
Een paar siervaasjes op voet van kobaltblauw porselein met vergulde motieven en handgeschilderde meerkleurige decors van personages in een landschap. Italiaans werk. Eén oortje gerestaureerd.
Deux petits vases décoratifs sur pifédouche en porcelaine bleu cobalt avec motifs dorés et décor polychrome peint à la main de personnages dans un paysage. Travail italien. Une anse a été restaurée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100/150 -
#397Val St. Lambert
Een lampenvoet van roze kristal.
Un pied de lampe en cristal rose.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 30/40 -
#495
Een grote reeks XIXe eeuwse gravures:- “Les Grands Palais de France - Les Trianons”. Pierre de Nolhac. Paris, XIXe eeuw. Twee samengevoegde delen in slechte staat.- “Les Grands Palais de France - Versailles”. Pierre de Nolhac. - “Chateaux de la Vallée de la Loire”.
Un lot de gravures du XIXième siècle:- “Les Grands Palais de France - Les Trianons”. Pierre de Nolhac. Paris, XIXe siècle. Deux paries, reliées, en mauvais état.- “Les Grands Palais de France - Versailles”. Pierre de Nolhac. - “Chateaux de la Vallée de la Loire”.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#521
Een ronde zalfdoos van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.
Boîte à onguent ronde en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 140/180 -
#804
“Personages”. Een potloodstudie op papier. XVIIe - XVIIIe eeuw.
“Personnages”. Etude en crayon sur papier. XVIIe-XVIIIe siècle.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#393
Vier porseleinen beeldjes met voorstelling van diverse vogels.
Quatre petites statues en porcelaine représentant différents oiseaux.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#226
Een bordenkast van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl met twee deuren onderaan en versierd met figuren, hoofdjes, acanthusbladeren en bloemen.
Vaisselier en chêne sculpté de style Renaissance ouvrant à deux portes et décoré de personnages, de têtes, de feuilles d’acanthe et de fleurs.No longer availableDim. 219 x 145 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#297
Een schouwpendule van verguld brons met een allegorische tinnen voorstelling bovenaan. Onder stolp.
Une pendule de cheminée en bronze doré surmontée d’une représentation en étain allégorique. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 47 cm (pendule)Estimate: € 120/200 -
#31Lesy - Peellaert, Faubourg du sas-de-Gand
Een barometer - thermometer van mahoniehoutfineer. Eerste helft XIXe eeuw. Slijtage.
Baromètre-thermomètre en acajou. Première moitié du XIXe siècle. Usures.No longer availableDim. 111 cmEstimate: € 120/200 -
#148
“Madonna met kind”. Een gepolychromeerde houten groep. XIXe eeuw.
”Vierge à l’Enfant”. Un groupe en bois polychrome. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 300/500 -
#726
Een sobere eikenhouten salontafel met twee klapbladen.
Une table de salon en chêne sobre avec deux tablettes rabattables.No longer availableDim. 45 x 120 x 85 cmEstimate: € 100/120 -
#66
Een paar armstoelen in Louis XIII-stijl, bekleed met tapisserie. Bekleding versleten.
Paire de fauteuils de style Louis XIII recouverts de tapisserie. Usures à la tapisserie.No longer availableEstimate: € 180/220