Similar lots by type
-
#315
Een televisiekast in Lodewijk XV-stijl met een handgeschilderd chinoiseriedecor.
Armoire de télévision de style Louis XV à décor chinois peint à la main.No longer availableDim. 143 x 105 cmEstimate: € 80/120 -
#794
Een ronde Chinese salontafel. Het blad versierd met een decor van personages in een interieur in hoogreliëf. Met vier bijbehorende lage stoeltjes.
Table de salon ronde. Tablette décorée de personnages dans un intérieur en relief. Et quatre petits tabourets assortis. Travail chinois.No longer availableDim. Ø: 85 cmEstimate: € 60/100 -
#385
Een verlengbare tafel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl.
Table à rallonges en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#325
Een dagobertstoel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl.
Chaise dagobert en chêne sculpté de style RenaissanceNo longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 80/120 -
#766
Een eikenhouten klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een eikenhouten armstoel aan toe.
Secrétaire à abattant en chêne de style Louis XV. Nous ajoutons un fauteuil en chêne.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#400
Een lage eikenhouten tweedeurskast. XIXe eeuw.
Meuble bas à deux portes en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 133 cmEstimate: € 200/240 -
#757
Een nachtkastje van gesculpteerd eikenhout met een rood marmeren blad.
Table de chevet en chêne sculpté à tablette en marbre rouge.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 30°/50 -
#793
Een eikenhouten commode in Louis-Philippestijl met drie grote onder twee kleine laden.
Commode en chêne de style Louis-Philippe ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#767
Een reeks van zes notenhouten fauteuils met stoffen bekleding.
Suite de six fauteuils en noyer à couverture en tissu.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#236
Een asymmetrische garderobekast van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer met een spiegeldeur en versierd met een ingelegd decor van kastanjetakken en lelies. Tijdperk art nouveau.
Garde-robe asymétrique en acajou et bouleau tâché ouvrant à une porte au miroir et décorée de branches de châtaigner et de fleurs de lys incrustées. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 229 cmEstimate: € 500/700 -
#783
Een mahoniehouten bijzettafeltje.
Guéridon en acajou.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#787
Een mahoniehouten kuipfauteuil.
Siège baquet en acajou.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#782
Een armstoel met gecapitonneerde stoffen bekleding en gedraaide poten.
Fauteuil capitonné aux pieds tournés.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#800
Een Chinees eendeurskastje van gelakt hout met een meerkleurig decor van pioenrozen, bloesems en pauwen.
Meuble chinois à une porte en bois laqué à décor polychrome de pivoines, de fleurons et de paons.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 60/80 -
#4
Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 260/280 -
#416
Een tafel van groengepatineerd hout in Lodewijk XV-inspiratie. Op wieltjes.
Table en bois patiné vert de style Louis XV. Sur roulettes.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#398
Een kaptafeltje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een klapblad met spiegel, versierd met bloemenmarqueterie, geflankeerd door twee zijdelings openende bladen en een lade rechts onderaan.
Coiffeuse en bois de placage de style Louis XV à abattant au miroir. Décor de marqueterie florale. Les côtés ouvrant à abattants et à un tiroir en bas à droite.No longer availableDim. b: 79 cmEstimate: € 120/200 -
#207
Een nachtkastje van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer, versierd met een ingelegde wilde kastanjetak en met een wit marmeren blaadje. Tijdperk art nouveau.
Table de chevet en acajou et bouleau tâché décoré d’une branche de châtaigner incrustée. Tablette en marbre blanc. Epoque art nouveau.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#380
Een hoekkast in Engelse stijl met één lade en een klapdeurtje boven een gemoulureerde deur.
Encoignure de style anglais ouvrant à un tiroir et un abattant au dessus d’une porte mouluré.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#394
Een mahoniehouten tafel met twee klapblaadjes.
Table en acajou à deux abattants.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#736
Een driezitsofa in Lodewijk XVI-stijl van witgepatineerd hout met vergulde details en bekleed met beige fluweel.
Canapé trois places de style Louis XVI en bois à patine blanche aux détails dorés. Recouvert de velours beige.No longer availableDim. b: 203 cmEstimate: € 300/500 -
#792
Een eikenhouten tweedeurskastje in Régencestijl met onderaan twee laden.
Meuble à deux portes en chêne de style Régence. Le bas à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 40/60 -
#789
Kamerscherm van Japans lakwerk bestaande uit vier panelen met veelkleurige versiering van personages in een landschap op zwarte achtergrond.
Paravent en laque du Japon à quatre vantaux décorés de personnages dans un paysage sur fond noir.No longer availableDim. 183 x 184 cmEstimate: € 30à/400 -
#226
Een kaptafel van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer met een wit marmeren blad en de laden versierd met ingelegde bloemenranken. Met bijhorende spiegel en twee stoelen. Tijdperk art nouveau.
Coiffeuse en acajou et bouleau tâché à tablette en marbre blanc et aux tiroirs décoré de fleurs incrustées. Avec miroir et deux chaises assortis. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 300/500
Other lots in this auction
-
#685
Een geciseleerde en één gegraveerde zakhorloge remontoirs dubbele kast, genummerd.
Deux remontoirs, l’un ciselé, l’autre gravé. Double boîtier. Numéroté.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#66
Een salontafel van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XV-stijl.
Table de salon en chêne sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. L 87 cmEstimate: € 20/30 -
#193Carrier - Belleuse
“Liseuse”. Een beeldje van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Liseuse”. Statuette en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 600/650 -
#647
“Twee vissers”. Twee Japanse netsukes van massief ivoor. Onderaan gemerkt.
“Deux pêcheurs”. Deux netsuké japonais en ivoire sculpté. Marque sous la base.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 100/120 -
#720
Een zakhorloge remontoir dubbele kast, genummerd. Gegraveerd en met voorstelling van een een smid met knecht in zijn smidse.
Remontoir à double boîtier. Numéroté. Decor gravé d’un maréchal-ferrant et son aide dans leur forge.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#369Elisabeth VenPeriod: °1935
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#441
Een paar ganzen van Chinees porselein en een olifant gemerkt met roze driehoek.
Paire d’oies en porcelaine de Chine et un éléphant avec la marque au triangle rose.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#585Tavannes watch & Co
Een zilveren niello zakhorloge remontoir dubbele kast genummerd. 900 ‰.
Remontoir en argent niellé à double boîtier et numéroté. 900‰.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#340
Een lot van zes stoelen van gesculpteerd eikenhout in Henri II-stijl met lederen bekleding.
Lot de six chaises en chêne sculpté de style Henri II sièges et dossiers recouverts de cuir.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#152Pieter Van HavermaetPeriod: 1834 - 1897
Twee portretten van een burgerkoppel. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1864.
Deux portraits d’un couple bourgeois. Huile sur toile. Signée et datée 1864.No longer availableDim. 10.0 x 77 cmEstimate: € 1000/1200 -
#592Gabriël De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Damesportret”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 50/80 -
#746
Een eikenhouten eendeurs hoekkast.
Encoignure à une porte en chêne.No longer availableDim. h: 202 cmEstimate: € 100/120