Similar lots by type
-
#236Een wit ijzeren opvouwbaar tuinrekje.
Une étagère de jardin pliante en fer blanc.No longer availableDim. 169 x 63 x 34,5 cmEstimate: € 170 / 180 -
#685Een boekenmeubeltje met drie laden en een uitschuifbaar schrijfbladje. Versierd met een anker.
Meuble à bouquins à trois tiroirs et à écritoire glissant. Décoré d’un ancre.No longer availableDim. 155 x 36 x 78 cmEstimate: € 50 / 70 -
#186Een tweedelige buffetkast met vier deuren en vier lades.
Buffet à deux corps ouvrant à quatre portes et quatres tiroirs.No longer availableDim. 95x200x50cmEstimate: € 50 / 80 -
#626Een grote rechthoekige salontafel.
Une grande table basse rectangulaire.No longer availableDim. 100 x 160 cmEstimate: € 35 / 45 -
#696Een goudgepatineerde piedestal in Lodewijk XVI-stijl met wit marmeren blaadje en entretoise in cannage.
Piédestal en bois doré de stule Louis XVI à tablette en marbre blanc et à entretoise cannée.No longer availableDim. h 110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#596Een wit kamerscherm versierd met palmbomen.
Paravent blanc à décor de palmiers.No longer availableDim. h: 180,5Estimate: € 150 / 180 -
#691Een eikenhouten bureau met twee paneeldeurtjes en drie centrale laden. Met acht kleine schuifjes binnenin onder het klapblad. Van oorsprong XVIIIe eeuw.
Bureau en chêne ouvrant à deux portes aux panneaux et à trois tiroirs centraux. Huit petits tiroirs derrière l’abattant. Base du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 82 x 150 x 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#519Een houten bureautafel in neogotische stijl met kalfslederen blad. Het opzet met paneeldeurtjes in briefpaneel.
Table de bureau de style gothique à tablette en vachette. Le dessus ouvrant à petites portes aux panneaux en plis de parchemin.No longer availableDim. 135 x 124 x 84 cmEstimate: € 80 / 100 -
#674Een salontafel met twee glazen bladen in vier metalen poten.
Table de salon à 2 tablettes en verre sur quatre pieds en métal.No longer availableDim. 44 x 80 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#216Een paar ééndeurskastjes in wortelnootfineer in Empirestijl met een lade onder het zwart marmeren blad.
Paire d'armoires à une porte de style Empire en placage de ronce de noyer avec un tiroir sous la tablette en marbre noir.No longer availableDim. 80 x 40 x 35 cmEstimate: € 360 / 400 -
#636Een vierkante houten salontafel.
Une table basse carrée en bois.No longer availableDim. 88 x 88 cmEstimate: € 40 / 50 -
#6Een houten poppenkinderstoeltje.
Chaise de poupée en bois.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 40 / 50 -
#606Een balkvormige salontafel van glas en messing op wieltjes.
Table basse en forme de poutre en verre et laiton sur roulettes.No longer availableDim. 49 x 123 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#675Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
Une table en acajou avec un plateau profilé.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 120 / 140 -
#698Een bijzetkastje/ nachtkastje van kerselaar in Lodewijk XV-stijl met een deurtje en een lade, een marmeren blad en op wieltjes.
Table de chevet en fruitier de style Louis XV ouvrant à une porte et un tiroir. Tablette en marbre. Sur roulettes.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 40 / 60 -
#336Een reeks van vier notenhouten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met imitatielederen bekleding.
Suite de quatre fauteuils en noyer de style Louis XVI avec revêtement en simili cuir.No longer availableDim. H:95cmEstimate: € 100 / 120 -
#346Een notenhouten lage stoel met fluwelen bekleding in Lodewijk XVI-inspiratie.
Chauffeuse en noyer tapissée de velours d'inspiration Louis XVI.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 40 / 50 -
#509Een eikenhouten bureau met vijf lades.
Bureau en chêne ouvrant à cinq tiroirs.No longer availableDim. 160x80x80cmEstimate: € 80 / 100 -
#136Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.
Un meuble à deux portes en chêne aux portes sobrement décorées. XIXème siècle.No longer availableDim. 185 x 197 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#689Een klein antiek niervormig tafeltje op drie poten.
