Other lots in this auction
-
#144Raoul PharasynPeriod: 1908 - 1991“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Achter glas. Gesigneerd.
”Intérieur d’église”. Huile sur toile. Sous verre. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 180 -
#37Een zeshoekige Engelse halllantaarn van koper en glas.
Lanterne de vestibule hexagonale anglaise en cuivre et verre.No longer availableDim. H. 85 cmEstimate: € 50 / 80 -
#321“The young nigger bank”. Een gepolychromeerd metalen spaarpot.
”The young nigger bank”. Une tirelire en métal polychrome.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#522Tumarkin“Identiteit”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 16/18 buiten de plaat. Zonder glas.
“Identité”. Une lithographie. Signée et numérotée 16/18 hors planche. Verre manquant.No longer availableDim. 41 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#148“Madonna met kind”. Een gepolychromeerde houten groep. XIXe eeuw.
”Vierge à l’Enfant”. Un groupe en bois polychrome. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 300 / 500 -
#196Een vitrinekast van gefineerd mahoniehout in Oostenrijkse Jugendstil. Boven de gevitreerde deur een compartiment met spiegel, getooid met een gallerijtje. Aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met ingelegde motieven van ivoor en fruithout. In de gordel een rechte en twee kwartronde laden, eveneens versierd met inlegwerk, dat doorloopt in het geheel. Eind XIXe eeuw. Herstelling aan de linker achterpoot.
Vitrine aux étagères en placage d’acajou de style Jugendstil autrichien. Une porte vitrée surmontée d’un miroir avec une galerie et flanquée de deux portes pleines incrustés d’ivoire et de bois fruitier. En ceinture un tiroir droit et deux en quart de rond, également incrustés. Fin du XIXe siècle. Petite restauration au pied arrière à gauche.No longer availableDim. 183 x 142 x 36 cmEstimate: € 2000 / 2400 -
#803Ludwine FieuxEen paar schilderijen: “Kind gij zijt de morgen en mijn geest is de vlakte”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974. En “Naakt” Gesigneerd en gedateerd 1974.
Une paire de peintures: “Kind gij zijt de morgen en mijn geest is de vlakte”. Huile sur toile. Signée et datée 1974. Et “Nu”. Signé et daté 1974.No longer availableDim. 41 x 31 & 48 x 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#568Een schotel van meerkleurig Chinees porselein met een wapen en opschrift ‘Nameur’. Naar het Chine de Commande.
Plat en porcelaine de Chine polychrome décoré d’un écusson et l’inscription “Nameur”. D’après les Chines de Commande.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 450 / 500 -
#447“L’album de la guerre 1914 - 1919. Twee delen. Parijs, 1922 & 1923.
“L’Album de la Guerre 1914-1919”. Deux volumes. Paris, 1922 & 1923.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#62Armand JamarPeriod: 1870-1946“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#636Een tweedeurskastje van gebeeldhouwd eikenhout met een compartiment bovenaan.
Petit meuble à deux portes en dessous d’un étagère en chêne sculpté.No longer availableDim. 137 x 87 x 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#29“Vrouwelijk naakt”. Een ets naar een werk van Félicien Rops. Draagt monogram F.R. buiten de plaat.
”Nu féminin”. Une eau-forte d’après Félicien Rops. Porte le monogramme F.R. hors planche.No longer availableDim. 20,5 x 14 cmEstimate: € 30 / 50

