Similar lots by type
-
#814
Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.No longer availableDim. H. 86 cmEstimate: € 50/80 -
#700Cassina, Italia
Twee fauteuils van verchroomd metaal en leder, LC2, naar ontwerp van Le Corbusier.
Deux fauteuils en métal chromé et cuir, LC2, dessinés par Le Corbusier.No longer availableDim. 70 x 70 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#756
Twee verschillende bijzetstoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Deux chaises d'appoint en bois patiné blanc style Louis XV différentes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#766
Een kastanjebruin gelakt art-deco cafétafeltje.
Une table de café art-déco laquée marron châtaigne.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#813
Een grijsgepatineerd bijzetkastje met zes laden.
Meuble d’appoint patiné gris ouvrantà six tiroirs.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#799
Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.
Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 300/350 -
#796
Een rond bijzettafeltje op centrale poot.
Une table d'appoint ronde sur pied central.No longer availableDim. Ø: 46; h: 65 cmEstimate: € 50/80 -
#809
Een antieke notenhouten koffer op sledepoten.
Coffre en noyer ancien sur pieds patins.No longer availableDim. 33 x 40 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#770
Een donkergepatineerde berkenhouten tafelvitrine. Patine te vernieuwen.
Vitrine de table en bouleau patiné foncé. Patine à renouveler.No longer availableDim. 53 x 60 x 60 cmEstimate: € 75/100 -
#780
Een armstoel van zwartgelakt en goudgepatineerd hout in directoire-inspiratie
Un fauteuil en bois laqué noir et patiné or d'inspiration Directoire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100/120 -
#800
Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.
Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 300/350 -
#776
Een paar kleine notenhouten stoeltjes met gebogen rug en versierd met zwanenkoppen. Tijdperk Empire. Eén met gebarsten rugpaneeltje.
Paire de petites chaises en noyer à dossier incurvé et décorées de têtes de cygne. Epoque Empire. Une à dossier fissuré.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100/120 -
#804
Een antieke notenhouten tafel. Met verlengblad.
Table ancienne en noyer. Avec allonge.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#806
Een bijzettafel van gefineerd hout met twee neerklapbare zijvlakken, versierd met ingelegde biezen. Twee laden in de gordel. Vroeg XIXe eeuw.
Table d’appoint en bois de placage avec deux abattants, décorée d’incrustations. Deux tiroirs en ceinture. Début XIXe siècle.No longer availableDim. b: 85 + 48 cmEstimate: € 100/120 -
#795
Een vitrinekast met twee glijdende deuren.
Vitrine à deux portes glissantes en verre.No longer availableDim. 147 x 75 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#736
Een goudgepatineerd houten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl.
Table d'appoint en bois de style Louis XVI patiné or.No longer availableDim. 38 x 64 cmEstimate: € 100/120 -
#812
Een messingen tafeltje met groen marmeren blad.
Petite table en laiton à tablette en marbre vert.No longer availableDim. 79 x 49 cmEstimate: € 40/80 -
#784
Een schildersezel in Lodewijk XV-stijl van goudgepatineerd hout.
Chevalet de style Louis XV en bois patiné or.No longer availableDim. h: 193 cmEstimate: € 120/200 -
#782
Een groengepatineerde bijzettafel op wieltjes.
Une table d'appoint patine verte sur roulettes.No longer availableDim. 98 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#798
Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.
Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 300/350 -
#716
Een kwartrond bibliotheektrapje met vier gevacheteerde treden.
Un escalier de bibliothèque quart-rond avec quatre marches doublées.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 50/80 -
#666
Een kleine commode in Lodewijk XV-inspiratie, versierd met bloemenmarquetterie.
Une petite commode Louis XV à décor de marqueterie florale.No longer availableDim. 77 x 62 x 35 cmEstimate: € 50/80 -
#790
Een plexiglazen console.
Une console en plexiglas.No longer availableDim. 73 x 115 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#794
Een kwartrond hoekkastje met één deur en een marmeren blad. Het geheel versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten. Deur opnieuw te bevestigen. Tijdperk Directoire.
Encoignure en quart de lune avec une porte et avec tablette en marbre. Décor d’incrustations de différents sortes de bois. Porte détachée. Epoque Directoire.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#575
Een koperen luchter met acht lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre à huit bras en cuivre, pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200/220 -
#727
Een bolle aardewerken kruik met vier oren.
Cruche sphérique en faïence à quatre anses.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30/50 -
#560
Een gebeeldhouwde ronde Chinese tafel, het blad versierd met een pietra dura decor onder glas van Geisha’s in een tuin. Met vier bijpassende stoeltjes.
Une table ronde chinoise sculptée, la tablette décorée d'un décor Pietra Dura sous verre Geisha dans un jardin. Avec quatre chaises assorties.No longer availableDim. Ø: 29 & 80 cmEstimate: € 200/300 -
#334
“Putti met guirlandes”. Een ovale sepiaschildering op doek. Einde XIXde eeuw naar barok voorbeeld. Ingelijst.
Putti aux guirlandes . Une peinture sépia ovale sur toile. Fin du XIXe siècle d'après l'exemple baroque. Encadrée.No longer availableDim. 95 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#471
Een bord van meerkleurig Cantonporselein. XIXe eeuw. Kleine haarscheur.
Assiette en porcelaine de Canton multicolore. XIXème siècle. Petit cheveu.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 25/30 -
#99Jean Pons
“Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd op 99 exemplaren en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.
Compositions . Deux lithographies. Toutes deux signées, numérotées sur 99 exemplaires et datées 50 & 51 respectivement.No longer availableDim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#743
Een lampenvoet, versierd met messingen blaadjes en een vogel van meerkleurig porselein.
Pied de lampe aux feuillettes en laition et orné d’un oiseau en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120/200 -
#466
Een antiek Chinees wollen tapijt met een decor van planten in vazen. Te reinigen.
Un tapis ancien en laine chinoise décoré de plantes dans des vases. A nettoyer.No longer availableDim. 150 x 240 cmEstimate: € 100/120 -
#384
Een gebogen houten naaitafeltje op drie poten en met fluwelen voering.
Une table de couture en bois incurvée sur trois pieds et avec une doublure en velours.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 60/80 -
#412
Een paar smeedijzeren vuurbokken.
Une paire de chenets en fer forgé.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40/70 -
#578
Een Chinese porseleinen Wanli schotel.
Un plat chinois en porcelaine de Wanli.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 140/160 -
#41
Een ijzeren lantaarntje en een kandelaar op drie voeten.
Une lanterne de fer et un chandelier sur trois pieds.No longer availableDim. h: 32 & 31 cmEstimate: € 40/60