Petite table rognon ancien sur trois pieds.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 30 / 50 -
#226Een tafel in Lodewijk XV-stijl, met een lade, een marmeren blad en versierd met marqueterie.
Une table de style Louis XV, avec un tiroir, une tablette en marbre et décorée de marqueterie.No longer availableDim. 106 x 67,5 x 78,5 cmEstimate: € 260 / 300 -
#246Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#676Een paar fijn gebeeldhouwde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met groene bekleding.
Paire de fauteuils de style Louis XVI finement sculptés avec garniture verte.No longer availableDim. H:96cmEstimate: € 35 / 45 -
#694Een set, bestaande uit twee kuipzeteltjes en een tafeltje van rotan op metalen frame. Jaren ‘50.
Garniture en rotin comprenant deux fauteuils et une table de salon. Années 50.No longer availableDim. Tafel:75x50x57cmStoelen: H:72cmEstimate: € 35 / 45
Other lots in this auction
-
#31“Jonge vrouw met bloemen”. Een beeldje van meerkleurig Duits porselein. Meissen merk met gekruiste zwaarden. Enige schade aan de jurk. XIXe eeuw.
"Jeune femme aux fleurs". Une figurine de porcelaine allemande multicolore. Marque de Meissen aux épées croisées. Petit dégât à la robe. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#399“Vrouw en kind”. Gemengde techniek, houtskool en gouache op paneel.
« Femme et enfant ». Technique mixte, fusain et gouache sur panneau.No longer availableDim. 62 x 42 cmEstimate: € 35 / 45 -
#491Twee porseleinen sierpotjes, gedragen door figuren, met opengewerkte messingen deksels. Beide in bronzen montuur met voet in Lodewijk XV-stijl en met dubbele kandelaar met bladermotieven en met porseleinen bloemetjes. Op elektriciteit.
Deux pots décoratifs en porcelaine, portés par des personnages, avec couvercles en laiton ajouré. Les deux dans une monture en bronze avec un pied de style Louis XV et avec un double bougeoir à motifs de feuilles et de fleurs en porcelaine. Sur l'électricité.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#241H. BequetEen ceramische vaas met decor van paarden en bladeren. Onderaan gemerkt.
Vase en céramique à décor de chevaux et de feuilles. Marqué en bas.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 20 / 25 -
#488Goebel, Germany“Ringelreihen”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. No. 348.
"Ringelreihen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué et signé par l'artiste en bas. no. 348.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#653Goebel, Germany“’s ist kalt”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 421. Speciale editie Goebel collector’s club no.6. 1981.
"’s ist kalt". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 421. Édition spéciale Goebel collector's club no.6. 1981.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#588Goebel, Germany“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 2036. Eerste uitgave 1999.
“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Une paire de statuettes en biscuit polychrome de la série de M.I. Hummel. Marque sous la base No. 2036. Première édition 1999.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 35 / 45 -
#615Goebel, GermanyVijf grote kerststalbeelden van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 260A; 260O; 260G; 260B & 260N.
Cinq grandes figurines de crèche en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 260A ; 260° ; 260G ; 260B et 260N.No longer availableDim. h: 25,5 - 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#173Val Saint-LambertEen kelkvormige vaas opgehouden door een hand van kleurloos en blauw kristal. Gesigneerd Alain Thiry
Un vase en forme de calice soutenu par une main de cristal incolore et bleu. Signé Alain Thiry.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 220 / 240 -
#81Meissen“Bacchantische scène met ezel”. Een meerkleurig porseleinen groep. Gemerkt onderaan met gekruiste degens. Enkele kleine beschadigingen, kop en staart professioneel gerestaureerd.
"Scène de bacchanale avec âne". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas avec des épées croisées. Quelques dégâts mineurs, tête et queue restaurés professionnellement.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200 / 250 -
#651Drie verschillende vaasjes van Nanking-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampenvoet. Deksel gerestaureerd.
Trois vases différents en faïence de Nankin, dont un vase à couvercle et un pied de lampe. Couvercle restauré.No longer availableDim. h: 38 - 26,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#177DelvauxEen rode handtas van Delvaux.
Un sac à main rouge de Delvaux.No longer availableDim. 24 x 22 cmEstimate: € 320 / 360

