Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een eikenhouten tweedeurskast versierd met zwartgelakte details. Laat XVIIe eeuw.

Een eikenhouten tweedeurskast versierd met zwartgelakte details. Laat XVIIe eeuw.

Meuble à deux portes en chêne. Détails laqués noirs. Fin du XVIIe siècle.
Dim. 178 x 145 cm
SKU: 1505180214.
Auction day: 15 May 2018 19:00
Catalogue #214
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #144
    Raoul Pharasyn
    Period: 1908 - 1991

    “Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Achter glas. Gesigneerd.

    ”Intérieur d’église”. Huile sur toile. Sous verre. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #37

    Een zeshoekige Engelse halllantaarn van koper en glas.

    Lanterne de vestibule hexagonale anglaise en cuivre et verre.
    No longer available
    Dim. H. 85 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #321

    “The young nigger bank”. Een gepolychromeerd metalen spaarpot.

    ”The young nigger bank”. Une tirelire en métal polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #522
    Tumarkin

    “Identiteit”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 16/18 buiten de plaat. Zonder glas.

    “Identité”. Une lithographie. Signée et numérotée 16/18 hors planche. Verre manquant.
    No longer available
    Dim. 41 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #148

    “Madonna met kind”. Een gepolychromeerde houten groep. XIXe eeuw.

    ”Vierge à l’Enfant”. Un groupe en bois polychrome. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #196

    Een vitrinekast van gefineerd mahoniehout in Oostenrijkse Jugendstil. Boven de gevitreerde deur een compartiment met spiegel, getooid met een gallerijtje. Aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met ingelegde motieven van ivoor en fruithout. In de gordel een rechte en twee kwartronde laden, eveneens versierd met inlegwerk, dat doorloopt in het geheel. Eind XIXe eeuw. Herstelling aan de linker achterpoot.

    Vitrine aux étagères en placage d’acajou de style Jugendstil autrichien. Une porte vitrée surmontée d’un miroir avec une galerie et flanquée de deux portes pleines incrustés d’ivoire et de bois fruitier. En ceinture un tiroir droit et deux en quart de rond, également incrustés. Fin du XIXe siècle. Petite restauration au pied arrière à gauche.
    No longer available
    Dim. 183 x 142 x 36 cm
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #803
    Ludwine Fieux

    Een paar schilderijen: “Kind gij zijt de morgen en mijn geest is de vlakte”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974. En “Naakt” Gesigneerd en gedateerd 1974.

    Une paire de peintures: “Kind gij zijt de morgen en mijn geest is de vlakte”. Huile sur toile. Signée et datée 1974. Et “Nu”. Signé et daté 1974.
    No longer available
    Dim. 41 x 31 & 48 x 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #568

    Een schotel van meerkleurig Chinees porselein met een wapen en opschrift ‘Nameur’. Naar het Chine de Commande.

    Plat en porcelaine de Chine polychrome décoré d’un écusson et l’inscription “Nameur”. D’après les Chines de Commande.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #447

    “L’album de la guerre 1914 - 1919. Twee delen. Parijs, 1922 & 1923.

    “L’Album de la Guerre 1914-1919”. Deux volumes. Paris, 1922 & 1923.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #62
    Armand Jamar
    Period: 1870-1946

    “Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 28 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #636

    Een tweedeurskastje van gebeeldhouwd eikenhout met een compartiment bovenaan.

    Petit meuble à deux portes en dessous d’un étagère en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. 137 x 87 x 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #29

    “Vrouwelijk naakt”. Een ets naar een werk van Félicien Rops. Draagt monogram F.R. buiten de plaat.

    ”Nu féminin”. Une eau-forte d’après Félicien Rops. Porte le monogramme F.R. hors planche.
    No longer available
    Dim. 20,5 x 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More